Кольоротип нашої зовнішності (зима-весна-літо-осінь)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Akina, 20 Травень 2015.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нє, в мене "не моїх" кольорів в гардеробі практично немає, трохи "глаз намьотан", інтуїтивно таки добре бачу кольори, ну і , може, десь трохи ті лекції з колористики в моїій пустій голові відклалися :girl_haha:
    В мене трохи інше - весь гардероб занадто "обережний" - зі всієї палітри буквально кілька кольорів в яких я була впевнена на 100%. От тепер хочу роздрукувати ту палітру щоб наступного разу не купувати знову жовту чи бірюзову футболку, а згадати що мені терміново потрібен бузковий чи рожевий колір. Ага, ще десь треба надибати вживу той "колір верблюжої шерсті" бо коричнево-бежевих речей взагалі ніколи не мала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а я часто дивилася на форму, а не на колір, тому в моій шафі стільки різних кольорів(( я хіба уникала тих, які підходять глибокій, темній зимі, бо вони мені гарант не йдуть, хіба ті світліші
    --- дописи об"єднано, 21 Травень 2015 ---
    дівчата, а літу червоний пасує? мені видається що то мій індикатор, що я точно не літо, а зима, бо я з червоним розцвітаю просто.. навіть от памятаю міряла зелене, бо типу до очей, а потім червоне, то червоне виграшніше було набагато (хоч очі в мене не червоні, гг)
    єдиний нюанс в тому що шкіра на лиці мені більш рожева ніж голубувата.. і це мене турбує))
     
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Так. Кожному типу пасує "свій" червоний.
    --- дописи об"єднано, 21 Травень 2015 ---
    Зиму добре білим або чорним перевіряти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так, чистий білий + чорний пасує тільки зимам.
    Отут про чорний і білий для інших сезонів
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Отже зробила я сьогодні десь 70 фото.:girl_haha: Тканина трохи неправильна – бажано мати блискучу, атласну. Та й кольорів всіх потрібних не вдалося назбирати, мало типових зимових і осінніх кольорів. Ну, але "маємо що маємо".:girl_wink:
    Фоток викладаю менш як половину, але все одно багато, тому ховаю
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  6. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Дуже гарно і дуже наглядно. На вашому прикладі явно видно перевагу теплого і яскравого. От в мене немає стільки одягу. Але спробую..
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Там мого одягу менше 10% - решта чоловікові і Владові футболки, шматочки тканини і фетру, диванна подушка і навіть багаторазові памперси :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ну то просто титанічна робота! Особливо для мене була б -- я фоткатись немаю терпіння. Акіна, А так, на око -- я хто? якшо шо -- то найкращі мої луки -- чорні і червоні
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я теж (по виразу обличчя на фотках трохи видно:girl_crazy:), але цікавість взяла гору.
    Я "не волшебник, я только учусь" :girl_blush2:Я ж не бачила тебе отак при денному світлі, всьо "мельком и в полумраке" :girl_haha:Волосся темне від природи? Якщо так, і якщо холодні кольори личать більше ніж теплі - то швидше за все зима. Але щоб сказати точніше спробуй таки зробити хоч 2 фото - з теплим і холодним рожевим. Ну і зими є як мінімум 3 - темна, справжня і яскрава. Тут уже так "с лету" не скажеш - треба дивитися ще на якісь кольори з палітри.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    сірий - ваш. обличчя природно виглядає. сіро-бежевий - то ніби лайт хакі називається колір) мені здається, що він так добряче "гасить" обличчя.
    мені так і написали, що це одна з найвдаліших комбінацій, при чому, в мене повинен переважати чорний. маю один светр, де горловина чорна, а решта білий - то я умудрилася то фото надіслати, і таки потім отримала його детальний розбір польотів, разом з чисто білою весільною сукнею і чорною коктейльною. маючи в ряд ті 3 фото, одразу все стало зрозуміло, а так, коли дивишся - ну ніби ок, ну не звертаєш увагу. дуже гарно переглянути свої старі фото, навіть дитячі, щоб зрозуміти, що вам може пасувати.

    наприклад, я не давалася на інші кольори, окрім чистих, виважених, дуже тяжко переносила будь-які смужки і поєднання, які виходили за межі класичного - на моє тодішнє розуміння. це тепер я можу носити фіолетовий, а раніше навряд чи на мене таке б вдягнули. в мене зовнішність яскрава - я можу дозволити собі поєднання 3 яскравих кольорів - в межах розумного, звичайно - але і далі роблю це не охоче, бо це треба вловити ту межу, коли переходиш лінію свого "архетипу". бо для мене зима - це також "стан душі", коли нема перебору, а є чистота.

    крім того, в кого є ластовиння) як у мене. влітку я трішки зсуваюся в теплу сторону, і маю додаткових декілька кольорів коричневого та верблюжої шерсті, але не більш такщо майте на увазі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну то або я не зима, або виняток))) чорний на мені не є жахливо, просто не дуже... і це моливо тому що я холодна зима, тобто в мене світла шкіра досить світлі очі...,
    свою фотку я додавати соромлюся, але кину з того блогу
    ну от приміром цій жінці з блогу про кольоротипи.... (надіюся то не проблема якщо даю її в приклад, врахоуючи що вона дала дозвіл на розміщення себе в блозі)

    чорний буде не дуже
    в нас з нею багато спільного, але в мене значно більший контраст, світла шкіра, чорне волосся і брови, ну і зелені очі... якби в мене очі були темніші і яскравіші, то не сумнівалася б що яскрава зима.. а так, поки що до цього підтипажу тягне

