Колоноскопія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем катенок, 8 Травень 2011.

  1. катенок

    катенок Well-Known Member

    Дівчата, треба зробити таку процедуру..(( Страшенно боюсь і переживаю, розкажіть хто робив, як переніс, де і скільки коштувало..Маю робити в залізничній лікарні, цікаво чи в них наркозу немає, бо боюсь того не витримаю..Поможіть,порадьте, підбадьорте!
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Колоноскопія

    Не робив. Але, судячи з опису, не вмер ніхто :agree:
     
  3. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Колоноскопія

    Я робила. Років зо три-чотири тому в санаторії "Шкло". Процедура далеко не з приємних, витримати дійсно важкувато, але я думаю, що цілком можна обійтися і без наркозу.
    Скільки платила - не пригадую, але на той час це було досить дорого здається.
     
    Останнє редагування: 9 Травень 2011
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Колоноскопія

    Та нащо вам наркоз? Нічого страшного там нема, трошки неприємно і то більше морально ніж фізично, "Но ви же женщіна- потерпите":girl_crazy:
     
  5. perekotypole

    perekotypole New Member

    Відповідь: Колоноскопія

    ого, я про такі процедури і не знала... на картинках моторошно виглядає... але погоджуюся з попередніми дописами - наркоз, мабуть, зайве, вистачить прийняти заспокійливе і з гарним настроєм - до дохтора =)
     
  6. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Колоноскопія

    Може й так....але ж страшно..............(((Цього тижня напевно зроблю..відпишуся..:girl_cray:
     
  7. perekotypole

    perekotypole New Member

    Відповідь: Колоноскопія

    тримайтеся )))
     
  8. medychka

    medychka New Member

    Відповідь: Колоноскопія

    А чому в залізничну?Можу порадити хорошого лікаря.Сама до нього ходила,задоволена,коліжанці порадила-теж була задоволена.Наркозу при такій процедурі не дають.Все залежить від професіоналізму лікаря.Не забудьте про клізми.Процедура досить дорога.
     
  9. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Колоноскопія

    Чому в залізничну?...тому що сама залізничник і там безкоштовно мені виходить, знаю що залежить від професіоналізму лікаря, стосовно тих лікарів не знаю, тому і боюсь.........Я би і заплатила десь інакше якби була впевнена що зроблять добре.А де ви були, в кого, напишіть будь-ласка і чого вам то вартувало? Розкажіть!!!!!
     
  10. medychka

    medychka New Member

    Відповідь: Колоноскопія

    Розумію Вас,бо сама була колись працювала в залізничній лікарня.Якщо питання грошей,то звичайно краще безкоштовно.Я робила в Коляди в діагностичному центрі на Пекарській.Вже не памятаю,хто мені його порадив і дав його мобільний,а за якийсь час я попадаю на Топольну з болями в животі.Мені кажуть,що потрібно зробити колоноскопію.Коли почули ,що хочу тільки до Коляди і що маю його мобільний,здивувались,але згодились,що він дуже хороший.Звичайно дуже переживала,але все пройшло дуже добре,просто невеликий дискомфорт,притому що він мені якусь петлю повертав на місце.а за перегородкою в іншого лікаря так людина стогнала,що жах.Заплатила десь 200грн.,правда це давніше було.Коліжанка ходила зимою,дуже задоволена,заплатила йому 300 грн.Назначив їй навіть якесь лікування.Ще бажано перед процедурою вколоти щось типу но-шпи.Попитайте у лікаря,у якого будете робити.Не переживайте,все буде добре.
     
    Останнє редагування: 9 Травень 2011
  11. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Колоноскопія

    Дякую дуже!!!! Прошу вас напишіть мені в пп де це знаходиться і його мобільний будь-ласка. Думаю якщо доведеться робити, бо лягаю в лікарню, звернуся до нього за вашою порадою.
     
