Корекція зору

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем kati, 26 Лютий 2009.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я носила 12 років, навесні зробила собі окуляри, доовго звикала (голова крутилася, коли око дивилося за межі скельця), а коли звикла, то не з першої спроби змогла повернутися до лінз. Взяла спершу 3-місячні, які завжди носила, але вони мені дуже подразнювали очі. Помучилася пару днів і закинула. А потім через пару місяців пішла жалітися в оптику, що щось сталося з очима. І мені там порадили одномісячні лінзи, та ще виявилося, що вони кривизну мають не 8.7, а 8.6. І суттєво тонші за тримісячні. І мабуть та різниця таки суттєва, бо ношу і дуже зручно, ніби й не переставала. Бо взимку в окулярах - то кара якась.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Не пропустили) Я просто все ніяк не могла зібратися все описати, ну і чекала вже результату, наскільки зір відновиться. Бо в моїй ситуації не все було так швидко, як хотілося б) Я просто заздрила людям, які робили операцію разом зі мною і вже на наступний день у них був зір 100%, в той час як мені навіть не перевіряли, а просто оглянули і сказали, що вже добре, що хоч сльози безперервно не течуть)
    Так от, все по порядку...
    Про лазерну корекцію я почала задумуватись ще в далекому 2006 після закінчення універу, жила тоді в Франківську. Але на той час такі операції робились тільки далеко (Київ, Харків, Одеса, інші міста тільки починали щось), та й грошей в мене на корекцію не було. Тоді якраз перші роки почала носити лінзи і це було мегазручно, тож питання на декілька років відклалось) Періодично я щось там почитувала про лазерну корекцію, але в лінзах було зручно, операцію робити страшно)) Потім вирішила, що вже спершу народжу, а потім зроблю...Потім чекала закінчення ГВ ...За той час всі страхи пройшли, я переїхала до Львова, а тут вже корекцію роблять декілька клінік. Ще розглядала клініку проф. А.Совви в Чернівцях, але з певних причин (відстань, неоднозначні відгуки) врешті-решт зупинилась на клініці Лазер Плюс. Як варіант, ще був Візекс, але там запис на декілька місяців наперед навіть на консультацію.
    В жовтні пройшла обстеження, зробила укріплення сітківки. В мене був астигматизм + міопія -7 на ліве і -10 на праве + амбліопія середнього ступеня. Свій зір був 3% (три, Карл!), обіцяли підняти до 50%. Ааа, ще після надцяти років безперервного носіння лінз очі стали сухі, з'явився т.зв. "синдром сухого ока", в лінзах стало дискомфортно, а окуляри при моїх мінусах - то явно не варіант)
    Операцію назначили на 9 листопада. Я начиталась суперечливих відгуків, що одні після корекції йшли листочки розглядати, а інші лежали з закритими очима і пили знеболюючі і підготувала чоловіка, що мені потрібна буде максимальна допомога, чоловік взяв відпустку на тиждень у листопаді. Але за тиждень до дати подзвонили з клініки, лікар захворіла, корекція переноситься на тиждень, потім перенеслась ще, потім зламався лазер, потім деталі стояли на митниці, потім Новий рік і свята...нарешті настав час Х - 10 січня) на який все ж призначили операцію. Чоловік хворий, кашель, нежить, відправила я такого "помічника" до тата пожити до виздоровлення, ще бракувало мені з прооперованими очима вірус підхопити...Відвела малого в садок, домовилась, що дідусь забере, помандражирувала дома годинку і поїхала на корекцію)
    Сама операція пройшла дуже швидко і зовсім безболісно. Закапали якісь краплі, що повністю знечулили очі. Я все бачила, як мені колупаються в оченятах)) але нічого не відчувала і було вже не страшно) сама корекція - це випарювання лазером рогівки певної товщини залежно від кількості діоптрій, які потрібно забрати. Найбільший жестяк - це запах смаленого, коли ти розумієш, що це горить твоя рогівка:girl_crazy:))) але вже в операційній лампи на стелі стають чіткіші) В операційній провела до 15 хв, дальше одягнули захисні окуляри і повели в темну кімнату. Там я вже змогла спокійно витягнути телефон і нормально прочитати повідомлення (а писав мені чоловік, що малого забрали з садка з температуроюо_О). Через хвилин двадцять відпустили додому. По дорозі просто хотілося закрити очі, бо сліпив сніг.

