Кольоротип нашої зовнішності (зима-весна-літо-осінь)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Akina, 20 Травень 2015.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нє, не у всіх так просто. Я от чоловікове фото мучила, мучила і якась фігня виходить. Ну але я і з тканинами поки не на 100% впевнена в його кольоротипі - не вистачає мені вдома пару кольорів тряпочок - от докуплю, подивлюся і тоді вже знатиму напевне. У деяких людей дуже чітко і просто визначається кольоротип, а є складніші загадки:)
    А я така неуважна :girl_blush2: мені ще вчитися і вчитися такої спостережливості...
    У мене очі сірі (тобто оті всі тести "на словах" де просто "виберіть зі списку Ваш колір очей" сказали би що то "холодний колір" і врешті вийшла би якась дурня). Але не все так просто - бо насправді вони сірі, але з золотисто-коричневою "короною" довкола зіниці - тому то таки теплий колір :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    таде, я спеціально дивилася, яка то яскрава весна в реалі:girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:
    в мене теж сірі з золотавим, але зеленкуватість проглядається)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Я раніше думала, що зима, фарбувала волосся в чорний колір і мейкапом виправляла невиразність рис обличчя з таким кольором волосся.
    Потім я відростила волосся свого натурального кольору і була переконана що я м'яке літо.

    Завжди обирала тільки холодні відтінки у одязі і мені вони наче пасували. Але останнім часом помітила, що в моєму гардеробі з'явилися речі теплих відтінків і мені вони пасують значно більше. Знаючі, хелп, допоможіть визначити вже остаточно свій кольоротип.
    Зараз я така
    Волосся натуральне, висвітлено кілька пасем. Очі сіро-зелені з жовтим обідком.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Moonlight мені схоже на яскраву Весну :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    @Moonlight як на мене, 100% теплий кольоротип (тобто точно не зима і не літо :girl_smile:) - дуже добре видно по фото в білій сукні і по зеленуватих теплих зіницях.
    Швидше за все - весна, щодо яскравої не впевнена, як на мене трохи занизький контраст зовнішності (останні два фото не інформативні бо оброблені в фотошопі :) ), мені поки більше схоже на "справжню весну".
    Для більшої певності треба ще фото, зокрема якщо "підозрювати" яскраву весну - фото в чорному, для справжньої весни - в теплому шоколадному коричневому (гляньте на кольори палітр).
     
    Останнє редагування: 19 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    @Rona@Akina ох ви мене зацікавили. Йду шукати палітри!
    Чорний мені не дуже личить, шоколадний більше. Як буду біля компа закину ще фото, необроблені.
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я ж кажу, швидше за все "справжня весна" :girl_wink:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    @Akina , а я хто? Тепла осінь чи як? Ну впринципі мені трохи байдуже, бо я завжди вдягаю те, що мені подобається -- і чхати чи воно мені пасує. Але якби я поєднала "подобається" і "пасує" -- то було б супер
     
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ото читаю всіх вас тут і розумію, що я така темне в тому всьому...:sorry:
    пора за себе братися. може хоч підкажете в яку "сторону" дивитися?
    можна так по фото "погадати" хто я?:girl_blush2:

    фотки з молодості:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Щось тепле і... на @Akina чимось схожа)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Погадати можна, але тут явно складніша загадка як у попереднього "клієнта" :) , не у всіх людей настільки яскраво виражений кольоротип. Ну і отаке "гадання по фото" то все одно не те, що вживу тканини прикладати. По цих фото можна сказати що зовнішність скоріше холодна, ніж тепла (якщо на першому фото волосся мальоване - бо той рудий дивиться менш гармонійно ніж волосся на останньому фото). Який "рідний"? Очі холодного кольору (не має ж жовтого чи зеленого відблиску біля сірого)?. А, і на останньому фото досить гармонійно виглядає кофтинка отакого блідорожевого кольору (значно краще як чорна), тому швидше літо ніж зима. Мало, дуже мало кольорів на фото щоб сказати точніше:)
    Не вгадала :girl_blum:, геть не то. То на перший погляд схоже, типу "волосся русе, очі сірі" - а таке може бути геть у всіх кольоротипів. :) До прикладу якщо б Akina вдягнула оту рожеву кофтинку, то була б на міль бліду схожа, а Христині дійсно гарно :)
    @Kandya
     
    Останнє редагування: 19 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  12. mitla

    mitla All You Need Is Love

    З того, що я читала про кольоротипи, то найбільше ви схожі до осені! Нагадали мені Лінсі Лохан в кращі її роки...Коли вона була риженькою:girl_in_love: Але дівчата-експерти поправлять мене...якщо я помилилась)
    --- дописи об"єднано, 19 Січень 2016 ---
    ой, виходить, що потрібно ще вивчати тему кольоротипів:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ага, добре. записую собі)) пошукаю, почитаю, подивлюся
    ще отакі знимки є з "рідним" волоссям

    волосся-каштанове чи як то правильно назвати.
    очі-сіро-блакитні.
     
    Останнє редагування: 19 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Як давно я чекала, щоб темка "ожила" і я сюди тихенько влізла . Фото:

    Скажіть мені щось мудре, бо в мене з підбором гардеробу не просто печаль, а печааааалище дике....
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В холодному фіолетовому гарно, тобто можливо ще 1 +до холодного кольоротипу. Складно... Може і зима бути та що "справжня зима" (але не бачу я 100% попадання в чорний, як мало би бути в зим), або якесь з літ... Хоч при детальному розгляді може "вискочити" і щось геть несподіване типу м"якої осені. Справді дуууже не просто. Тут або треба цілу купу фото з різними-різними кольорами (щоб порівнювати послідовно теплий червоний, холодний червоний, світлий червоний і т.д), або бачити ті всі кольори "вживу". :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    значить, поки орієнтуюся на холодний...тип чогось. дякую. вже цікавіше.
    ще фото з червоним
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 19 Січень 2016
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дівчата, не все так просто :) - є зовнішність яку дуже просто "розгадати" (тобто дуже характерний представник певного кольоротипу), але то справді рідкість. Зазвичай геть не достатньо 3-4 фото. Треба зо 30 фото у різних-різних кольорах при денному світлі без макіяжу, тоді можна говорити більш-менш обгрунтовано, або вживу прикладати до людини ті 30-40 кольорів. То навіть при очній зустрічі може зайняти добру годину часу. Бо інакше все "вилами по воді", я не хочу вас вводити в оману і скеровувати в хибному напрямі. :girl_in_dreams:
    @lovikyou фото лише одне, перше не інформативне (денне світло!!!). Мало. :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Та, фотки я з тел. файнезні завантажила...
     

    Вкладення:

    • CAM00492.jpg
      CAM00492.jpg
      Розмір файлу:
      283,8 КБ
      Переглядів:
      88
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    усьо пойняв! але все одно цікаво почути твою думку. дякую!:ThankYou:
    хоч знатиму з чого починати, на що звертати увагу ...
     
  20. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    перерила весь комп - нема більше. Ще є надія на @Rona, ми таки колись давно бачились...
    @Akina, давайте ми під Вас форумівку зробимо з живою чергою :girl_blush2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2