Колишні наших чоловіків

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Un.Known, 15 Січень 2010.

  1. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    складно це все. стільки років жити разом, будувати, а потім наплювати в душу. Співчуваю, шкода, не Вас, а його, бо немає зараз розуму. А Ви правильно написали, життя не закінчується на тому. Я особисто не сприймаю оцих "бутафорій" щасливої сім'ї. Або живи чесно, аби йди, де тобі краще, і не роби в тисячу разів боляче тим, що ноги витираєш. Ніхто, в результаті, від такої "сім'ї", не виграє, це тільки втрачене здоров'я і час, яких не купиш.
    Згідна, багато хто терпить з метою "зберегти сім'ю". Але це тільки рожеві окуляри, бо сім'ї нема ( а нажити майно, вижити, і т.д. заради чого там терплять, можна і без того г..на
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    різні зраджують. І різних зраджують.
    так часом то не дуже "пошук". Буває, що збіг обставин - і закрутилось. Але треба думати головою, тоді ймовірно зменшити ризик того всього.
    одна порада мені виглядає слушною:
    а от як це реалізувати в конкретній ситуації... сил Вам, @YNadiyka
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    не чекала такого від такої молодої особи. зрештою, так -- різні і різних. тільки не нормальні нормальних
     
  4. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Я би вивела середнє: будь-хто будь-кого,питання в реакціях жінки,у правильно розставлених приорітетах.
    Треба задати собі питання і чесно на них відповісти.Чи є ще що зберігати-повертати,чого ти сама хочеш,як ти бачиш своє життя після зради,чи готова пробачити,повірити ,чи хочеш навчитися з цим жити ??...
    Складна ситуація.
    А з іншого боку,чим старшою я стаю,тим частіше чую/бачу такі історії,і це дуже сумно.Прожити 10-20років пліч-о-пліч у складні і важкі моменти,ділити разом не лише ліжко,а й моменти найбільшого щастя,а потім раз..і якась молода,самовпевнена,вільна,без високих моральних принципів відбирає у тебе ТВОЄ.Те, в що вклала стільки моральних і душевних сил,підтримувала у періоди безгрошів'я,підштовхувала і стимулювалася рости,розвиватися,разом будувати бізнес чи вкладатися в особистісний розвиток, а хтось приходить "на все готове" - раз, і ось у нього вже нові ідеали жінки: не "надійна і мудра", а "красива і доглянута"
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Теоретично просто - закрити душу для його брехні, для своїх підозр, для бажання проконтролювати вчинки чоловіка. Відпустити ситуацію і довірити її Богові, адже нічого в нашому житті не відбувається без Його відома, і все, що Він нам посилає, є нам для уроку.
    Практично - це робота над собою. Так, титанічна. Але краще контролювати себе і свої реакції, ніж його і його походеньки.
    А от коли і якщо стане геть нестерпно, тоді валити ту ілюзію сім"ї.
    --- дописи об"єднано, 6 Квітень 2017 ---
    Я б не була така категорична. Всяке буває.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Колись писала про сім'ю своєї подруги. Вони довго товклись разом, вона щось намагалась зберегти, йому нічого не треба було. Пішов, рік жив у мами, нічого не зробив, нічого не здобув, усе, про що мріяв - не вийшло, повернувся. А вона рада, бо таки він є! Але він не реалізований (пішов з роботи), не знаю у який бік рухатись, купа ідей нереальних. А вона більша реалістка. Знову скандали, непорозуміння, просте співіснування. Чи цього вона хотіла - не думаю. Та вигнати його вже точно не наважиться. А може?
    Просто у таких життєвих ситуаціях на першому місці стоять емоції, вже через декілька років можна буде оцінити то все холодним розумом.
    Тому бажаю фопумлянці уже зараз холодного розуму та сил. І я точно знаю, що все, що робиться, робиться на краще!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. happy story

