Комбайни

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем OlgaSoroka, 9 Липень 2012.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ми теж шукаємо кухонну машину, дивились на дорожчі, але вони все дорожчі і дорожчі)) читаю характеристики вашого, що значить -кухонний комбайн- ДА? Що входить в цю опцію?
     
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    я так розумію, що це сам агрегат(основний комбайн) і він ДА (є):)))
    бачите, вони там все-все перераховують, навіть гнізда, в які втикати насадки:facepalm:
     
  3. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Ось такий мені по функціях дуже підходить - і деруни, і кубки, і соковитискачка. Але про ту фірму щось дуже ипло відгуків. Хтось чув про Ліберті? http://bt.rozetka.com.ua/2062047/p2062047/
     
  4. gamma

    gamma Well-Known Member

    безальтернативно:
    Brаun K700
    Погоджуюсь 100%. Це чи не єдиний комбайн який має функцію видушування соку з твердих фруктів. Користуємся вже 8 років. Ще нічого не ремонтували. ттт
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я щось терточки не наблюдаю щоб на дерунчики, на стружку і т.д?)))
     
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    є, але вона дуже забивається, коли набридає чистити щосекунди, то тру картоплю на деруни на трохи більшій
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    дерунчики на терці ніколи не роблю, картоплю ріжу на чотири частини, закладаю в велику чашу (з метал.ножем) , блендерую , додаючи сіль, перець, цибульку, яйця, муку.(інколи все закладаю одразу)...Чудові дерунчики без шматочків - перевірено роками))).
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    мій комбайн вже декілька місяців як вийшов з ладу,
     
  9. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Подивіться на сайтах оголошень, там купа запчастин і деталей до різних агрегатів. Може, і до вашого знайдете.
    А я начиталась тут і дивлюся собі к700. Виявилося, що його більше не випускають, розпродають залишки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Дівчата,
    BRAUNFX3030WH http://www.eldorado.com.ua/offer_1327458/p1327458/characteristics/
    чим відрізняється від К700 http://deshevshe.net.ua/kuchonnyjekombajny-braun/braun_k700_white.html ?
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2015 ---
    І ще не можу зрозуміти - бош 4855 - має соковитискачку чи ні? бо на оф.сайті написано, що нема і у відгуках ніхто не писав. Хоч на розетці написано, що є
     
    Останнє редагування: 24 Лютий 2015
  11. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    В бошів соковитискачка в наборі іде тільки для цитрусових. В серіях mum4 i mum5 стандартно ідуть в різних варіаціях цитрусовий витискач, мясорубка, вінчики, блендер, набір з трьох терок (або кубикорізка і три терки).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    ну от і мій філіпс поламався... а ремонт тепер коштує як пів нового
    то дивлюся за новим)))
    ви ще задоволені своїм кенвудом? працює справно?
    і, дівчата, що ліпше кенвуд чи бош?
    придивилась на такі: кенвуд просперо і бош mum
    http://kenwood-shop.com.ua/detailed/kuhonnyie_mashinyi/kenwood_km285_prospero.htm
    http://bt.rozetka.com.ua/13931/p13931/
    різниця в ціні, звичайно, суттєва, але там тих бошів ціла купа.
    мусять бути терка для дерунів, м'ясорубка, заміс твердого тіста
    в боші "смущає" потужність, але тішить наявність шинкувального диску (для капусти)
    в кенвуді не подоб. що окремо чаша для терок, тобто додаткове місце треба для неї мати. але різні моторчики це добре, бо як щось одне полам. то хоч щось робоче буде.
    короче, шо ліпше кенвуд чи бош?
    а які вони в обслуговуванні?
     
  13. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    я дуже задоволена, маю його вже років 5-6, ніяких проблем в роботі немає, виглядає як новенький

    маєте на увазі заміна запчастин при поломці чи миття?
    ми ще нічого не замінювали, не докупляли, працює як в перший день
    щодо миття- все, крім м"ясорубки, ну і основного агрегату з мотором, мию в посудомийці
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    ага, бо я свій теж не ремонтувала і все було ок, а одного пркрасного дня почав ніж прокручуватись. і тут виявилось, що філіпси такі специфічні, що їх тільки в рідному сервісі ремонтують((
    диск зараз коштує 1110 грн (я в шоці), а заміна чаші 1510 грн.....
     
  15. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    замовила braun fx 3030. то буде мій перший комбайн:girl_tender:. побачимо, чи спрацюємося:girl_in_dreams:
     
  16. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    о_Оо_О
    щось я не знаю, чи хочу перевірити, скільки таке добро оцінює кенвуд:)))
    До речі, зверніть увагу (якщо п"єте соки), що та модель кенвуда, на яку ви дивитесь, не має соковитискача, тільки на цитрусові
    У нас є окремо, тому нам підійшло
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    дякую. я звернула увагу, бо маю в філіпсі. але ми соки рідко п'ємо.
     
  18. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    купляла я свій AEG в Німеччині, працює більше 8 років, жодних наріканнь. Філіпс нам спрензентували на одне сімейне свято, трошки попрацював і стоїть в шафі до кращих часів, знову повернулась до свого старенького "німця". От в мене питання, можливо хто підкаже, де можна заточити ніж для чаши ?
     
  19. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    до речі, щойно зауважила що в моделях які мені сподобались нема ножа для подрібнення. а я ним часто користують. зокрема на сирник сир перемелюю. у вас є? як нема то чим ви його заміняєте?
     
  20. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    не знаю, чи правильно вас зрозуміла
    я сир перемелюю в такій штуці

    http://hotline.ua/bt-nasadki-dlya-kuhonnyh-kombajnov/kenwood-at640/
    там є ніж, яким можна перемолоти все в пюре або можна забрати ніж і прикріпити одну з трьох насадок, якими натерти моркву, картоплю, буряк...
     
    • Подобається Подобається x 1