Комуналка: газ, вода, електроенергія, квартплата тощо

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем СОФІЯ -СОНЯ, 13 Січень 2009.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ще ні, ще ноги до газової кантори не донесли))) але за газ не платили
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    А вам уже приходили квитанції на сплату податку на нерухомість?
    Мама мені каже,що треба до серпня максимум сплатити:girl_yes:.Звичайно ж,що квитанцій у нас нема. В сусідів теж.
     
  3. Megan

    Megan Well-Known Member

    У нас теж не було. Минулого року самі ходили в податкову і просили нарахувати податок. Так і оплатили.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Ulyanochkaulya

    Ulyanochkaulya New Member

    А хто небуть чув, що газ ще має подорощати з осені до 9 грн
    мені кума говорила пару місяців назад чула по якійсь Львівській програмі, я особисто ніде такого нечула
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Новини про субсидії
    Кабмін перекрив субсидіантам кисень
    Кабмін перекрив субсидіантам кисень

    Осінь готує українцям нові сюрпризи. Готуючись до опалювального сезону, Кабінет Міністрів вирішив скоротити нормативи на тепло і газ. А це означає, що вже з жовтня субсидії перестануть повністю покривати комунальні платежі. Різницю доведеться платити зі своєї кишені.

    Як показав минулий опалювальний сезон, сім'я з чотирьох людей у будинку площею 60 квадратних метрів спалювала 386 кубометрів газу, використовуючи його для опалення, підігріву води й готування їжі. І цей обсяг цілком покривала субсидія, пише "Сегодня".

    Але цієї осені норматив для подібної сім'ї знизиться до 342 кубометрів. І їй доведеться заплатити за решту 44 кубометри.

    Та ж сім'я, але яка проживає вже в квартирі з центральним опаленням і газовою плитою, могла спожити 3,28 Гкал тепла і 56 кубів газу й отримати компенсацію. У цьому опалювальному сезоні норматив для неї знизиться до 2,58 Гкал тепла і 42 кубометрів газу.

    Експерти відзначають: таке рішення Кабміну може бути продиктоване тим, що субсидія не стимулює людей економити.

    "Українці без субсидії минулого опалювального сезону використовували вдвічі менше газу для обігріву житла. Така ситуація пояснюється тим, що багато субсидіантів витрачали рівно стільки газу, скільки покривала субсидія, і не замислювалися про економію", - пояснила координатор житлових програм Громадянської мережі "Опора" Тетяна Бойко.
     
  6. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    В мене з тим Львівгазом вже нєпанятки почались.
    Завжди подавала показники через інфольвів. А тут, хопа, минулого місяця дописали за серпень 8 кубів. Я влітку в житті стільки газу не використовувала. Подзвонила в контакт-центр, через три дні сказали мені суму до оплати. Я її оплатила і в цьому місяці вже не подавала показник, бо до нього ще мотати й мотати. Вчора заходжу в персональний кабінет, а в мене знову дописано 9 кубів до попереднього показника, що вже на 13 кубів більше, аніж є фактично. І доплюсована заборгованість за газ.
    Знову дзвінки в контакт-центр і вони мені тичуть контролером, який вже два місяці не приходить. Зробила фото лічильника, вказала особовий рахунок і надіслала листа.
    В інфо-львів нарахувань немає, але коли обираю оплату - то рахує заборгованість. Відповідно, коли формую рахунок в кабінеті 104 - також ліпить заборгованість, хоча вчора подала реальний показник. До чого веду? Як мені то розрулити, щоб в рахунках відображався реальний стан оплат і показників.
    За стільки років - це вперше таке.
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Менший показник можуть внести тільки вони. В свекрухи в селі так було, то за парканайцятим зверненням таки поставили реальний показник, а так як старші люди дуже чемні і то всьо були оплатили, то вийшла переплата. Нам колись теж дописали, але не багато, то ми два місяці тупо давали +1 куб і так догнали. А Ви не подавали ніц (бо забагато є), то вони собі і пишуть на свій розсуд - чим побільше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    А до кого звернутись безпосередньо? Бо в контакт-центрі мені з тим не допомогли. Маю на увазі, щоб внесли в квитанцію коригування і щоб це було відображено на сайті.
     
