Кольоротип нашої зовнішності (зима-весна-літо-осінь)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Akina, 20 Травень 2015.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Краще робити тести з тканиною перед дзеркалом результат буде точнішим

    Отут і отут тести

    Протилежні характеристики:
    "світлий-темный"
    "яскравий-м"який"
    "теплий - холодний"
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Тест фігня повна, мене в "зиму" запхав :girl_crazy:
    Нє, то все що автоматом визначає за кольром очей чи волосся - дурниці. Буває літо з темним волоссям і зима з світлим. Найкраще - то тест з кольоровими тканинами перед дзеркалом :girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Цікава тема, ніколи над таким не задумувалась:girl_smile:
    Мені визначив "яскрава весна", а ці тести з тканиною перед дзеркалом, щось для мене такі складні і не зрозумілі... чи то просто година вже пізна і голова не хоче соображати:girl_crazy:
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То певно воно :girl_yes:, на свіжу голову і при денному освітленні все значно простіше. :girl_wink:
     
  5. Isa

    Isa Well-Known Member

    Капець,дівки,не можу визначити...знаю що літо,то точно...а от чи м'яке чи холодне?
    Все мені здається,що йдуть холодні відтінки і вічно пробую помалюватись в попелясто русий колір(в мене то природній).Була дурна,малювалась в якісь інші і тепер не можу добитись тої попелястості,і перукарі кажуть,що мені гарно з рудуватим відтінком,але мені щось не нра.. от як на першому фото,то мій природній колір,хіба там я загоріла,а так то в мене світла,"розувата" шкіра...і хто ж то я?
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    По цих фото важко судити, бо одне зроблене в темряві, а інше після обробки (і на ньому, доречі, шкіра виглядає дуже теплого відтінку). Ви впевнені в тому що літо, тобто 100% вам личать холодні кольори? Спробуйте зробити отой тест з рожевою тканиною - візьміть холодну і теплу рожеві тканини і при денному світлі сфотографуйтеся з нею без макіяжу на нейтральному фоні. Якщо волосся фарбоване зберіть його чи заховайте під білу хустку.
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Швидше за все, я таки "м"яка осінь", і дійсно, мені переважна більшість запропонованих кольорів пасують :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Дякую за чудову темку! Читаю...Читаю....Завжди думала, що я зима (якась зима:girl_crazy:). Але по всіх цих тестах помаленьку вимальовується "true summer". Але запропонованих варіантів багато....Кольорів ще більше) Тому далі буде...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    точно, сьогодні зранку мені стало значно зрозуміліше і не аж так заплутано. І виходить, що я осінь) М'яка, з переходом до приглушеного літа.
    Збивають лише дуже власні вподобання і ще якісь стереотипно "підходящі" кольори.
    Ну, і ще одна проблемка намітилась. В палітрах все класно, а от вживу підібрати саме той відтінок...а для м'яких типів це власне так принципово.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Virner

    Virner Well-Known Member

    знову ж таки, напевне, більш матова. :)
    а холодна зима, то яка? dark? чи true?
    :girl_impossible:
    я вже зовсім заплуталась. Вас я бачила і мені, здається, що ми різні по кольоротипу:girl_blush2:
    то, певно, треба, щоб хтось зі сторони глянув.:girl_yes:
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    м'яке літо я :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дарк зима це темна або глибока... точно не холодна
     
  13. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Швидше за все літо. Колись читала, що часто ті, хто фарбуються бо своє волосся "сіре" - літній тип.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Isa

    Isa Well-Known Member

    А яка різниця між м'яке і справжнє літо,якщо так наочно?бо я щось в тому не можу розібратись...
     
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я завжди себе приписувала до осені, бо холодні кольори все ж таки мені не дуже личать. Але в мене чорне з попелястим волосся і чорні очі, що більше підходить до зими, але шкіра у мене смуглява :scratch_one-s_head:
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    М"яке літо - це літо з впливом осені, більш приглушені, димчасті кольори і в палітрі більше червоних а не синіх відтінків.
    Ой, дівчата, вигребла я сьогодні вранці з шаф увесь одяг і тканину, наскладала гору кольорових тряпочок і зробила штук 50 фото.
    IMG_7753.JPG :girl_crazy:
    Зараз наведу з тим лад і ввечері як малий засне похвастаю тут. Може комусь стане в нагоді наочне визначення колоротипу. Поки що так згрубша я таки підтвердила своої здогадки - Яскрава Весна. Насичений рожевий, оранжевий і бірюзовий - то таки моє. Доречі ледве знайшла вдома рожеві кольори. Треба терміново з тим щось робити. :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я знаю одне, оранжевий і земляні кольори мені страх як не личать. Треба і собі такий тест-драйв влаштувати.
     
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    ой, і не кажи...я як глянула "просвєтльонним" оком на свій гардероб..не те, щоб аж так зле, бо все таки інтуїтивно в мене багато склалось правильних кольорів в шафі, але водночас стільки кольорів, які мені так подобаються на комусь, а на мені зовсім не те, і рука на них не піднімається...
    В тій спільноті, на яку давала посилання @Akina, дуже класно розписано і показано, що справа більше не в конкретних кольорах, а в теплоті-холодності, яскравості, контрасності... І найкращий спосіб визначитися із типом - приміряти кольори.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    треба приміряти палітру. Для справжнього літа кольори м'якого будуть виглядати тьмяними. І холодне літо виражено холодний типаж, а м'яке - нейтрально-холодний по температурі. І для холодного літа "холодність" - це домінуюча ознака, а для м'якого - приглушеність, ну, відповідно назвам.
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я щк точно гляну на свою роздруківку, бо там тих підтипів зими - мама дарагаю.
    мені от розробили палетку базових кольорів. і послухавши, що я люблю вишневий - зробили акцент на синьому. сказати, скільки часу я вже зважуюся вибрати щось синє, навіть в поєднанні з іншими холодними кольорами?