Корекція зору

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем kati, 26 Лютий 2009.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    я от недавно теж, при черговому поході за лінзами, перевірила свій зір, і він таки погіршився:sad: але давно я не проходила ту перевірку на апаратах (десь більше 2 років точно). лінзи замовляю в Єврооптиці, то там і перевіряю деколи. цього разу таки взяла старі лінзи (бо вже їх замовила перед тим по телефону), а з наступного напевно треба буде з -13 переходити на -14:sad:
    як завжди лікарі питаються, чи я працює за комп'ютером, що менше часу треба за ним проводити. але ж то відійшли у минуле вже ті часи, коли комп'ютери були шкідливі, і рідко яка робота, чи відпочинок без компа обходиться:) виписали мені вітаміни Візивіт, то так побачу, що через місяць буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    В мене знайома не давно робила собі лазерну корекцію зору десь на Науковій здається.То задоволена результатом дуже.Правда операція не з дуже дешевих.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    В мене колись теж була істерика, бо на діоптрію менше, але виявилося що елементарно в різних клініках по різному виміряли зір
    може я недостатньо обізнана, але після 25 років міопія рідко прогресує, від роботи за компютером і тд можуть бути швидше супроводжуючі негативні наслідки, повязані з сітківкою і тд, хоча можливо різні міопії різні нюанси

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    та я в принципі почала помічати, що праве око в тій лінзі, яку зараз ношу, почало гірше бачити:) але я вже десь років 5 ношу саме з такими діоптріями, перед тим були з меншими мінусами, але перейшли на більші мінуси, щоб комфортніше було. тому справді, якщо за 5 років один мінус то може і не сильно багато:)
    я ще колись читала, що в старшому віці зір починає погіршуватися в сторону далекозорості, тому може до старості мої мінуси почнуть тими плюсами перекриватися, і стане зір нормальний:))
    я якось скіки себе пам'ятаю, то весь час зір в мене був поганий. але вже й не уявляю, як то я колись обходилася без лінз:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Дівчата, а чи користувався хтось контактними лінзами Biofinity від Cooper Vision? Зараз користуюся Air Optics Aqua - все влаштовує, але ціна у Biofinity зараз приваблива, тому думаю, чи варто спробувати.
     
  6. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    А приваблива ціна - то скільки? І де продають?
     
  7. kraplynka

    kraplynka реалістка

    У Лінокні побачила. Ти їх носиш?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Ні, я ношу теж Ейр Оптікс Аква, але за добру ціну щось нове спробувала б.
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    А скільки вони зараз коштують і який термін носіння? Чую, що всі хвалять, але я вже 10 років, як на простих 3-охмісячних.
     
  10. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Востаннє купувала в оптиці Біомед по 160 грн за штуку(ех, а колись були по 60, потім по 80...). То місячного носіння, але я ношу і до двох місяців (як коли, очима відчуваю, коли треба міняти) і ніц мені не є.
    Але моя вам порада: якщо носите дешевші і багато зайвих коштів не маєте, не варто переходити на ліпші. Бо, коли перейдете на ліпші, особливої різниці не відчуєте, а захочете перейти назад на гірші - отут вас і підстереже підвох, різниця буде відчутна. Я так колииись перейшла на місячні з трьохмісячних і назад перейти не змогла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Під час останніх відвідин Лінкону п. Адам мені сказав, що 3-ох місячні - це радше бюджетна альтернатива, і він їх вже нікому не радить. Якщо є можливість - звичайно варта брати місячні лінзи, що є більш комфортними для ока у всіх відношеннях.
    Питала сьогодні у оптиці, де постійно беру лінзи, про відгуки щодо Біофініті - сказав, що хороші, але більшою популярністю наразі користуються Айр Оптікс Аква. Останні я здебільшого закуповую під час акцій, коли ціна є вигіднішою. Зараз на них теж є акція (від виробника, тому мала б бути у всіх оптиках) - купуєш 3-и лінзи - 4-та безкоштовно.
    --- дописи об"єднано, 11 Березень 2016 ---
    Щодо цього - не можу носити більше місяця, починається дискомфорт. Взагалі читала, що місяць допускається за умови, що носиш не більше 8-ми годин удень, при безперервному носінні - 1 тиждень. Як правило у мене мінімум 10-11 годин. Не радила б експериментувати із терміном рекомендованим виробником - навіть якщо суб'єктивно здається, що лінзам ніц не бракує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    я от теж так. деколи навіть скоріше відчуваю ніж за місяць, і можу хібашо день чи два переносити більше ніж термін. в мене є подруга, яка по 2 чи 3 місяці носить лінзи, які призначені на місяць. я так не ризикую, напевно ж ті терміни не просто так придумані. хоча можливо тут вже все індивідуально, і залежить справді від комфортності відчуття тих лінз:) ношу лінзи протягом 11 годин на день десь, але під вечір вже відчуття сухості заявляється. напевно треба краплі для очей купляти, щоб зволожувати. колись були краплі від Renu, а зараз вже давно їх не брала, то не знаю, які вибрати:)
     