    Наступні декілька днів було досить терпимо, хоча було відчуття піску в очах, а терти не можна, вмиватись водою не можна, тільки крапати різні краплі... могла робити елементарні речі по дому
    Через тиждень поїхала на огляд, зняли мені захисні лінзи, які наклали відразу після операції і які виконували роль т.зв. повязки, закапали очі, причому зіпсували мені картинку, бо їхала я до них на огляд з кращим зображенням і повели перевіряти зір. Наміряли 10% і праве і 30% на ліве...а це був трохи не той результат, якого я чекала...Сказали прийти ще через тиждень на огляд.
    За цей час зір поступово покращувався, і от вчора на огляді у мене вже 70% на праве і 80% на ліве:girl_dance:і це реально круте відчуття повної свободи від лінз і окулярів..
    ой, щось я вже й так багато розписалась, як буде когось ще щось цікавити, питайте;)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 10
    • Подобається Подобається x 7
    • Інформативно Інформативно x 4
    • мімімі мімімі x 1
  3. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    @MalvinkaLv тішуся за Вас дуже-дуже! Бажаю якнайшвидшого повного відновлення і насолоди від життя!
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @MalvinkaLv
    Дуже дякую за детальний опис.
    В мене -5,5 обидва ока, теж давно задумуюсь над корекцією.
    Якщо можете, зорієнтуйте в ціні питання.
    І можливо з Вашого досвіду дасте якісь поради, як краще підготуватися, може чогось не робити, а щось обов‘язково зробити перед операцією?
     
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ціна питання - біля тисячі у.о., ціна практично однакова (плюс мінус пару тисяч) у всіх клініках, де я дізнавалась.
    Як підготуватись? Спершу пройти детальні обстеження, де визначають не тільки кількість мінусів, а й очний тиск, стан сітківки, товщину рогівки і ще багато чого, мені навіть ОКТ макули робили, щоб виключити наявність якоїсь пухлини, яка може впливати на зір. Такі обстеження не всі клініки роблять перед корекцією (наприклад, моя коліжанка в Києві тиждень тому робила, то все було значно простіше), але думаю, вони не будуть зайвими. На консультації Вам по всіх показниках розкажуть, який можливий очікуваний результат і тоді вже собі будете приймати рішення, чи робити у Вашому випадку. Наприклад, мені товщини рогівки не вистачало, щоб забрати на правому оці всі 10 діоптрій, забрали тільки 9,5, обіцяли не 100% відновлення зору, але мені і таке підходило.
    Що ще...Корекцію не радять робити під час вагітності, ГВ, бо тоді змінюється гормональний фон і це може вплинути на результат. Також, якщо у Вас є якісь захворювання, в т.ч. хронічні чи Ви приймаєте якісь препарати, в т.ч. гормональні, також варто порадитися з лікарем.
    За тиждень до операції треба припинити носити лінзи (хоча моїй коліжанці в Києві казали тільки за 1 день до операції).
    Після операції тиждень не можна користуватись косметикою, 3 дні навіть голову не мити) не вживати алкоголь, не піднімати важкого, місяць не ходити в сауну і басейн. Бажано не планувати далекі поїздки на перший тиждень/два. Я на тиждень взяла на роботі відпустку, щоб не напружувати очі за компом.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @MalvinkaLv
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата де найкраще підберуть лінзи? В лінконі? Чи в оптиках теж таким займаються? Буду вдячна за рекомендаціі. Локація сихів центр


