Колоноскопія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем катенок, 8 Травень 2011.

  1. І мені ,будь-ласка,номер лікаря Коляди в приват.Виписали мені нині направлення на таку процедуру.Маю болі в спині,вже пройшла купу аналізів-обслідувань,не можуть знайти причину.Дякую.
     
  2. :facepalm:Дівчата,допоможіть!Так ніхто і не скинув номер лікаря,напишіть в приват,скільки та процедура коштує !За поглиблений аналіз крові здерли з мене в УНІ-лаб 525 гривень!Коли питала лікарку,скільки те задоволення буде коштувати ,казали,що в межах 100 гривень (аналіз той).
     
  3. Robbin

    Robbin New Member

    Мені також ніхто не відписав.Прошу дайте номер. Хто має
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. zolotajka

    zolotajka New Member

    Будь ласочка, напишіть номер Коляди, дуже терміново потрібно!!!
     
  5. Stasivka

    Stasivka New Member

    Будь ласка, напишіть контактний ном.тел. Коляди, дуже треба маму обстежити.
     
    Останнє редагування: 21 Січень 2017
  6. Julliett

    Julliett New Member

    Хто робив колоноскіпію в Коляди? Які враження? Скільки платили? Можна в особисті повідомлення. Дякую.
     
  7. Oki

    Oki New Member

    І мені напишіть номер Коляди
     
  8. Annyshka

    Annyshka New Member

    Всім доброго дня!
    Необхідна колоноскопія, маю поліп, а може й не один :sad: поділіться будь ласка номером телефону Коляди, а можливо когось ще порадите, буду вдячна :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Nicgal

    Nicgal Member

    Я була в Кочаркевича. В Чорнобильській лікарні. Він тепер ще приймає в Параскеви.
     
  10. cikavo

    cikavo New Member

    Підкажіть, хто робив колоноскопію в Коляди? Наскільки професійно, чи добрий лікар, вартість процедури? Дайте номер телефону будь ласка!
    І ще, чи робив хтось це в Гасьошина Володимира Анануїловича в проктології ЛОКЛ (медінституту) на Некрасова, як він як лікар?
     
  11. Arya

    Arya New Member

    Доброго вечора. Скиньте будь ласка у приват номер телефону до Коляди. Терміново! Дуже треба. І можливо хтось консультувався в нього як проктолога? Напишіть. Чекаю.
     
  12. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт! Скиньте будь ласка у приват номер телефону до Коляди. І напишіть ціни) Дякую!
     
  13. cikavo

    cikavo New Member

    Колядя Ігор Олексійович, ніби непоганий спеціаліст! Ціна, станом на грудень 2017-го, була близько 650-700 грн. Приймав у Діагностичному центрі.
     
    Останнє редагування модератором: 29 Липень 2018
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    а у Львові колоноскопію десь роблять із знеболенням чи нема такого? начиталась,що в Києві приватні клініки пропонують додатково анестезію під час цієї процедури,але їхати в Київ не дуже виходить от і цікавить чи у Львові таке практикують?
     
  15. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Майже у всіх приватних клініках... Між іншим, прийшло повідомлення від Вітаграма (вони якось пов'язані з Синево), знижки до 30% на колоноскопію в "Короні" на Снопківській, лікар Прецель О.О. з медінституту (раджу!). Я прочитала, там також роблять з анестезією. Але, як на мене, анестезія потрібна хіба в крайньому випадку, це більше психологічний аспект.
     
    Останнє редагування: 19 Липень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    моїй мамі робили у військовому госпіталі під загальним знечуленням. Щоправда, за її описом це була скоріше седація ніж наркоз. Але мама нічого не відчувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. sawrun

    sawrun New Member

    Напишіть,будь-ласка,номер телефону Коляди!
    Дуже потрібно!
    Дякую!
     
  18. amilum

    amilum New Member

    Попробуйте найти под медикаментозным сном! Не бойтесь и не жалейте денег,пожалейте себя.Делала так и так-небо и земля.Заснули и проснулись-все.Если полип -сразу удалят.никаких ощущений.А на живую-это невозможно вытерпеть,хуже аборта(в свое время в совке делали просто на живую)не бойтесь и не раздумывайте.Только медикаментозный сон. Правда у нас не знаю где, делала еще, когда в Киеве жила в клинике Медиленд. Кстати, когда искала куда пойти, оказалось, что в Киеве просто не делают в частных клиниках без наркоза!
     
  19. Inesa

    Inesa New Member

    В середу буду роботи у воєному г.Під наркозом .Хтось робив в лікаря Трач Сергій Вол.
    :girl_sad:
     
  20. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    якщо можна детальніше в приват, моїй мамі теж потрібно зробити. то на Личаківській, в якого лікаря робили, скільки то приблизно коштувало?