Кольорова канва власноруч

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Holly, 27 Липень 2009.

  1. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кольорова канва власноруч

    ну я припускала що розводи вийдуть і надіялась що так і буде :)

    Ось що вийшло:
    [​IMG]
     
  2. окса

    окса Member

    Відповідь: Кольорова канва власноруч

    Я вчора також фарбувала тканину чаєм-ввечері виставлю результат в процесах:girl_wink:
     
  3. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Кольорова канва власноруч

    Ага, тепер бачу. Питала, бо в мене був абсолютно однорідний тон, жодних розводів. А чому у вас так вийшло? Однаково була тканина занурена, чи десь часом виступала?
     
  4. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кольорова канва власноруч

    я фарбувала в тазику, а так як відріз тканини не маленький, то я зробила плавні згини, а в процесі фарбування ще раз зробила згини різного розміру в інших місцях для того щоб переходи були м"якими, а не три полоски посеред полотна. Виглядає дуже натурально.
     
  5. окса

    окса Member

    Відповідь: Кольорова канва власноруч

    Це результат мого експеременту
    [​IMG]
     
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Кольорова канва власноруч

    ооо, ще одні орхідеї будуть :girl_claping:

    Дуже файне вийшло тонування, як вінтажна тканина вийшло. А яким чаєм тонували і методом яким?
     
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Кольорова канва власноруч

     
  8. окса

    окса Member

    Відповідь: Кольорова канва власноруч

    Спочатку по схемці намітила внутрішню рамку(де мало б бути темніше),з пульверизатора набризгала там води-зволожила і по контуру щедро потрусила чаєм(Грінфілд),зовсім трошки розсипала його по всій поверхні,Зверху поклала просто кусок іншої тканини,скрутила все в кульку,зав"язала ниткою і опустила в киплячу воду.Варила хвилин 10,потім ще стояло в тій же воді десь 5 хв.Злила воду попрала-і ось готова тканина
     
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Кольорова канва власноруч

    я таке знайшла "канва у сніжинки"
    Для этого нам понадобятся
    1. вырезанные из обычной белой бумаги снежинки
    2. отрез ткани или канвы (в моем случае это кусочек луганы)
    3. акриловые краски для ткани и стеклянная емкость для разведения краски (я брала солонку)
    4. старенькая зубная щетка
    5. небольшой нож

    Вырезав снежинки, нужно их расправить, прогладить утюгом и красиво разложить на ткани. Примерно вот так [​IMG] Кухонный стол предварительно затянуть пищевой пленкой, на нее разложить ткань и на ткань снежинки. Затем макнуть щетку в краску, предварительно разбавленную водой до жидкого состояния), излишек струсить на кусочек ненужной ткани и ножом начать тереть щетку движением "к себе". Вот так[​IMG] [​IMG]Делать это лучше быстро, потому как бумага под воздействием воды коробится и можно деформировать рисунок. Вот что получилось в результате таких действий. [​IMG] После всего этого нужно прогладить ткань горячим утюгом и вуаля! А, да, и 72 часа не стирать!
    Таким образом можно наваять всякой всячины, и не только праздники, но и будни будут расцвечены весёлыми красками!!!!!
     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Кольорова канва власноруч

    дівчата, а можна затоновану(чаєм\кавою) тканинку розмічати маркером?
     
  11. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Кольорова канва власноруч

    Я би не ризикувала,може статися реакція і залишитися слід
     
  12. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Кольорова канва власноруч

    Не можна, залишаються сліди від маркеру
     
  13. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Підкажіть, будь-ласка, затонована чаєм канва линятиме після прання? Хвилююся чи при пранні не затонуються нитки та не зіпсується вишивка. Тонувала чаєм вже готову вишивку, але це була монохромна робота темними нитками, при вишивці світлими нитками такий варіант не прийнятний. І ще питання: як виглядає канва, яку затонували чаєм з часом? Чи не стає світлішою, не вигорає?