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я свої самі перші підбирала в Лінконі.
    Потім від них пішла в Єврооптику на Герцена (бічна проспекту Шевченка).
    Причину описувала вище кількома дописами (на мою думку, зі мною непорядно повелися працівники Лінкону, продавши лінзи не тих параметрів, які були вказані в моїй картці).
    В Єврооптиці мені здавалася більш сучасною апаратура (наприклад, гостроту зору визначали апаратно, а не по табличці).
    З Єврооптикою я багато експериментувала з різними лінзами, пробувала місячні, квартальні, такі, що можна не знімати на ніч.
    Але в результаті все одно повернулася до тих підібраних з самого початку в Лінконі і досі ними користуюся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    @Matvijko, ще оптика-нова є, я там не підбирала, часом лінзи купую
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дякую, а підкажете в кого саме в Лінконі були? Чи там всі нормально підбирають? Бо я в них купляти точно нічого не буду, мені лише параметри потбіно визначити і все.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я була пацієнткою Яцкевич Соломії Ярополківни. Підбирала лінзи вона.
    Колись одного разу вона була у відпустці, то мене мужчина приймав. Теж виглядав професійним.
    Ви уточніть, чи в них є така послуга, і скільки вона коштує.
    Прорахуйте, чи вартуватиме знижка на продукцію де-інде вартості підбору лінз в Лінконі.
    Бо якщо в них купувати лінзи і розчин, то підбір вроді безкоштовний.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Перші я би таки взяла там, де будуть перевіряти зір, параметри рогівки і т.д., вчать одягати - знімати, та й навряд чи десь визначають параметри чисто як окрема послуга. Тим більше, якщо потім щось не "зійдеться", то будуть Вам кивати одні на інших. А далі вже можна вибирати, де вигідніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дякую, я в лікаря була в держ поліклініці і в мене є рецепт на лінзи, але від того часу зір впав і я чую що треба сильніші, тому вирішила ще десь піти, дзвонила в лінкон в них є така послуга підбір лінз сказали що коштує 100 грн, завтра іду туди подивлюсь як буде!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    То буде злобний пост. Була я нині в лінконі, і чергувала якраз Яцкевич! Першим питанням було чи у нас будете купляти лінзи після підбору, я відповідаю, що не буду, бо замовляю в інтернеті. Ставлення одразу помінялось! Таке враження, що мене обслуговувала стара карга, на питання відповідала дуже неохоче, написала на листочку призначення я питаю що це за цифри, і які лінзи мені потрібні, на що мені було сказано, що я така розумна все знаю і не розумію що вона мені написала, виписала мені одну лінзу для астегматизму одну нормальну.
    При чому місяць тому на обстеженні про астегматизм мені ніхто нічого не казав. Хіба можна без астегматизму носити такі лінзи? Чи він міг за місяць з'явитись? Одним словом хамство за яке взяли 150 грн і нічого толком не пояснили. Нікому не рекомендую!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я , коли носила лінзи, то завжди ходила до Жанни Вікторівни Солодун, відношення завжди було коректне. Але я і лінзи там купувала, то і прибуток був. За консультацію платили лише 1 раз, коли і визначали параметри і підбирати перші лінзи. Всі подальші візити я не сплачувала за прийом, тільки за лінзи. Але я вже років 4 певно не ношу лінз.
    Вважаю, що в Вашій ситуації не гарно вони повелися, могли просто спочатку сказати, що роблять обстеження і підбір лінз лише при купівлі у них, а послуг підбору без купівлі не надають. Хай би не заробили 150 грн. але "зберегли обличчя". Ну хіба Ви з порогу не признались, що не будете у них купувати, а сказали вже постфактум - то може і розізлилась та пані. Хоча хамську поведінку з клієнтами я не виправдовую ні в якому разі і в жодній сфері послуг, чи приватних, чи державних.
    А астигматизм вважається переважно спадковим, вродженим дефектом, хоча є і набутий - після травм, операцій і т.п можуть з'явитись рубці, які і спричиняють такий дефект зору.
    Якщо раніше ніколи не діагностувати астигматизм, і ніяких фізичних впливів не було, то за місяць навряд чи з'явився... Але може всі перед тим не бачили? Хоч бери і йди до третього лікаря на огляд :girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я таки піду до третього лікаря на огляд, бо здоровя важливіше. Я сама нічого не заявляла, мене лікарка спитала вам просто визначити діоптріі для лінз і ви підете? Я кажу так, бо наразі ще не планую купляти а пізніше замовлю в інтернеті. Та мені по телефону сказали що є така функція підбір лінз і коштує 100 грн, то якщо є така послуга то я не зобовязана в них купувати лінзи. Одним словом я розчарувалась і піду ще до третього лікаря!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ну я також спочатку постійно брала лінзи в них, може тому і відношення було коректним. Бо на саму форму спілкування в мене нарікань не було (а обслуговувалася я в них кілька років).
    я пішла від них, бо одного разу через відсутність на складі «моїх» лінз «втюхали» мені лінзи не моєї кривизни, а потім ще намагались спихнути провину на мене, типу я пошкодила лінзу кришечкою контейнера.

    Стосовно того, як поставились до Вас - це неприпустимо, але насправді я таку ймовірність передбачала, коли вчора писала Вам прорахувати економічну сторону питання.

    Бо ж кожна організація зацікавлена заключити пацієнта на постійне оьслуговування в себе, але не всі діють такими методами, як деякі підстаркуваті жіночки, котрі поняття зеленого не мають, що таке «клієнторієнтований сервіс»
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Та якщо б них не було окремої послуги в прайсі підбір лінз то може і так, але таке відношення не припустиме, може я не хочу в них купляти лінзи, бо в них ціна в два рази більша, але 150 грн теж на дорозі не валяються, то треба мати елементарно повагу до людей!
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    абсолютно згідна з Вами!
    А підкажіть, будь-ласка, де плануєте купувати? Може я задорого плачу за то все?
    Я заради цікавості порівняла ціну на Лінконі і на сайті Світ лінз, де вже довший час купую лінзи і розчин, то на потрібні мені товари (лінзи
    SofLens 38 та розчин ReNu MultiPlus 360 ml.) ціна на обох сайтах один в один (до гривні збігається)