Комуналка: газ, вода, електроенергія, квартплата тощо

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем СОФІЯ -СОНЯ, 13 Січень 2009.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Подзвонила я за тим номером, що вказаний.
    На хлопський розум, є закон, який передбачає встановлення будинкових лічильників на гарячу воду, бо в кожному будинку є втрати води (люди крадуть, як сказала оператор), і ці втрати води будуть розбиватися на всіх мешканців будинку.
    Якого милого встановлення будинкового лічильника повинні оплачувати мешканці?

    Я ще спитала, чи можна відрізатись від гарячої води.
    Сказали, що можна. Але чи це буде підставою, щоб не платити за встановлення будинкового лічильника, вона не знає :girl_devil:

    Закон № 2119-VIII від 22.06.2017 "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання".
     
  2. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Порадьте , потрібно встановити лічильники на холодну і гарячу воду, де краще робити? замовляти в львівводоканал чи шукати сантехніків на стороні ?
     
  3. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Поясніть будь ласка мені, хто знає: моя мама не платить за електроенергію вже 2 роки. Кожний місяць подає показники, перевіряюча ходить кожного 3-го місяця, казала все добре. Мама питалася в неї, вона пояснює, що хто мало використовує електроенергію, той не платить. Я нічого не зрозуміла... Як це так?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я вперше чую.В мене сусідка(бабуся) одна живе і дуже мало насвічує, але оплачує. Що це за вид "пільг"? Цікаво? Може, хто знає справді.Тоді, економія- наше все).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    якщо має субсидію - тоді може не використовувати всі "виділенні" кіловати (не знаю як правильно пояснити), а може була на початку значна переплата. Моя мама так за воду не сплачує.
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я й забула про таке явище, як субсидія). Там на світло, ніби всім однаково давали по 150 кВт на міс. То легко вирахувати, чи використано, є ж показник.
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ні, не однаково. В нас десь до 100 кВт. Як порахувати не знаю.
     
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене бабуся вже 2 роки не платить, бо має субсидію.
    А споживає настільки мало що в неї навіть якась переплата за минулий сезон була.
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kroshka Enot я ж написала, що про явище субсидій забула).
     
  10. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Та субсидія була закінчилася у червні місяці
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @smilechyk а Ви не можете на сайт зайти і подивитись по цьому р/р, що робиться?
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Субсидія може продовжуватися автоматично.
    Ми з бабусею папери возили і особисто щось там підписували в червні 2016 року.
    Після того вже другий рік субсидія лонгується без наших зусиль.
    В неї субсидія діє тільки в період опалювального сезону, влітку - не діє.
     
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Правильно, в пенсіонерів переважно продовжується автоматично, якщо немає якихось нових доходів, крім пенсії
     
  14. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    не можу зайти, бо пише сума останньої плати: а в мене вона 0. Тоді каже невірно...
    --- дописи об"єднано, 27 Листопад 2018 ---
    Мама не пенсіонер
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо була субсидія, то при економному використанні могла сформуватися переплата.
    може, воно хоче цифру, коли хоч щось платилося востаннє. Якщо мама зберігає квитанції, то це б не мало бути проблемою.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @smilechyk , а подзвоніть до них...особовий рахунок мами знаєте ж.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Дякую за відповіді, дзвонила в кол-центр, дійсно є переплата ще з попередньої субсидії в майже 2 тис. грн
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Муська

    Муська Well-Known Member

    А то у всіх львівгаз такий оперативний цього місяця, що ще немає 5 числа, а вони уже самостійно розрахували споживання газу за грудень місяць і суму до оплати виставили?
    Щойно зайшла в особистий кабінет покази заповнити, а там уже усе пораховано. Плюс якийсь непонятний борг(хоч встигла зранку заскрінити, що маю переплату на сьогодні, а ввечері вже повідомлення про борг написали, причому за жовтень:crazy:). Що вони там мутять?:girl_nea:
     
  19. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Мені теж написали борг в 1200 грн. А їхній "розрахунок" станом на 31 грудня вийшов на 200 кубів меншим, ніж у мене спалено фактично. :dntknw:
     
  20. Муська

    Муська Well-Known Member

    а в чоловіка на 100 більше :ireful1: ніж фактично(причому він дані вносив першого числа і нема зафіксовано), плюс не враховано, що вже оплатили за грудень.
    свекрові якраз хотіла подати вчора. То там навпаки менше кубів розраховано, але там і не подавала ще покази.