Корекція зору

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем kati, 26 Лютий 2009.

  1. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    ClearLux Clariti 1місячні.
    Якщо хтось купує такі в Польщі дешевше, скиньте інфу в пп, будь ласка) на сайтах не бачу особливої різниці в ціні.
     
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    це правда. Не уявляю себе без лінз. Окуляри останнім часом взагалі не одягаю. Постійно в лінзах.
    Доки та акція не знаю. То було в Россмані в Перемишлі в Галереї Сановій, треба пошукати газетку рекламну в неті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Киньте і мені сайт, де купуєте лінзи і розчин:girl_smile:. Може хтось ще знає, де дешевше купити лінзи Air optix Toric, ті що для астигматизму, на 1 місяць? Бо на разі купую в Лінконі, а інші не підходять (до того багато років носила лінзи "Бауш і Ломб" спочатку на 3 місяці, потім торичні на місяць, силікон-гідрогелеві, пробувала Pure Vision, але мені зовсім не підійшли, хоч і дорожчі).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Solomi

    Solomi New Member

    дівчата, можливо хтось користувався нічними лікувальними лінзами -ортокератологія?
    можете щось розказати?
    де купували їх?
    чи хтось у Львові з лікарів такими займається?
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    В мене знайома щось таке мала, там правда є обмеження по зору, напр вроді до -6 міопіі...чи то коли гірший не можна, чи просто неефективно.. Іздила для того в Одесу ( 5 років тому) більше нічого не знаю, але вона була дуже задоволена
     
  6. Solomi

    Solomi New Member

    дайте відгуки, якщо хтось користувався австралійськими лінзами
    Sea Clear?
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2015
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я ношу лінзи Clearlux. Взагалі мені складно підібрати лінзи ,бо мені потрібні з оптичною силою -13.5 і -11.00. а не всі фірми випускають лінзи з такими великими "мінусами", тому вже беру що є. Але впринципі мені підходять. Колись користувалася лінзами Precision, але вони дуже часто рвалися. Не знаю від чого , але деколи бувало, що тільки нові вдіну, відчуваю, що шось колить ,зніму ту лізу, а вона тріснута. Але тоді інших не було, то я з тими Precision мучилася років 5 чи навіть більше. А ще я їх могла брати на рік чи на пів року, а рватися могли за місяць:) Тому зараз ношу тільки місячні лінзи. Ще пробувала брати лінзи від Pure Vision, ті які можна не знімати місяць ( тобто спати в них можна), бо їхала в поїздку в автобусі з нічними переїздами, то так на ходу не могла зняти лінзи. Але для очей важко було, на ранок очі боліли , та й від Pure Vision тільки -12.00 були, то мені трішки заслабі були. Тому зараз на ніч весь час знімаю, навіть якщо десь в поїзді їду:)
    А розчин то брала Solo, а потім Renu. Десь пару місяців тому в якійсь оптиці була акція, що Renu був по 114 грн, то я взяла пару пачок розчина, а зараз треба було, то вже по 270 грн. і більше коштує! То вирішила попробувати Multison, але ше не користувалася ,бо ще трішечки того Renu лишилося, але вже на днях і Multison відкрию)
    Взагалі так з тими лінзами і розчинами дорогувато виходить, лінзи все дорожчають і дорожчають. Але мені з моїм зором без лінз не обійтись. Маю окуляри ,але в них незручно, там такі скельця в окулярах грубі, що очі візуально змешують в разів 10:))
    В одній оптиці сказали, що зараз багато хто переходить на окуляри ,бо лінзи дорогі, але я планую залишатися в лінзах.:)
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Розкажете як вам розчин Мультісон,сама думаю на нього перейти....
     
  9. sanches

    sanches Well-Known Member

    Я мультісоном вже не один рік користуюсь, мені підходить
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    Дівчата, хто користувався розчином Соло Кеа? Який тепер брати? Закінчились мої запаси, купив чоловік Синерджи - очі пече, не можу користуватись, Баш і Ломб - некомфортно, опті фрі теж колись пробувала - не моэ. Читала, що купуэте в інтернеті, киньте і мені провірений сайт:girl_yes:.
     
