Корекція зору

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем kati, 26 Лютий 2009.

  1. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Тут вище дівчата ділились сайт alensa, там треба чекати доставку тиждень, але ціни там не до порівняння! Плюс на сантабарбарі на сихові знайшла точку де моі pure vision2 коштують 130 грн за штуку, а не як всюди від 200.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Еххх, видно на мою продукцію всюди тримають однакову ціну.
    На аленсі моя лінза 141 з копійками (на тих сайтах, що я беру, і в лінконі 143), а розчин на аленсі на 6 грн дорожчий.
    Але дякую за наводку, при наступному замовленні знову порівняю ціни, а раптом десь якась акція.
     
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В чорну п'ятницю на мої лінзи на аленсі були такі знижки, що я взяла по 3 упаковки;)))
    А розчини я шукаю на пром.юа по найдешевших цінах.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нескромне питання до форумлянок, які носять лінзи. А воно варте того мудохання? Знайти лінзи-розчини, кожного дня їх тудить-сидить в око пхати. Окуляри дешевші, і взагалі. Чи то я не пробувала і не розумію.

    П.с. В окулярах з двох років. Але в мене невеликий мінус.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. shemely

    shemely Member

    мені в лінзах комфортніше( обзор кращий, не конденсують,не зацапані моїми руками при поправлянні, і чіткіша картинка якась, і сонячні можна носити,бо хамелеони скла мені не альо, мала руками не зібє з носа:girl_haha:, під диван витирати пилюку легше)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мене окуляри дратують. В магазин вибігти норм, а весь день ходити дратують. Вдома я без нічого (в мене -1.5 і -2.5), а постійно з тою причепою на носі не можу)) Одягати-знімати взагалі не проблема, в мене то секунд 20 займає. Дорого. Ну трохи дорого, я от зараз взяла місячні, то вони коштують дорожче, ніж 3-місячні. Але то питання десяте, не було б грошей на лінзи, носила б окуляри.
    --- дописи об"єднано, 1 Лютий 2019 ---
    Оптика під хатою. Ціни плюс-мінус як на сайтах. Вийшла за хлібом і купила лінзи:)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    У мене на праве око було -10! Це дуже товсте скло, такі окуляри виглядають не дуже гарно, навіть при найкращій оправі. А дівчатам хочеться ж виглядати гарно, зробити макіяж і т.д.) А який сенс малювати очі, якщо за тим товстим склом нічого не видно, та й самі очі здаються меншими? З моїм зором без окулярів/лінз обходитись неможливо, тобто нема можливості просто зняти окуляри, коли очі втомились і ходити пів дня без них. Наприклад, піти на забаву без нічого)
    Ну і в дощ/сніг дуже незручно в окулярах на вулиці, "двірники" для них ще здається не придумали) Картинка в склі окулярів і поза ним (якщо подивитись трохи вбік) дуже відрізняється... Та й багато причин, для мене лінзи мали набагато більше переваг, ніж окуляри і до останнього часу практично не мали недоліків.
    По ціні - ще пару років тому постійно брала собі акційні 1-місячні лінзи (3 шт) в упаковці щось за 289 грн. (зараз цих акцій нема), носила по 2 міс., розчин - 150 грн., вистачає на 2 міс.
    При невеликому мінусі, напевно, теж підібрала б собі стильні окуляри і не парилась лінзами:girl_smile:Якщо нема необхідності саме в постійному носінні, то окуляри зручніші, погоджусь
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А як з інфекціями? Чи то я себе лякаю?

