кому это надо... кому это нужно...

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Liliyah Romanova, 7 Серпень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    :girl_crazy: :girl_crazy: :girl_crazy:
    Вибачте, що з починаю з такого нездорового сміху, але читаю про ті всі весільні витребеньки й так мені смішно робиться з того всього. І ще цікаво, чи варто аж стільки заради нареченої робити, бо ж нареченому точно глибоко й далеко ті всі фінтіфлюшки... І вопше той наречений як якась нещасна приставка до неземної криси... ой, краси... Поясніть мені старенькій, кому то всьо треба??? :girl_crazy: :girl_crazy: :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    Шось не можу врубатися.... а до чого там весілля? це ж склад сантехніки...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    І я про теж...непоняла смисл теми і повідомлення ;)
     
  4. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    тема полягає, наскільки зрозуміла, в наступному - навіщо паритися з бокалами, прикрашанням залу, подушками для кілець, переглядати тисячі сторінок інтеренту, щоб знайти весільний букет, який подобається, і ше плюс усілякий глямур - типу шоколадних фонтанів та феєрверків. кому это надо... кому это нужно...
    Ну бо Лілю - треба собі голову чимось мастити ті пів року від заручин до весілля :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    У пісеньці приспів важливий, а іншого кліпу на ці слова - нема. :xaxa: Можу викинути кліп. :)

    А питання я в дописі написала. Невже вартує той один день аж такого заходу??? І чесно, я на то все подивлюся й мені чоловіків шкода: легко згубитися у тих усіх бантиках, квіточках, мереживах, кульках...

    У мене від заручин до весілля було три роки, то я певно не мала людям дати дихнути, лиш про мій день думати. :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    Особисто мені бантики і інші прибамбаси не були потрібні. Просто дотримувалися одного стилю.
    Але якщо для дівчини цей день справді є таким важливим, якщо є можливість і чоловік не проти - то чому би й ні???
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    А то не ознака інфантильності?

    І ЩО дає чи міняє ОДИН день???
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    Все правильно і все це вірно. Мене саму вже ті всякі дрібниці починають трафляти. Зал прикрашати...для чого його прикрашати...а машини..і ті всякі дрібнички...але є одне але... Саме приготування до весілля деколи більш приємніше ніж саме весілля це по перше, а по друге, як сказав один священник " коли його запитали для чого стільки часу готуватися до свята. якщо воно триває лише один день, чи деколи буває якусь мить", то він відповів " спогади про це свято і його приготування залишаться з вами на все життя". Тому кожен хай сам вирішуєв воно йому треба?
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    А коли ж іще - це свято любови, це свято єднання, це свято двох людей, які єднають серця на все життя. То таке єдине свято! А будь-яке свято має бути відповідно організоване - нехай з кульками і квіточками. А в чоловіків така природа - не люблять вони того, що зробиш, як вони в дитинстві в машинки бавились, а дівчатка в той час з бантіками і квіточками. Тому вони і не приділяють таку увагу усім тим дрібницям. От поручіть якомусь програмісту організувати своє весілля в стилі Star Wars - він кожну деталь обдумає. Тільки мало хто зрозуміє ))) (див. тему Нестандартне весілля)
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    Я абсолютно не згідна!це потрібно!якщо нікому крім мене,то все одно це є важливим.я думаю варто старатися для себе коханої!!!!можливо в мене ще засвіжі враження, але я якщо б ще раз повторити приготування все одно б придивлялась до кожної дрібниці.
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    Цитувати на айподі морока, тому буду просто питаннями.

    А якщо майбутній чоловік проти, до його думки прислухаються? Чи буде хресний похід жіночоі частини родини "та як так можна?" ??

    Чому приготування до весілля приємніше за саме весілля? Це як??

    Церковне свято до весілля не рівняйте, бо то речі непорівнювані. :)

    І якщо весілля - це свято для себе коханоі, то яке ж це свято двох??
    А простота свята не зробить??
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    Мій чоловік абсолютно не був проти! він казав, як тобі хочеться, так і роби!так, йому було все одно до тих дрібничок! а мені ні!я вважаю, що приготування до весілля це і є часточка того свята! весілля то таки свято для двох, але хтось має то свято зробити!
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    А що саме робить свято святом??
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    мені,наприклад, було приємно ходити міряти і вибирати плаття і тд. і зараз жити очікуванні самого весілля ... хоча насправді я цим всім не дуже переймаюся, за 3 роки не готуюся ( а за 3 міс.) всього, і взаглі перед самим майже весіллям їду на море ;))))А для чого паритися і худнути. Весілля може бути скромним і простим хто що каже...але Ви тоді не думаєте, що воно перетвориться на звичайни день, який Ви проживаєте і навіть не замічаєте?
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    Дає- менінгіт:girl_crazy:
    Міняє- нічого...
    Але то мій погляд, ніколи не була романтично-квітково звихнута:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    Наше ставлення до події, і оті маленькі дрібнички!
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    Для кожного суть має те, що подобається двом. Якщо для когось свято - бантики і цукерки, а для когось - гості в косухах, то суті справи воно не міняє.
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    Як можна не помітити день свого шлюбу, лише тому, що в ньо у нема витребеньок? Невже той день роблять саме витребеньки? Виходить вони важливіші, бо без них день - не свято, а будень??
    І яка користь із того всього, якщо потім ти вже хворий від того, губишся в тому всьому, а сам день запам'ятовується як повний втоми й виснаження. То чи вартувало його таким робити?
    І я не стільки хочу сказати, що то все неважливо, чи нікому не потрібно, скільки, що треба вважати, аби то не стало важливішим за справді важливе. Бо якщо через щось із того ви мали суперечки, сварки, сльози, а навітт поважні розмовки чи конфлікти, то значить час приготування був використан й неправильно й даремно.
    Та й приказка не бреше: що забагато, те нездорово...
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    Ну Ви вже переборщуєте! Все має бути вміру і витребеньок також. Людина має насолоджуватися цим днем, а якщо їй ці витребеньку приносять додаткову насолоду, то чомуб і ні. І чого сваритися перживати плакати, то чесно кажучи, смішно...не бачу в цьому причини взагалі. Спокойствіє і только спокойствіє.))):girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: кому это надо... кому это нужно...

    Я не перебільшую, просто роздумую. У нас все було дуже просто й спокійно, але ніщо не пошкодило пережити це, як НАШ день, і тільки наш, від початку й до кінця. І ми навіть не дуже й втомилися... І гроші цілу ніч не рахували. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 10