Комуналка: газ, вода, електроенергія, квартплата тощо

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем СОФІЯ -СОНЯ, 13 Січень 2009.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, скільки прийшло за опалення?
    В нас всю зиму була сума 1500-1600 грн., а за березень (половину місяця не палилось) прийшло 2000 грн.
    :girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Siania 950 грн. Опалювальна проща 52,4 м. кв., є будинковий лічильник.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Siania

    Siania Love Life

    А яка сума була взимку?
    В нас теж є будинковий лічильник...
     
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    теж приблизно 1500-1600 грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Це явно якась помилка. В нас за 47 метрів опалювальної площі прийшло 800 грн. Попередні місяці теж +- 1500 грн. було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    за березень 556 грн. Опалювальна площа близько 52 з хвостиком, є будинковий лічильник. У зимові місяці коливалося в межах від 950 до 1300 грн.
     
  7. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    За березень 876 грн (площа 51 м.кв., є лічильник). Раджу писати скаргу і вимагати перерахунку.
    В нашому будинку подібна ситуація була в лютому. Всім поприходили квитанції з космічними сумами, моя була 3300 з чимось. Голова кооперативу потероризувала Теплоенерго, і в березневій квитанції зробили перерахунок, згідно якого за лютий моя сума становила приблизно 1300 (не маю квитанцій під рукою, тому точно не скажу).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Ari

    Ari Well-Known Member

    Опишу свою ситуацію - за січень оплатила умовно кажучи 2000тис., за лютий 2100, при тому у лютому менша кількість днів, бували дні коли опалення на день повністю виключали, тай температурний режим лютого не до порівняння із січнем. Дзвоню у теплоенерго до економіста, той пояснив - показники у січні знімались приблизно від 24-28 числа, маємо не повний місяці, у лютому перші числа березня, відповідно пішло зміщення. Можливо і у вас чисто теоретично врахували вже і квітневі дні, ще опалювального сезону, щоб не бігати і не знімати показники. Хоча обов'язково потрібно дзвонити і вияснювати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Нам прийшло майже 600 грн. (взимку платили 900-1100).
    Треба все контролювати, кожен раз при сплаті комунальних. Цього місяця написали, що маємо борг за утримання будинку. Але я точно оплачувала, точніше чоловік. Перевірили, так, в Приваті чітко вказано. Дзвоню питатись, вияснювати і тут, оп!, ми вже нічого не винні, вони, як виявилось, помилились.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    А відколи то газ став по 6.95, замість 6.88?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ооо, вже є квитанції? Цікаво, що там нарахували, бо мені за березень ще не порахували
    . Сказали,що разом за квітень прийде вже. Цікаво, яка субсидія виходить за квітень?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  12. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    На сайті 104.ua поновлюється на наступний день після подачі показника. Але ціна за куб була постійно 6.8, а нині глянула - 6.95. От цікаво чому ж додали 7 коп))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. Donata

    Donata Active Member

    Який в кого розхід газу в місяць, якщо лише газова поверхня?
    Нарешті поставили нам газовий лічильник. Ми практично не готуємо на ній, чайник в основному, рідше щось розігріти чи макарони зварити...за перший тиждень накрутили 2 куба, за другий 1.5, то він так і йде і ті куби то не так і багато?

    Надіслано від мого Nexus 5, використовуючи Tapatalk
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Про розхід вам не скажу. Але коли дідо і баба поставили лічильник на газ, то дід вирахував, що електрочайником дешевше користуватись.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Десь 15 кубів в місяць, 3 людей живе. Воду гріємо електричним чайником.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. kristas

    kristas Well-Known Member

    У Львові зростуть тарифи на воду

    З 14 травня у Львові набувають чинності нові тарифи на воду.

    Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

    Як розповіли у планово-економічному відділі ЛМКП «Львівводоканал» перегляд тарифів на водопостачання зумлено передусім зміною обсягів реалізації, зростанням витрат на оплату електроенергії, витрат на оплату праці, зростанням цін на матеріали, збільшенням ставок податків та зборів.

    "Мешканці і абоненти міста Львова будуть сплачувати на 26% більше за послуги, які надає наше підприємство. Вартість послуг для мешканців багатоквартирних будинків буде становити 13 гривень і 42 копійки – це разом за водопостачання і водовідведення з врахуванням ПДВ. А для абонентів приватного сектору тариф становитиме 11 гривень, 81 копійку», - зазначили в ЛМКП «Львівводоканал».

    Нагадаємо, обов’язок встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, належить виключно до повноважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, як державного регулятора тарифної політики на комунальні послуги.
     
  17. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    в мене 5-8 куб. в місяць. Троє дорослих
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    вона автоматично має поновлюватись...
     
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    Має, але довідку про склад сім'ї тре носити щосезону. Решта даних добувають самі.