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    То залежить і від індивідуальної переносимості, і від марки лінзів. Я от місячні air optics без проблем можу носити довше місяця, інколи забуваю, то і два ношу, і все ок. А от недавно купила акційні ciba vision, так ледве місяць доходила.
    І по темі - дівчата, хтось все-таки зробив собі (не знайомі, чули, казали ...) лазерну корекцію? Як відчуття, чи задоволені результатом? Скільки часу пройшло?
     
  14. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Прийшла жалітися на Лінкон. Лінзи ношу тривалий час. Останнього разу просила подругу купити, бо вона працює поруч. Каже нема, бо зняли з виробництва. Ок, їду, думаю, підберу вже кращі, бо Жанна Вікторівна мене раніше "агітувала" переходити на дорожчі. Виявилось, що мій лікар у відпустці, замість лікаря її дочка. Виписала мені лінзи Air Optix, огляду ніякого не робила, аргументуючи це тим, що я була в окулярах і треба хоча б місяць носити нові лінзи. В результаті третій день дискомфорт. Перечитала тему, порівняла упаковку старих і нових лінз - виявляється різна кривизна. Чому вона не наголосила на тому, що місячні, термін носіння яких мене влаштовує, мені не підійдуть через кривизну? Просто казала - беріть двотижневі або Air Optic. Чи реально повернути гроші? Бо якось майже триста грн. за "наперед відомо, що не підійде" якось не хочеться дарувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    дівчата, хто з вас носить окуляри з фотохромними лінзами (хамелеони) ? поділяться враженнями?)
    Я вже більше 10 років ношу лінзи, а вечером вдома одягаю окуляри. Тепер в цілях економії, тай просто через те, що робота така, що приходиться цілий день сидіти перед комп'ютером, надумала купити окуляри, а лінзи залишити "на вихід")))
    але, оскільки це недешево , не хотілося б розчаруватися..
    В мене просто дуже чутливі очі до світла, тому подумала, що це буде оптимальне рішеня..
    але переживаю, чи це гарно буде виглядати, бо одна справа просто сонцезахисні окуляри, а це вже потрібно підібрати якусь таку оправу, щоб гарно виглядало, як звичайні окуляри для зору, і коли лінзи на сонці потемніють.
     
  16. New look

    New look Well-Known Member

    чи хтось користується окулярами для роботи за комп,ютером? Які є хороші і чи справді допомагають зберегти зір ?
     
  17. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @OnceInParis теж туди ходжу, і чула що її донька там тепер за неї при чому в ті ж години (мені пропонували йти до неї, але я вирішила тільки до Жанни Вікторівни йти, і добре зробила, там ще такий старший пан Адам непоганий є).
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    де хто зараз купляє лінзи? надійно і недорого?
    користуюся більше 8 років послугами Оптика Нова, переходила хіба від однієї Оптики до іншої у звязку з переїздами. зараз беру на Південному
    от скажіть мені, чи не стид позор - наклеюють на картку постійного клієнта папірчики з датою, яку пропустиш то вже не матимеш знижки чи вона буде меншою, не памятаю. невже не можна придумати щось солідніше? треба летіти в магазин, чи в тебе поїздка якась, чи може ти походила якийсь час в окулярах, але встигнути до дати
    скільки то треба бути постійним клієнтом? 10 років? 20? все життя?
    в мене ще малий часом як бачить ту картку то починає здирати ті нещасні наклейки.
    кажуть, що в компютер заносять дані... ну то хай одразу ж і заносять щоб не ходити з тими обклеєними зі всіх сторін картками

    сорі, може я перебільшую, але життя йде вперед, і з часом таке відношення до клієнта починає кидатись у вічі
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    та я вже скоро динозавром в лінзах буду і оте прострочування мене бісить, а в якій оптиці берете на Південному? я зара в Лінконі, через інтренет-магазин беру
     
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я тепер купую через інтернет-магазин.ВсеСвітЛінз - Інтернет-магазин контактних лінз у Львові
    Раніше купляла в Єврооптиці, але останнього разу була не задоволена якістю (мої лінзи,якими користувалася довгий час зняли з виробництва, а нові були дорогі і погані). Тому тепер перейшла на інтернет, там і дешевше в доставка додому безкоштовна, і теж є знижки при наступних замовленнях. Ну єдиний мінус,що в Єврооптиці можна було безкоштовно перевіряти зір при необхідності, а через інтернет не перевіриш:)