Колишні наших чоловіків

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Un.Known, 15 Січень 2010.

  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Навіть мови нема. Відпустити з дитиною — ок. З колишньою на курорт — ніколи. Це абсолютно нездорово. Навіть з їх дитиною, особливо з дитиною. Дуже негарно — отак бавитись в сім'ю (в очах дитини, принаймні), маючи вже нові стосунки. То моя особиста думка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А то він просто так вирішив, чи після розмови з колишньою? Може вона його покликала?
    Хоч в жодному випадку не вважаю, що то нормально. Колишнім разом відпочивати на морі, коли вже нові стосунки - це і підозріло, і дивно (на мою думку).Тому ваша реакція цілком зрозуміла. Якщо хоче з малим побути, то може через місяць чи через два з ним вдвох поїхати на море (це якщо вас не захоче взяти).
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    +1. Якщо б не вийшло поїхати разом. Нехай їде сам. Дуже показова ситуація, яка відразу розставить всі крапки над "І". Хто, що і як для кого означає і чого чекати від стосунків.
    а чого мав би не відпустити, якщо не має можливості поїхати ? Що такого робиться з людиною на морі, щоб вона забула про свою половинку?

    якраз для @innaSSSSS стане зрозуміло, яке місце вона займає в чоловікових "іграх сімей". І що її чекає в майбутньому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    там напевно якраз проблема в тому, що він не хоче теперішню дівчину брати з собою, а їде до колишньої.
     
  5. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Тим більше відпустити. Але бути готовою до будь-якого розвитку подальших подій.
    Але нам, дівчата, легко говорити...
     
  6. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Якщо людина, знаючи ставлення своєї половинки до ситуації, таки збирається і їде без неї (не з другом, не з братом, не з колегами, не з самою дитиною, а з колишньою), то це вже більш, ніж промовисто... що ще з'ясовувати?..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Та ну, дівчата. Ніхто не писав, що не хоче брати з собою чи вже збирається і їде. І ніхто не сказав, що пропонував поїхати разом і відмова поступила. Було тако
     
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Нуу, якщо разом, то можна спробувати ) Оцінити всю обстановку на місці і зробити висновки. Сподіваюсь, втішні )
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Як стане відомо? Полетів до малого -прилетів від малого.
    По конкретній ситуації нічого не скажу, але колишня, тим більше, дружина, то зона підвищеного ризику.
    Знайомі, про яких я вище згадувала, навіть умудряються разом ходити в гості, на дні народження і т.д. Він з дружиною живе в іншій області, до дітей приїздить зазвичай сам. Сумніваюсь, жінці про щось крім дітей розказує.
    І я теж спокійно їду без чоловіка, спокійно чоловіка відпускаю самого. Але це не до порівняння. При всій довірі до нього мені було б не приємно знати , що він в одному готелі з колишньою дівчиною. Що там казати про колишню дружину з дитиною
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну, якщо полетів і не врахував, що його теперішній половинці це не приємно, чи не полетів, щоб не ображати її.
     
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    А:girl_smile: Ну, в моєму розумінні -це не відпускати:girl_smile: Фізично ж не завадиш, а тут ніби -ти лети, але знай що я проти.
    Так погоджуюсь.
    Але і тут нюансів море. Невизначеність.
     
    Останнє редагування: 15 Вересень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    вона завжди буде зоною підвищеного ризику. І тут власне вилазить маніпуляція - ДИТИНА. Нова дружина повинна (я не люблю цього терміну, але стосовно такої ситуації власне - ПОВИННА) розуміти, що вона в ступає в відносини де є " тато і дитина" І не прив"язувати їх до відносин "чоловік і колишня дружина". Чи можна поважати чоловіка, який розійшовся з колишньою і забув, що в нього є дитина? Чи варто пов"язувати своє життя з таким чоловіком? Чи впевнена нова дружина, що цей чоловік не відречеться від їхньої спільної дитини? Зрадив раз найрідніше, чому йому буде важко зрадити ще раз?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ні, звичайно. Про це навіть мова не йде. Дитина має бути присутня в житті батька, а якщо в тому житті присутня інша жінка, то доведеться будувати відносини і з нею. Але то вже від адекватності обох батьків залежить і від їх здатності поставити інтереси дитини вище своїх образ.
     