    біле так, біле мені пасує.. але найкраще мені пасує світлосиній, мякий синій, червоний, і взагалі я витримую яскраві кольори типк електрик
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну, тоді таки швидше зима ніж літо - зимові кольори чисті, яскраві, а літні - приглушені, з додаванням сірого. Для певності - знайдіть наприклад два холодних синіх, один яскравий, чистий, а інший м"який, приглушений і порівняйте.
    От і у мене досить мало настільки яскравого одягу як треба, я раніше вибирала якісь обережніші варіанти. З тих кольорів, у яких мені найкраще на фото, яскраво зелений - то Владовий кулабебі :girl_crazy:, а оранжевий - чоловікова футболка (у якій йому, типовому літу, геть не гарно :girl_nea:).
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2015
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Усьо...я здалась :sad: уже третій день перечитую все і ніяк не можу визначитись "хто я". Вроді літо або весна, дивлюсь на палітру - половина мені не пасує. Ну і ще один нюанс - в мене очі можуть змінювати колір - голубі\сірі.
    Як Ви то можете так визначати...
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Почніть з визначення теплий чи холодний тип. В посиланнях є приклади як то зробити. Перейдіть від теорії до практики, я поки читала то теж не все ясно було. Так що тряпочки кольорові в руки, денне світло і дзеркало або фотоапарат (так навіть простіше - потім собі на компі виставляєте фото в ряд і дуже легко побачити різницю між двома, наприклад, червоними чи жовтими кольорами).
    Тоді обирайте з чистих колоротипів зима (якщо холодний), або весна (якщо теплий).
    --- дописи об"єднано, 22 Травень 2015 ---
    Очі чи волосся самі по собі не показник. То може бути будь-який кольоротип. Єдиний вийняток - не буває рудої зими, а все решта можливе :girl_wink:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    ви попробуйте чисті і яскраві - якщо ви зима чи весна, то будете їх витримувати, якщо осінь чи літо - то "загубитесь" на їхньому фоні.
    Наскільки я зрозуміла, то те, що світлі не пасують, це ще не означає, що ви не м'який, скажімо підтип, але означають, мабуть, що ви не світлий підтип, тобто є кольори, які вам занадто світлі. А є ж жосить глибокі кольори, але вони не чисті, а, умовно кажучи, мутні, ну, наприклад серед фіолетових і синьо-зелених такі легко знайти. А, і ще є нюанс із контрастом образу - тобто певному типу ще треба витримувати певний баланс кольорів на собі, тобто мені, умовно, підходить беж, але повністю бежева сукня - не підходить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я собі такий алгоритм визначила:
    1) Температура. Якщо температурна характеристика основна і чітка то:
    Теплий - тепла осінь, тепла весна
    Холодний - холодна зима, холодне літо
    Якщо не чітка, то:
    нейтрально-теплий: яскрава весна, світла весна, м'яка осінь, глибока осінь
    нейтрально-холодний: яскрава зима, глибока зима, світле літо, м'яке літо
    І далі треба визначитись, яка характеристика зовнішності виходить на перший план:
    М'який (літо, осінь) - чистий (яскравий) (зима, весна) - якраз перевіряється тим, чи витримуєте ви яскраві кольори, що першим кидається в очі: тканина чи ви?
    Світлий (весна, літо) - темний (зима, осінь) - тут враховується контрасність зовнішності, а не лише конкретні кольори волосся чи шкіри.
    Коли ви маєте вже хоча б 2-3 варіанти під сумнівом, то все вирішується підбором палітрою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Отут трошки поправочка - найконтрастніші "яскараві" підтипи - яскрава зима і яскрава весна . Темні осінь і зима мають трохи менший контраст, але загальний колір темніший.
    Отут
    І трохи натирю з того блогу :girl_smile:, може ще кому знадобиться.
    Контрастність визначається за чорно-білою фотографією. Берете своє фото, бажано зроблене при денному світлі і з мінімумом макіяжу і в простому Пейнті застосовуєте функцію Чорно-білий.
    Тоді порівнюєте колір шкіри, волосся, губ, очей з отакою табличкою. Записуєте цифри і шукаєте найбільшу різицю. Наприклад вийшло 1,8,4,2 - то контраст буде 8-1=7

    [​IMG]

    Найменший контраст у світлих підтипів (світла весна, світле літо) орієнтовно до 5
    Найбільший контраст у яскравих підтипів (яскрава зима, яскрава весна) десь 8-9
    У м"яких сезонів контраст середній (м"яка весна, м"яке літо) - 5-7
    В темних сезонів контраст від середнього до високого.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    сьогодні знайшла роздруківку. я таки дарк вінтер.

    хочу ще скинути пару фото, показати на прикладі не дуже жалуваного мною зеленого, як працює загальна палітра дарк вінтер для мене, і складена палітра для мене особисто,
    перші два фото - то з загальної палітри. третє - з моєї.

    передати зелені кольори, то щось, але 1 і 3 - ок, тоді як другий перетягує занадто на себе.
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 2
  19. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Ніяк не може оприділитися хто я,потребую погляду зі сторони(волосся не фарбоване,очі голубо-сірі)
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    так, мала на увазі, щоб визначитися у світлий/темний підтип, враховується контрасність в тому сенсі, що вона має бути низька у світлих і +/- середня у темних, бо можна бути чорнявою і з білосніжною шкірою і зарахувати себе до темних.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1