    В мене ще одна фішка - я дуже рідко малююся, а вії в мене дуже світлі. Окуляри в мене замість макіяжу. А з лінзами то ж доведеться щось думати (напевно). А мені лінь. Ну і оптика в мене не під хатою.
    --- дописи об"єднано, 1 Лютий 2019 ---
    В мене одне око взагалі 100% бачить. І так, я можу знімати, і все таке, без проблем. Машину водити і навіть читати (але не ввечері і шрифт має бути дитячий). От і думаю чи пробувати чи навіть не починати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То я не бачу сенсу в лінзах. Хіба в якості експерименту. Я без допомоги лінз чи окулярів можу теоретично гуляти чи в гості ходити, але це незручно. А отако, коли трошки нечітко, то без потреби. Я перші окуляри зробила собі в універі, коли зір став -0.75 і -1.25. До того взагалі не носила.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Як на мене, Вам нема сенсу бавитись з лінзами, тим більше, що потрібна лінза тільки на 1 око і на маленький мінус.
    Не знаю, як бачать люди з 100%-зором, але мені навіть з моїми теперішніми 70 і 80 % і на одному оці ще лишилось -0,5 діоптрії здається, що вистачає для звичайного життя:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Мені не пішло. Пробувала з іншим розчином і вообпше ходити з відчуттям, що хочеш собі вицарапати очі, не найкраще. На забави проблема, бо в мене окуляри на пів лиця. Але що зробиш, або так, або менші діоптрії в класичних окулярах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ще є варіант взяти максимально стоншену лінзу. я собі взяла на -7 стоншення 1,74
    вона дорожча ,але я готова була заплатити за стоншення. ну і якісніша оправа, хороший майстер - ну всерівно видно що діоптрії немалі ,але пристойно
    але є одне але - до такої лінзи важче звикнути. є ще 1.67 - трохи менше стоншення, дешевше і легше носиться
    напевно люди з більшими діоптріями це знають, а може й ні)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене взагалі лінзи -14, і -12. Тому скельця моїх окулярів ( з меншими діоптріями, бо давно їх підбирала) просто товстезні. Вони мало того, що самі такі, так ще й мої очі зменшують. Вниз і вверх в окулярах дивитися нема як, тобто не бачу практично нічого. Згадую, як носила окуляри, то по сходах було важко ходити, бо ті сходинки розпливалися) А ще до окулярів, я сиділа в школі на першій парті, і не бачила, що пише на дошці. Підходила, щоб подивитися, якщо треба було. Окуляри почала носити з 10 класу десь, бо з того часу почала їздити маршрутками на заняття , і інші справи, то треба було принаймні номер тої маршрутки побачити) Хоч і в окулярах в мене зір не сильно нормальний був. А на лінзи перейшла на 1 курсі.
    В холодну пору року, як заходила в маршрутку, то окуляри запотівали) В дощ були мокрі)
    Ну і в окулярах голова крутиться.
    Лінзи запхала в око, і бачу все повністю без викривлення. Ну "все повністю" - трохи перебільшення, бо навіть в тих великих мінусах 5 рядочків з провірочної таблички. Але не до порівняння з окулярами.
    Лінзи , розчини замовляю через інтернет, то або додому приносять, або на пошту.
    А, ще в окулярах всі предмети мені здаються випуклими, зменшеними. ;) І макіяж під окуляри не сильно зробиш. Бо то ж треба шось бачити)
    Хоч вночі, як вже зняла лінзи, але шось треба, то одягаю окуляри.
    Теж думаю про операцію корекції зору, але то вже після завершення ГВ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я мала на увазі оправу. Мені підходить тільки 1 тип ( і дуже слабкі варіації на тему матеріалу окулярів і кольору і товщини), навіть цей, що зараз - з великою натяжкою, хтось просто сміється, дехто просить зняти, лінзи і витоншені й так.
    Типу учілка 50рр, ще б указку і спідницю з зустрічними складками
     
