Комуналка: газ, вода, електроенергія, квартплата тощо

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем СОФІЯ -СОНЯ, 13 Січень 2009.

  1. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @Divchyna vesna, пеня буде нараховуватись аж з 1 січня 2019 року
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    підкажіть чи пільга багатодітної сім,ї автоматично продовжується чи все ще потрібно кожні пів року поновлювати?
     
  3. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    пільга надається по доходах, документи про доходи подаєте щопівроку

    Прийшли платіжки за листопад ... сім'я 6 чоловік, 2 кімнатна квартира.... субсидія... разом за все до оплати 1350 грн....:wacko::swoon2:... це ще морозів не було....
     
  4. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    ще у вас ,,свіжа інформація,,?
    бо колись було кожні пів року
    від недавна чую що не треба нічого заности.
    а конкретно не можу зрозуміти
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    То на субсидії ніби не треба, беруть дані в податковій і в пенсійному. А на пільги мабуть по-іншому? Напевно , краще запитати в соцзабезі?
     
  6. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    в будь якому випадку через пів-року по Ваших сімейних доходах пільгу мають перерахувати, але Ви маєте довести, що є малозабезпеченими щоб її отримати, врахуйте, що в Ваші доходи включать суму грошового еквіваленту наданих пільг на комунальні послуг за останні пів-року і всі доходи, включаючи соціальні допомоги, пенсії і т.д.
    Субсидію перераховують по доходах автоматично, довідку про склад сімї сказали нести тільки в разі змін у складі сімї, а за пільгу я не впевнена, бо зараз нам не виходить, вийшла 1 раз на пів-року, коли народилась найменша дитина.
     
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Отримала квитанцію за газ і взагалі не розумію, скільки маю заплатити:
    Переплата на 01.11 63,56
    Нараховано за листопад 240,16
    Сплачено у листопаді 0,00
    Пільга, субсидія 67,02
    Перерахунки у листопаді 360,24
    Пеня 0,00
    Заборгованість на 30.11 469,81
    Рекомендований платіж за грудень 2,02
    До сплати 471,83
    Дивлюсь на ту квитанцію, і не розумію, яку суму фактично маю заплатити, а що «дуже бажано» для Львівгазу.
     
  8. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Ось це
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    А перерахунки і пільгу куди? Порахувала щойно -63.56+240.16-67.02+360.24 і таки вийшла на суму графи Заборгованість на 30.01, плюс ті 2 грн. Авансу, то виходить дійсно сума до сплати (яка мені зовсім не подобається)). Не буде порушенням, боргом, якщо сплачу тільки 240,16? І що це за перерахунки такі...
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Patty, нам на приват взагалі прийшла сума 8000 грн. Використали на 1950 грн. Що ж то за аванс такий??? Боргів нема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в нас взагалі чудеса в решеті: до жовтня заборгованості не було, є квитанції. За жовтень нарахували 19зхвостом тисяч. В мене чуть очі з орбіт не повипадали. А показник є зафіксований правильний. Викликали комісію, вони зняли покази, прийняли заяву. Позавчора заходжу в Приват і знову шок: за листопад нараховано ще 12тисяч. І борг вже майже 32000. Класно правда? Чоловік знову їздив, сварився. Написав офіційний лист, зарестрував. Готується подавати до суду.
    Мамі в селі намалювали 2500 боргу. А вона більше 3-5 кубів не випалила, бо не ночує там вже 2 місяці, хіба чай собі часом зробить, то воду гріє в горнятку. Ще й до мене має претензії, бо то я подаю показники через нет і напевно щось накрутила.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @flame, я подаю смс-ками. Маю все зафіксовано. Оплачує чоловік через приват. Теж облікується. Але 6 тис авансу, то таки трохи закруто. Чекаю на квитанцію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я подаю через Інфольвів, всі показники фіксуються правильно. Оплачую теж через приват. Є всі квитанції.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    гиг... знач я найбільш економна... бо мені прийшло авнсу "лишень" на 1300грн.:girl_bye2:
     
    • Смішно Смішно x 2
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Мені 1500 грн. А я думала, що то багато) жах який
     
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Нам 5 з чимось тисяч прийшло.

    І теж показники лічильника відрізняються в платіжці і в особистому кабінеті

    Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk
     
  17. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я скажу так-вони там охреніли. Вже просто не знають, як з людей побільше грошей витягнути. Я не палила спеціально котлом за жовтень і півлистопада. Зекономила десь 1500 субсидії.
    І от, коли я напівсонна півпершої ночі відкрила джмейл і побачила -до сплати 1500 - то швидко роздуплилася(( По факту у мене є переплата на рахунку -1500 тис, за листопад -1200 грн нараховано, рекомендований платіж -3000 тис.
    Тобто оплатити треба рекомендований платіж (3000) - мінус переплата (1500). До сплати так і пише -1500 грн.
    А що нормально маєш переплату, і ще доплати наперед, щоб вони собі мали 3 тис.
    Я 15 хв дзвонила в Львівгаз, поки взяли трубку, то сказали, як є переплата, то не платити.
    Раніше, як була переплата, то до сплати писало -0,00.
    А тепер таке враження, що той аванс придумали, щоб написати суму до сплати,за яку ще не використав газ,і яка може стати боргом теоретично, щоб потім нарахувати пеню.
    Отакі в мене роздуми.


    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  18. Elif

    Elif New Member

    Звертаюсь до Вас із таким питанням, ніколи не платила сама комунальні і дуже далека від цього. Я орендую кімнату із власницею(1700грн) по її словам в неї мінімальна пенсія приблизно 1400-1500. В 3кім квартирі прописана вона із сином(не працюючим), але син не живе із нами. І я ніколи не бачила квитанцій за квартплату(завжди вона жаліється, що багато платить і пільг немає) наприклад за опалення 2800грн, а на квитанціях якось я сама побачила за воду до оплати в межах 17-20 грн, плата за спожитий газ 25 грн і чітко вказано на квитанція, що є пільги(тільки я цього їй не говорила)... як це зрозуміти, чи справді вона із такими низькими тарифами за воду і газ(так розумію це за приготування їжі) може платити за опалення 2800? і чи можуть такі тарифи нараховувати?
     
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Батьки раз в півроку їздять та вирівнюють показники. Платять по лічильнику вчасно, бо по квитанціям за півроку намальовується "типу борг" на декілька тисяч.
    Так що нас багато.
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Якщо центральне опалення, то може бути що хочеш. Але якщо Ви частково компенсовуєте комунальні, то просіть щоразу показувати Вам квитанції, бо бабулька цілком може користатися Вашою недосвідченістю
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1