  15. innaSSSSS

    innaSSSSS New Member

    Дівчата, дуже дякую за відповіді! Мені важливий погляд зі сторони. Я до дитини дуже гарно ставлюсь. І заохочую його бачитись з сином. Це святе! Мене не кликав. Вона забороняє йому бачитись з дитиною коли я є. Хоча вони вже давно розійшлись і стосунки в неї після розлучення були і не одні. Мені пише - погрожує, обзиває. Він мене захищає, але толку мало. Вона зразу каже, що дитину давати не буде. Від дитини не відрікався. А навпаки - робить все що в його силах. І я його підтримую. Але не про це все мова. Мені було образливо почути, що він планує летіти туди. І мене цікавило тільки яка ваша реакція була б на моєму місці
     
    Останнє редагування: 16 Вересень 2017
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    мислю що всім би було боляче..
    але от ЩО би хто зробив , чи сказав.... тут варіантів дуже багато. І вам потрібно вибрати свій. Бо ніщо так дико і не натурально не виглядає, як завчені і повторені чужі слова.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @innaSSSSS дуже гарна еагода задуматися чи воно вам тре. Ви повинні розуміти, що то чоловік з "багажем", на відміну від вас....Ваше минуле нікому не ускладнюватиме життя, як в цьому випадку. Коли він спить з колишньою він то може робити і не на морі....Але їх спілкування, то привід для вас ревнувати, бо звідки вам знати.Що вийде після моря також не відомо. Навіть якщо вони нічого не мали до того може статися, що сама атмосфера повпливає....Але не до того веду.Його минуле буде завжди в вашому житті, буде проявлятися по різному, що може часто змушувати ревнувати.То не патологічна ревнісь, коли без причини,бо причин він вам даєдостатньо.Реанувати, то переживати за своє.Вам подобається вічно переживати, що ваше може пропасти то вперед.А ні, може візьміть тайм аут в цих серйозних відносинах, подивіться я буде вашій душі коли партнер буде без багажу.Про жити разом вище писалося, що перспективи туманні.Взагалі ви пішли на дуже невинідні для себе умови..Ви віддали себе чоловіку, який може мати щось з колишньою з низькими шансаи на власну родину.Причім Ви без багажу.
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Образливо буде як полетить. Чоловіки трохи не так дивляться на всякі такі ситуації як ми, не так все прораховують і не будують стільки припущень.
    Заради інтересу перепитала в свого чоловіка як йому зі сторони виглядає - каже якось не нормально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Згадала історію з життя. В моєї знайомої батьки розлучилися, двоє дітей залишилось з мамою. Мама вийшла вдруге заміж за чоловіка з дитиною, вдівця. Тато одружився на жінці з дитиною. В обох шлюбах народились діти. Тато і мама від моменту розриву спілкувались тільки на теми дітей і їх потреб, бо той допомоги та спілкування з ними не уникав, а як з'явилися нові сім'ї, то й тем стало менше. Діти періодично їздили до батька і проводили час з його новою сім'єю, спілкування з вітчимом і мачухою адекватне, нових зведених братів і сестер та «по батькові» і «по матері» сприймають. Ідилія якась, трохи в стилі Санта-Барбари). Але не було проведення часу жінки чи чоловіка з колишніми.. Діти — окремо, колишні — окремо. І це справді ідеальний варіант.
    Для мене напрошується висновок, що в голові колишньої стосунки не завершені (скільки б потім коханців не було) і вона ще не позбулася відчуття «права власності» та маніпулює при цьому дитиною. Можливо, ще ревнощі стосовно того, що нова татова сім'я сподобається дитині більше, тому краще «не пущать», а запросити тата до себе.
    Поки ця жінка не заспокоїться (якщо заспокоїться...), будувати будь-які здорові і надійні стосунки буде вкрай важко. Особливо, якщо чоловік не бачить підтексту цих дій або він йому підходить...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Історій безліч різних, але ви маєте написати свою, бо всі люди різні, і лиш більш-менш підписуються під стереотип...
    Свого часу чоловік пробував ображатись, що я його не ревную...Мої пояснення не сприймав і на логічність не вівся, тому я зо 2 разочки спробувала влаштувати йому сцену рєвності з разбором польотів . І що ? він ся вспокоїв. Повторювати не тре було.
    Але якби він мені вчинив таке в ті роки, то дверима я гримнула би голосно і можливо насігда... Тобто або ти мені довірієш, або ні. Все. Ну я би ще й образилась .. і то сильно...
    Зараз - не знаю, бо за роки ми вже набули вкраплення рис один одного... Тобто він не вимагає сцен рєвності, а я би вже не гримала дверима, якщо б такі були.
    Просто для мене є дуже важливим відчуття свободи..... і він це зрозумів, як і те, що ніхто мене так не обмежуватиме, як я сама..
    ну і до теми---- як ви, дівчата, в реалі уявляєте оте " нєпущать"?
    Впасти на землю і тримати за коліна ? Закрити двері і заховати ключ? Плакати доти поки не скаже омріяне--"не їду" ? Поставити ультиматум або-або..?
    В дієвість хоч одного вірите?
    Я би чітко пояснила чому мені не подобається його ідея. І дала свободу вибору---хочеш їдь, хочеш- інші варіанти розглянемо....
    Якщо чоловік зрілий ( я не про роки) , то це чудовий варіант розвитку подій. Але всі люди різні, і чоловіки - також...Тому вам би свій знайти і його дотримуватись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1