  12. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Колоноскопія

    Ну тепер напишу враження............
    Наперед хочу дуже подякувати за пораду стосовно Коляди, попала я до нього і ні на грам не шкодую. Що можу сказати ..загалом процедура абсолютно не болюча для тих!!...в кого немає ніяких серйозних проблем. Для мене вона була швидше дуже неприємна......ну і може зовсім трошки болюча. Основна моя проблема як виявилось, те що після родів кишки поперевертались, поставали так як їм хотілось..)).....поопускалось все..і тиснуло на пряму кишку........звідти болі..метеоризм......Отже він мені все поставив на місце, попідтягував, повиправляв.......))...так-так...саме..так..До речі сказав, що в залізничній поліклініці таку процедуру я б однозначно не витримала, тільки під наркозом, і добре що прийшла до нього. Звичайно крім того є невелике запалення,але то можна підлікувати, ось так. Задоволена ДУЖЕ.....приємний, уважний....а всім раджу цієї процедури не боятися, не повторювати моїх помилок, не витрачати кучу грошей на безтолкове лікування, краще піти..все прояснити..і лікувати саме так як треба.
    А всім хто відгукнувся дякую за поради підтримку!! Всім удачі. Спасибі!!
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Haka

    Haka New Member

    Відповідь: Колоноскопія

    Хто має тел.Коляди, напишіть будь-ласка в приват. Хочу до нього звернутися. Буду вдячна.
     
  14. Haka

    Haka New Member

    Відповідь: Колоноскопія

    Народ, напишіть хто як готувався до колоноскопії. Хто пив пакетики ендофальку?Я записалася до Коляди. Дуже хвилююся...як все пройде. Ще та підготовка, в мене недавно був загострився гастрит, не знаю як це все повпливає.
     
  15. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Колоноскопія

    витримаєте, не бійтеся. це лікареві неприємно, а вам що :)) може трохи боліти живіт як при місячних. але швидко пройде. лікар все розкаже
     
  16. medychka

    medychka New Member

    Відповідь: Колоноскопія

    Я робила клізму ввечері і зранку.Вранці ще но-шпу колола.Не хвилюйтесь-все буде добре.
     
  17. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Колоноскопія

    ооо, і я в нього була. напилась тої гидоти, але все пройшло дуже класно. то певно тому, що я послухала і випила все до каплі. між іншим дізналась багато інформації про своє травлення. багато речей можна було вилікувати скоріше. багато чого потім підтвердилось

    ---------- Додано в 19:14 ---------- Попередній допис був написаний в 19:12 ----------

    в реєстратурі скоріше скажуть ніж він трубку візьме. він же не сидить біля телефона

    ---------- Додано в 19:17 ---------- Попередній допис був написаний в 19:14 ----------

    такого не може бути! навіть якщо й так, то з часом все стане як було. вправляють на операціях! в мене теж з тим були проблеми, бо я худенька, але він казав, що це вже на все життя. треба або різко поправлятись або народжувати, і не раз по можливості
     
  18. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Колоноскопія

    Воно справді як на мою думку все вернулося назад((....Можна сказати що моя проблема практично не зникла...до речі мені теж здається що якби я народила ще раз може і стало б краще...АЛЕ Я НЕ ХОЧУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    я теж дуже худенька і теж думаю що причина і в тому теж((...і який вихід для себе знайшли ви?
     
  19. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Колоноскопія

    я робила в трускавці - 3 процедури, через день. 350грн. Тепер можу сказати що це скоріше процедура для внутрішнього спокою,або перед оперативним втручанням.
    Після неї сильний дизбактеріоз, з усіма витікаючими наслідками. І дієта.
    Колись я теж начитавшись всяких Малахових з його вибачте "Каловими каміннями" і вирішила піти на цю процедуру. А потім вже дізналась, що устилка кишечника постійно відслоюється, буквально щодня, не даючи жодного шансу чомусь там зібратись і прилипнути. Природа розумна на диво.
     
  20. Haka

    Haka New Member

    Відповідь: Колоноскопія

    Але часто власне починаються проблеми після народження дитини: коли поправляєшся і відносно швидко худнеш, а потім таскаєш свого боцмана:)
    Я хоч не худенька, але маю опущений шлунок - від того рефлюкс, закидається жовч, опущену праву нирку, от і на кишечник хочу подивитися. бо вже набрид постійний метеоризм, бувають дні коли низ живота постійно тисне.
    ТОму мені здається, що роди ще одні, можуть як покращити ситуацію, так і погіршити.