Комуналка: газ, вода, електроенергія, квартплата тощо

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем СОФІЯ -СОНЯ, 13 Січень 2009.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну зараз пише, що сторінка не відповідає. Ну можливо на днях запрацює, якщо ще вчора у вас працював.

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Мені вчора теж кілька разів видавав ерор, але потім включився.
     
  3. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я дзвонила на гарячу лінію(пошукай в гугл чи подивись, дівчата вище мені посилання писали) і там можна подати показник і спитати код активації. Оператор сказала , що показник з газу потрібно подавати 1-5 числа кожного місяця. Напевно, через сайт інфольвів цього місяця вже не прийме.
     
  4. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    На інфо Львів треба було показник газу цього місяця до 2 подати
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Thebestnata, подаю показники смскою.
     
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ніби вже зараз грузиться сайт 104.ua, то ввечері попробую подати.
     
  7. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    @Thebestnata то вже пізно. Ваші показники зарахуються вже аж за лютий.
     
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Та вже хай буде як є) Деколи забуваю подати до 5 числа, ще й тим більше, якщо ті сайти так з перебоями працюють! За воду пару місяців тому мама написала мені показник, який подати, і я подала. А потім виявилося, що то чи мама погано подивилася, чи я не всі цифри зрозуміла, то вийшло десь на 40 кубів холодної води більше. Ну зате тепер деякий час можна буде не подавати, поки не зрівняється)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ви подавайте все одно, хоча б те саме, або по 1 кубу плюс. Вони у водоканалі , як не подаси сам, люблять дописати середнє приблизне за попередні місяці. Деколи то на руку, ми, наприклад, не встигли за грудень подати, бо там вихідні були останні дні місяця, то нам дописали 12 кубів. Але в нас так і є 10-12 кубів щомісячно, то ми не були проти, краще платити рівномірно, ніж потім за 2 місяці зразу.
    А Ви подавайте, а то візьмуть і середнє добавлять, а Вам і так є зайве...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну можливо треба буде наступного місяця подати на куб більше, бо якщо там справді можуть дописувати.. Але в нас 2 лічильника на холодну воду (на кухні і в ванній), виходить, що один подаю весь час. Невже їм принципово, щоб 2 подавалися? А може ми вирішили не користуватися водою з кухні?)
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Про два лічильника не скажу. Але є родичі за кордоном, квартира взагалі закрита стоїть, і то пробували дописувати, і вже заяви писали, що ніхто не живе... А вони ж не прослідкують за всім. То сказали все одно дзвонити чи через інтернет подавати той самий показник .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Щоб не дописували, то потрібно, щоб газ/вода/світло були офіційно закриті. Тут таке сьогодні людина не живе, а завтра може почати жити в квартирі. Звідки їм знати, чи користується людина послугами, якщо не подає покази лічильника. Тому кидають планові, якщо людина не дає показники. Я так колись з обленерго воювала. Бо контролер брала показник в 20- х числах. А за 10 днів мені ше докидували і то так не мало. Тепер , тільки через персональний кабінет подаю 1 числа, і маю спокій.
    --- дописи об"єднано, 6 Лютий 2018 ---
    @Thebestnata Вам вже в будь-якому випадку зробили дорахунок. Ви звичайно подати можете, але в кінці місяця подайте знову. Бо той що ви зараз подасьте по суті великої ролі не відіграє.
     
    Останнє редагування: 6 Лютий 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    немає значення, вони доплюсують вам останні подані куби. От ви подали останній раз 10 кубів і якщо ви не подасть то вони вам в цей місяць теж додадуть 10, тому подавайте той показник який оплачений поки вода не набіжить)) А стосовно не користуєтесь(вони пломбу не ставили і не перекривали)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Дівчатка, хелп. Надоїло мені вже конкретно, що вічна путанина з показниками лічільників. Скажіть, з власного досвіду, чи є якийсь сайт , де можна зареєструватися і подавати показники по всіх лічильниках (газ, вода, електроенергія), щоб не пам"ятати ті всі різні дати, а от зайшов у кінці місяця і подав. А то я вже немаю до того всього сили, нікуди не додзвонишся, а той "Львівгаз"-то взагалі аут(((. Раніше ніколи тим не займалася, а от тепер мені треба організуватися і то все подавати, а я забуваю, і в них в кожного свої дати подачі. Підкажіть мені, хто як робить і де саме подає ті показники. Дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Одного універсального сайту нема, на жаль. На інфольвів можна подавати лише газ і воду. Газ я ще дублюю на 104.ua про всяк випадок. Світло можна подавати тільки в персональному кабінеті на loe.lviv.ua. Я теж на початках завтикувала, а потім зробила собі в телефоні нагадування і маю чистий спокій.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Хто знає, суільки часу проходить прерахунок коштів з Ощадбанку на Обленерго? Бо я в п'ятницю 16.02. оплатила в терміналі. А в персональному кабінеті на loe.lviv.ua. сьогодні все ще зазначено, що до сплати та сума, яку я вже оплатила в ОщадБанку.
    То думаю, чи то ще операцію не провели, чи знов гроші зависли і доведеться з Банком виясняти.
     
  17. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Як коли. Буває 2 дні, а буває і 2 тижні.
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Як додати споживача на loe.lviv.ua?
    Першого знайшло. Тепер я хочу додати ще одного. Вводжу той особистий рахунок, а воно не знаходить. Чи там кількох знайти не можна, а лише одного?
     
  19. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Пишіть в підтримку вони добавлять, напишіть кого добавити.
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. New look

    New look Well-Known Member

    Доброго дня!
    Скажіть будь ласка, куди звертатись якщо не приходять квитанції по комунальних всіх вже другий місяць?