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @ginseng Теж мала таку саму дилему:girl_yes2:. Після цього розчину трохи користувалась Сайклін, то доволі непогано (і ціна непогана, єдине контейнер не зручний, то я звияайним користувалась), а зараз купила розчин Alcon ОПТИ-ФРИ Pure Moist [​IMG] кажуть він є добрий на заміну "Соло кеар". Мені сподобався, не викликає подразнень, дорбре зволожує, але ціна на нього вища ніж в "Сайклін". Всі інші мені теж не підходять (На Синерджі почалась алергія, очі печуть, коньюктивіт, а "Реню" сушить, на хвалений "Біотру " теж реакція , "Опти-фрі експрес" теж не підійшов). А "Соло" дуже добрий був розчин, шкода що його зняли з виробництва.
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2015
  12. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    @Supernatural, дякую, спробую цей, бо вже дістало перебирати тими розчинами у пошуках нормального:girl_cray:.
     
  13. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Дівчата , чи користується хтось розчином Bausch & Lomb Biotrue? Які ваші враження?
    Я користуюся Bausch & Lomb ReNu Multiplus. Чи варто міняти?
     
  14. Idillia

    Idillia миється в бані

    Користувалась декілька разів, і хоч його радили і він з дорожчих, мені не підійшов, викликав подразнення, не зволожував добре, навіть краплі лікувальні капала після нього. А багатьом подобається. Та реклама то одне, треба пробувати самому (купіть маленьку баночку на пробу спочатку). Потім пробувала різні розчини і зупинилась на Сайклін, мені добрий. Ще хочу спробувати отакий італійський Multi Action [​IMG]
    , кажуть що добрий, цікавить чи хтось таким користувався?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Дівчата, багато років ношу лінзи. Сьогодні нарешті придбала окуляри. Хоча і від лінз відмовлятись не збираюсь. Як ви комбінуєте черговість носіння?
    Лінзи ношу 1-місячні.
    Перейшла на цей розчин, набагато кращий для мене ніж ReNu. Немає відчуття дискомфорту, присутності стороннього тіла в оці протягом усього терміну носіння лінз, добре зволожує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дочекалася, що запрацюють посиденьки)
    турбує мене одне око (з підліткового віку почала розиватись міопія, зараз -7), дискомфорт, напруження, іноді якісь плями перед очима, гемоглобін внормі
    пішла на огляд, про лікаря відгуки хороші, глянула вона очне дно, каже все гуд, але на периферії є дистрофія сітківки, рекомендує лазерне укріплення
    вони таке не роблять, проте може написати направлення
    з одного боку читаю, що не обовязково з таким укріплювати, залежить в кожному індивідуальном випадку, з іншого лікар наголошувала що в мене там щось значне, що вона навіть думала чи не якісь серйозніші проблеми
    розкажіть мені щось про то, бо дурію ,переживаю наскільки можна відкласти, враховуючи що на ГВ, крім того не дуже хочу оперативних втручань так, для профілактики, хоча це ніби вважається простеньким
    ну і порадьте, де можна зробити обєктивне обстеження, щоб бачити реальний стан і отримати толкову консультацію, бо в мене щодо цього лікаря сумніви, через ряд інших причин також
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Багіра спробуйте ще сходити в Лінкон до Жанни або до Адама.
     
  18. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Я робила укріплення сітківки. Не страшно і не боляче - десь по 20 хв на кожне око.
    Робити лікар порекомендував перед лазерною корекцією, до якої я так і не дійшла, бо виявила вагітність, а це протипоказ для корекції .
    То лікар сказав, що добре, що сітківки укріпили - при пологах краще очам.
    Не знаю, які нюанси при гв - там після процедури треба капати краплі (антибіотик і може ще щось ), що при гв несумісне через гормональний стан.
    Минуло півтора року, далі ношу лінзи, все ок.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дяк
    я багато років ходила до Жанни ,не дуже задоволена
    Адама багато хто хвалить
    але мені видається що вони при всьому бажанні не проведуть належний огляд, бо вони на тому не дуже спеціалізуються, чи зараз щось змінилося?
    коли ходила до них, то було щось ніби оптика по виписуванню лінз, навчання користуватись і тд
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2016 ---
    розкажіть детальніше де робили і в кого консультвалися, тут чи в пп
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я теж давно в них обслуговуюся і кожного разу, коли приходжу за лінзами, вони проводять огляд.
    Раніше було на такій штуці
    [​IMG]
    а останні рази вже на такому
    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1