  15. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    Я 10 років носила лінзи, а тепер знов повернулася до окулярів, в цілях економії, й ще вагомим фактором було те, що цілий день за комп'ютером сиджу, то на вечір дуже сухі і червоні очі були. Так от, тепер в мене більша оправа, відповідно по сходах спокійно ходжу, вверх/вниз без проблем, все видно (я за це переживала), лінзи брала дорогі Zeiss фотохромні й потоншені, для мене зручно. Жодного спотворення/викривлення предметів немає, бо лінзи асферичні, хоча в старих звичайних окулярах всі одвірки дугою йшли, спотикатись могла, бо уявлялась яма..)
    ну а це найбільший мінус для мене в окулярах, думала на зиму буду переходити знов на лінзи, але щось так непомітно вже 2 зима минає, і я в окулярах:girl_crazy:. На якісь дефіляди маю в запасі одноденні лінзи, тому якось так,поки що)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ти не подібна на учілку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Вже багато настрочили, але я ж мушу ще свої 5 копійок вставити :girl_crazy:

    В мене обидва ока -6, тобто зір потребує постійної корекції (бо без лінз-окулярів я бачу не далі свого носа).

    Саме основне, що дали мені лінзи - позбавили мене комплексу.
    Бо окуляри я ношу зі школи, і в мене НІКОЛИ не було оправи, в якій я б собі подобалася в дзеркалі.

    Зараз , крім лінз, я маю і окуляри теж, але користуюся ними виключно вдома.

    Бо
    1. Вони не дають такої корекції, як лінзи, при тих самих діоптріях, за рахунок того, що лінза далі від ока і що по бокам картинка розмита.
    2. Керувати автомобілем в окулярах я не можу (див пункт 1, я в них реально гірше бачу)
    3. Літо я не уявляю собі без сонцезахисних окулярів, хамелеонів мені недостатньо (та шо там літо, буквально на цьому тижні мусіла кинути в сумку сонцезахисні окуляри, бо було кілька дуже сонячних ранків)
    4. Оте потіння скла, коли заходиш в приміщення в холодну пору року, грр
    5. І те, що треба було поставити на першу місце - лінзи дуже багато зробили в свій час для формування впевненості в собі і власній привабливості.

    Стосовно незручностей - жодних не можу назвати.

    Ціна питання - при теперішніх цінах рік коштує для мене 1794 грн, з розбивкою на 4 платежі :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 1 Лютий 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    @HOPIC, тепер є лінзи які мають більший діаметр і між ними і оком є рідина, якраз для очей які реагують на звичайні.
     
  19. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Натираєте скельця сухим милом і насухо витираєте. І ніяких проблем з запотіванням.

    Я ношу лінзи вже десь років 14. Перші купляла річні в Лінконі. Цікаво, що там мені не розказали, що їх потрібно час від часу дезинфікувати в окремому спец. розчині. Пам"ятаю як перші рази вдягала/знімала лінзи - вся в сльозах, очі червоні))). Тепер однією рукою в будь-яких умовах і без дзеркала це роблю. Носила і квартальні і одномісячні. Найбільше мені подобались Air optix aqua. Зараз ношу квартальні Оптіму. Як десь там вище було підмічено - теперішні лінзи не витримують свій термін носіння, висихають швидко. В ідеалі, я б хотіла носити одноденні. Кілька років я купляла лінзи в інтернеті в Світ лінз. А потім виявилось, що в сусідній оптиці Біомед з карткою на знижку виходить найдешевше. Вони навіть до акційних пропозицій додають свою знижку.
    Окуляри - це мій страшний комплекс ще зі школи. В мене були такі кошмарні коричневі квадратні. Потім, звісно, були вже модні але я все-рівно їх не люблю. Зараз не ношу бо розбились скельця і вже кілька років все "немає часу" зайнятись тим. Ще не люблю оклуяри через те, що мені вони завжди були важкими і тиснули на переносицю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я ношу Air Optix, витримують прекрасно, навіть довше місяця ношу до 1,5 витримують, мені колись в оптиці казали, що вони не дуже тонкі і якісні, тому витримають до 1.5 міс. Так десь і виходить, хіба влітку при спеці треба ще краплі капати. Але дорогі:girl_in_dreams:.