  9. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Дівч
    Якщо маєте номер телефону контролера, то скиньте їй на вайбер (звичайно, якщо в неї він є) фото лічильника. Вона нехай передасть дівчатам, які вносять в базу. І тоді вам автоматично перерахують.
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене в цьому місяці зі електроенергією подібна ситуація була (підозрюю, що контролер не приходив, а написав показники зі стелі, через це я не могла внести показ денної тарифної зони, бо мій (реальний) показ був меншим, ніж "знятий" в середині місяця контролером.
    Дзвінки в контакт-центр не дали жодного результату. Вони ні показник не могли зняти, ні скаргу зафіксувати, ні розрулити питання.
    Дали мені номер до начальника в Шевченківський РЕМ.
    Два дні вбила на те, щоб до нього додзвонитися, тому, коли врешті на мій дзвінок відповіли, я вже була "така як треба" :girl_devil:.
    В результаті моє питання вирішилося по дзвінку, я нікуди не їздила і письмово нічого не писала.
    Дійшла висновку, що всі комунальщики - офігівші в корінь. Питання цивілізовано з ними вирішити не можливо. Тільки наїздом і погрозами на скарги в вищі інстанції.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата з центр. опаленням, у вас вже є тепло? Читала, що вчора мали подати. У нас тепла стала лише у ванній, а по квартирі холодні. Пр.Чорновола-Варшавська
     
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчата, а які терміни сплати комунальних? Раніше то все на квитанціях писали, а зараз я щось заплуталась. З того,що вияснила - показники води треба подати до 29 числа, газ до 5 числа, світло -останній день місяця. А сплачувати то все до якого,щоб борг не начисляли, а потім не мінусували?:girl_curtsey:
     
  13. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    У нас на Патона ще минулого тижня включили опалення, здається в четвер . А от сусідні будинки лише вчора почали опалюватися.
     
  14. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Не знаю як по правилах, але для себе показники всі подаю до 25, а оплати до 28.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Ніби до 25 числа, але точно не скажу.
     
  16. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Живу в Рясне і в нас учора батареї були вже гарячі по всій квартирі.
    Знайомий живе на Сорочинській, то також тепло включили.
     
  17. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Підкажіть будь ласка, до вересня місяця за комунальні мали субсидію, зараз у платіжках за жовтень навпроти субсидії- нуль, то ще нема перерахунку на опалювальний період чи то тепер субсидії більше не буде? :dntknw:
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2017
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Вже є перерахунки і багатьом відмовлено в субсидіях, в декого змінився розмір.Є в декого в 10 разів збільшено обов'язкову плату.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Дівчата, сьогодні виявила, що на лічильнику для електрики відсутня пломба.. Ті фабричні є, а "електроенергіївська" відсутня. Дротик ще висить, замотаний.:girl_sad:Самою пломбою навіть не пахне.
    Хто знає, чи можна таким чином там щось вкрасти? Енергію, маю на увазі. Просто в мене були 2 дівчинки на квартирі, мені здається, далекі від такого...
    Чим мені це грозить, і що тепер робити?
    Може, хтось мав подібний випадок?
     
  20. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Для того пломби і зриваються в 99% випадків, і в 1% дійсно це трапляється випадково, коли робиться ремонт, наприклад, чи що.
    Я жила в студентські роки з різними дівчатками, повірте, Ви припустити не зможете, хто й від чого може виявитись далекий чи близький... Ви ж не знаєте, може в них вдома це була нормальна практика. Ну і до дівчаток могли прийти хлопчики, і допомогти їм "економити". Особливо, якщо в квартирі бувало холодно, могли таким чином "маскувати" електроопалення. Не стверджую, але пломби не мають ніг, і самі не тікають з лічильників.
    Ну якщо до вас прийдуть з перевіркою (що малоймовірно), і виявлять зірвану пломбу, з радістю випишуть штраф, а якщо Ви звернетесь самі, поясните ситуацію, то, швидше за все, просто змінять пломбу.
    Подати заявку особисто або на гарячу лінію.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1