Кольоротип нашої зовнішності (зима-весна-літо-осінь)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Akina, 20 Травень 2015.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Во. Прикол, що всі повязочки шалики і тд в мене всі світлого тону навіть моїх кольорів, бо чогось до темного рука не тягнеться, коли вибираю, воно таке невзрачне на вішаку висть порівняно з тими кольорами
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Зараз Акіна скаже вам плюнути мені межи очі:girl_haha:, але ви мені літо літнє. Бо отой стаканчик осіннього відтінку вам не пасує))) я би взяла щось меланжеве сіро-зелено-блакитне, якщо очі засвітяться - точно літо. Давайте-давайте всі сюди тапки, помідори і т.д.:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не скажу :) Мені шкіра виглядає занадто теплою як для літа. Але все може бути, бо жовтизну цілком може давати особливість освітлення чи настройок камери...
    То гірше ніж на кавовій гущі гадати отако по випадкових фото кольоротип визначати. Ще тако-сяко можна вірити очам коли є зо 2-3 десятки фото з кольоровими тканюшками біля обличчя зроблених при денному світлі в один день і на одну камеру.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Ну я собі вирішила , що я осінь
    Бо , наприклад , сукня насичено синього кольору мені ніяк не пішла ( так і висить в шафі), а от глибоко синього , навіть дуже добре виглядає.
    Міряла , приклада і все ж осінь.
    Зима і літо - це точно не про мене )))
    Дякую за поради.
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Осені є теж різні. От дівчата вище - @ГаЛоЧкА @HOPIC теж осені, але стереотипноосінній рудий чи цегловий їм не пасуватиме, а от "зимовий" чорний - цілком. Все тому, що вони темні осені (тобто головна х-ка кольоротипу темний, а друга - теплий), це осінь листопаду - з переходом в "зиму" і з домішками холодних кольорів. Літо аналогічно буває різним, зима і весна теж :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Дякую, я читаю якраз про це )))
    Дуже хочу вже свій гардероб якось зробити нормальним, бо деякі речі там вже довго висять, а одягнути їх не можу , бо не моє воно зовсім.
    Буду намагатись , ну і у Вас порад питати , звичайно ж
     
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @olegignatenko, ще зважте на суб'єктивний фактор "подабається колір-не подобається". Я от зараховувала себе до осені, бо то були "мої" кольори по стану душі) і мені здавалось, що вони мені найкраще підходять. Бачила я реально лише те, що мені явно не підходять зимові кольори - чорно-білі, та інші висококонтрастні поєднання, червоний з синім підтоном, яскраві ягідні. Ну і + якісь зовсім вибляклі. Те, в чому я зовсім губилася. І все - зі всіх інших кольорів, ті які мені подобались мені наче і пасували)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Мені подобається такий синій (Електрик) колір, але він мені зооовсім не підходить. Ну і бачу, що багато того, що мені подобається, мені не підходить- чи то прихід весни на мене так діє, чи то, нарешті я дорослішаю, але гардероб свій передивилась і майже все не те. Тому і прийшла сюди по допомогу ))))
    Буду потрохи розбиратись в тій " Науці" ))))
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я себе з тої ж причини осінню вважала. Нічого, перший шок з часом минає:girl_haha: я тепер спокійно ношу кольори з осінньої палітри, але з тої, що ближче до зими і не гірчичний. І додаю щось таке мутне-нєпанятне, яке постійно забезпечує компліменти. А ще я люблю зимовий червоний, то чого б його не носити. Просто треба трохи поштукатурити обличчя і намаститися темною помадою. Ще я люблю весняний жовтий, але його поки припасувати не вдається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ага, мене хоч типували як темну зиму, але попередили, що літом-восени я буду сунутися восінню палітру на пару тонів.
     
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я вже як написала, то згадала, що ти темна зима, а не осінь,:girl_blush2:каюся
     
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я колись робила тест, то була весна))( тепер або виросла до літа, або тоді не добре робила... Або я взагалі не знаю хто я :girl_crazy:
     
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    То правда, що коричневий лише осені пасує? І які кольори на весну? Бо ото бордо, гірчиця, цегла якось мені не альо на весну
     
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ось, наприклад, я темна осінь, і в моїй палітрі є багато кольорів, з якими комфортно зустрічати весну. Але я всеодно розбавляю їх темними, люблю їх більше.
     

    Вкладення:

  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а я завжди любила світле і яскраве. тому в мене з тим трабли...
     
  16. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    свій коричневий є у всіх. відтінків коричневого валом, головне щоб характеристики були потрібні - темний, холодний, теплий, світлий і т.д
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так, в палітрі теплої осені чи не найбільше відтінків корич. Але дійсно
    @Kandya чим тобі коричневий, бежевий не весняні? Не хочеш хакі - є ж бірюзові відтінки, дуже навіть весняні, рожеві (м"які персикові), фіолетові, зелений не лише хакі, а й темнозелений і т.д... все з твоєї палітри :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    я темна осінь. І мене від коричневого у всіх проявах нудить :girl_crazy:
    Хоч він мені і пасує, особливо глибокий шоколад.
    Тому коричневий в моєму гардеробі є тільки у вигляді колготів.
    Мої фаворити - пляшковий глибокий зелений і марсала-бордо-темна вишня.
    Так мені комфортно в тих кольорах, навіть не набридає :girl_haha:
     
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене більш, ніж половина гардеробу в цих кольорах, і все мало. І так, я теж темна осінь
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member