Комуналка: газ, вода, електроенергія, квартплата тощо

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем СОФІЯ -СОНЯ, 13 Січень 2009.

  1. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Тетянка, просто проплата за газ в них тепер дуже довго зараховується чомусь. Я оплатила теж десь 18, а пройшло щойно в п'ятницю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    В мене теж таке було, десь 2 тижні після проплати кошти не були зараховані, навіть дзвонили на моб, щоб я оплатила борг, хоча сума була давно проплачена. В кінцевому результаті сказали скинути скан платіжки на їхню електронку. На наступний день вже все було зараховано.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Ну то вже другий раз за два тижні...
    Я ж їй українською мовою все пояснила: кажу, "Пані, я подаю показники води по інтернету"
    А вона мені: "Я розумію, але паралельно з тим ви мені телефонуйте щомісяця і дублюйте ці показники" :dash1:
    А перед тим приходила пані з Водоканалу і робила ту звірку :hi:, як ти кажеш.
    Трохи забагато уваги до моєї скромної персони :girl_blush2:, яка все регулярно сплачує :girl_in_dreams:
     
  4. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Дівчата терміново, підкажіть зараз прийдуть з водоканалу пломбувати лічильники, а платити потрібно? Квитанція? Їм?
     
  5. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @mamvasulka ми платили 120грн за 1 лічильник. Квитанції за оплату не дають. Дають документ про провірку.
     
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Дякую, як я зрозуміла перше пломбування безкоштовно, я нічого не платила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А де можна з‘ясувати щось по квитанції за газ?
    В нас тільки газова плита, вже кілька місяців приходить якась шалена сума в квитанціях.
    Раніше на інфо Львів відображались лічильники на газ, тепер особові рахунки по газу звідти пропали.
     
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Kroshka Enot лічильника немає?
    Там зараз якась незрозуміла ситуація з нормами споживання. Одні суди скасовують норми, а інші впроваджують нові.
    Декому рахують 9.8 кубів на 1 ос. а декому 3.3.
    Норми споживання природного газу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Уряд оновив норми споживання газу для тих, у кого немає лічильників
    В статті пишуть, що Рева сказав не платити за зачиненими нормами :girl_crazy:.
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Лічильника немає
    Біля 200 грн в місяць з однієї прописаної особи - це з розрахунку 9,8 кубів?
    Раніше платила біля 60 грн з особи, якщо не помиляюсь (можу підняти старі платіжки)
    По факту я думаю, що і на 3,3 куби газу не використовую, бо з готовки хіба каша зранку і раз в два дні ввечері готую на 2 наступних дні якісь прості страви типу каші на гарнір і тушкованого м‘яса чи риби.
    Єдине проблема - зроблено ремонт і дуже шкода зараз то все капарити заради встановлення лічильника.
    --- дописи об"єднано, 16 Лютий 2019 ---
    які можуть бути наслідки, якщо не платити?
     
  11. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Так, тихенько скажу.
    Не платіть зараз нічого, бо норми повертають до старих. Почекайте трошки. До 25 числа ще маєте час.
     
  12. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Не завантажується квитанція за газ на 104. Постійно пише, що ведуться технічні роботи. В когось таке було? Це перший раз таке. Хоча, окремо трохи вище є сума до оплати. Але свекруха хоче квитанцію , бо в них в селі не приносять квитанції
     
  13. maty

    maty Well-Known Member

    А як зараз платити за електрику?десь в кінці року і нас приносили повідомлення,зо треба буде платити на 2 рахунки, але в себе в очобтстому кабінеті я бачу тільки одну суму, але оскільки мума підозріло зменшилася відносно того ,що платили раніше, я так розумію,що треба ще десь реєструватися?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    То треба меблевика, щоб зняв тумбу і вирізав місце під лічильник. Трохи тирси буде і все. Плюс газовики врізаються в трубу. Це швидко. Воно вартує того. В мене прописано 5 чол. По факту проживає четверо. Сума по нормах виходила пристойна. Ми мало готуємо, по лічильнику виходить зараз як колись по нормах за одну людину.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    @Kroshka Enot , рано чи пізно встановити лічильники доведеться всім... Вже встановлювали "крайній" термін 2018 рік, але облгази не встигали/не хотіли, то взялися встановлювати будинкові, а далі мастіть голову. То люди стали бунтувати, судились і таки вигравали суди. Тому мають встановити всім, чи платно, хто хоче раніше, чи безкоштовно по черзі... Чула, що ніби Нафтогаз сам профінансує трохи лічильників (за рахунок отриманого прибутку ). Ми рухаємось до цивілізації, а оте "споживання по нормах" - то рудимент "совка", коли все було "державне" і майже задурно (опускаючи те, що зарплату теж встановлювали за мінусом того "дармового" і ще багато чого, як-то витрати на експорт "соціалістичної революції" і допомогу країнам типу Куби, лиш би були в сфері впливу Москви ...).
    І власне з тими "нормами" облгази можуть чудити всяку фігню, аж до того, що рахують по нормі, норму мало хто "випалює" на плиті, то різницю можна продавати ще раз...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @raspberry
    @Shapokliak
    Я з тих, хто «за» лічильник.
    Просто коли робили ремонт, тих 2 тис нам дуже розходилося, справді.
    А тепер боюся, що можуть штрафанути, бо газова труба по суті від низу до верху зашита, крім шматка, де фартух (там зробили фальш кутник)
    Ще боюся, що поб‘ють мені скляний фартух.
    Або зіпсують білі фасади на тумбах.
    Тітка розповідала, як їй встановлювали безкоштовно газовий лічильник тиждень тому - спочатку довелося бігати, сунути в кишеню гроші, бо «на весь під‘їзд не вистачить лічильників», потім як прийшли додому - додатково сунути, бо хотіли капарно робити, і тепер все одно має клопіт, бо кухонна тумба вже не поміщається там, де була.
    Якби можна було когось для консультації закликати, щоб нормально порадив згідно наших меблів, як то порішати, я б вже бігла встановлювати лічильник.
    З нормами споживання, як тепер, він мені швидко окупиться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ще таке спитаю тоді: якщо багатоквартирний будинок газифікований, чи можна поставити індукційну варильну поверхню і офіційно "відрізатися" від газу?
     
  18. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @mokhnatska lesia, то означає, що тої квитанції ще нема, тобто Львівгаззбут її ще не оформив. Як тільки вониїї накрапають, вона там з'явиться. Той Львівгаз дуже гальмує з тими технічними роботами останнім часом.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Електроенергія, двозонний лічильник.
    З листопада почалась якась фігня з рахунками за ел-енергію. Коли третій місяць підряд прийшла в два рази більша сума до оплати, я вирішила тим зайнятися.
    В розшифровках на сайті і денні і нічні спожиті кіловати поділені ще на 2 суми, тобто всього в розрахунку є загальний обсяг спожитої ел.енергії, є "денні" кіловати, є "нічні" кіловати, "денні" кіловати розбиті на 2 частини, одна тарифікується дорожче (1,40 грн за Квт/год), друга - дешевше.
    Така сама ситуація з "нічними" кіловатами.
    На кол-центрі кажуть про те, що і вдень і вночі є "пікові" і не пікові години, відповідно до цього застосовується тариф.

    В мене одне питання - в мене 2-зонний лічильник. На ньому є можливість бачити кількість спожитих кіловат вдень, і вночі, і немає можливості відслідкувати споживання в пікові і не пікові години.

    За яким принципом вони то розподілили в моїх рахунках?

    Чи то звалу нема, ніж їхати до них, розбиратися?
     
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    • Інформативно Інформативно x 1