    happy story Well-Known Member

    От прочитала ваші слова і задумалась... Де та межа нормальності... Я чомусь думаю що нема гарантіі що колись таке не станеться, можна будувати стосунки , вкладати в них душу , час, сили, але гарантіі нема... Ми не можем бути впевненими що таке ніколи не станеться бо ми нормальні... Життя настільки непередбачуване, що годі собі уявити... Так що це не те питання в якому можна допускати категоричність...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Розумію, на скільки важко вам є. Тут можна дати багато порад, але , на мою скромну думку, ви вже давно знаєте, вихід( чи продовження) даної ситуації. Єдине, не падайте духом, все внормується, живіть і робіть все, щоб Ви були задоволені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    amazing :girl_crazy:
    і як тепер мають почуватись ті дописувачки, які пережили зраду, зокрема і топікстартер?
    мій чоловік мене не зраджує, але так - я немало знаю з досвіду.

    Погоджуюсь. Цю теорію треба перевести у дії. І закритись від пошуку власної провини в тому, чому це сталось. Це, на мою думку, найважче.
    Закрити душу дуже важко буває тому, що сім'я створюється як "одне ціле" і нерідко відкритість перетворюється на беззахисність з однієї сторони. В принципі, сама по собі беззахисність - це не погано, а от дозвіл робити з собою що завгодно - шкідливо для обох.
    У важких ситуаціях дуже складно і дуже необхідно знайти себе. Знайти і зберерти. Більше, ніж майно, ніж цілісність скляних речей в разі скандалу, ніж навіть свою репутацію.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @cjomcjomka , "дай лапу"...думала, що лиш я така ненормальна
    Мислю ,що
    і буде першим кроком, до повернення себе собі. Періодично ми всі розчиняємось у комось до колоїдного стану, але оте випадання в осад і не дає нам самознищитись.
    Але це все настільки індивідуальне, і залежить від характеру людей, що дати пораду геть абсолютно незнайомій людині, це як сокиру дитині---когось точно Уб*є..
    Тому, все буде, так , як має бути. І ніяк інакше.
    @YNadiyka , пишіть тут, чи читайте.. Ми всі раді вам допомогти, хоча би буквочками у пості.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ооо, тепер я знаю механізм! Дякую, це дуже мудрий і глибокий вислів.

    Інтернет - це ілюзія, але і віддзеркалення реальності водночас. Часом допомагає знайти реальну себе те, що ми пробуємо знайти себе у відображенні
    Не те, чим треба користуватись щодня, але для складних ситуацій - дуже непоганий варіант.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. shelev

    shelev Member

    Почуття не пройшли або просто ревнощі до нового життя вашого чоловіка. Навідь якщо вона його вже не кохає їй прикро і заздрізно що в нього наладилось життя. А от в неї видно не так все класно! От і докучає. Головне як ваш чоловік реагує на все.
     
  13. innaSSSSS

    innaSSSSS New Member

    Я зустрічаюсь з хлопцем, він розлучений, є дитина від колишнього шлюбу. Ми вже живемо разом, стосунки серйозні. Відправив колишню з дитиною на море. Сьогодні заявив, що полетів би до них на море на 2-3 дні, щоб з малим побути. Я була в шоці. Посварились. Сказала, що мені було б дуже неприємно. А він каже, що це у мене неадекватна реакція, а інші дівчата спокійно би своїх відпустили. От власне запитання - у мене неадекватна реакція? Як би ви вчинили?
     
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @innaSSSSS, одне з найголовнішого---я не можу нікого тримати силою....Те що мені приємно , чи ні...--це інша історія...
    Але силою нікого тримати не потрібно. Це шкідливо. для всіх.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Ви про що? Тут просто несумісні речі написані. Не може бути нічого серйозного,якщо ви живете разом. Для чоловіка це - імітація волі, для вас - імітація шлюбу. Імітація - не зовсім не серйозно. Якщо пішли на це, то маєте усвідомлювати і правила і наслідки. Шкода, що свою гідність ви кидаєте тим, хто цього не вартий.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @innaSSSSS, я б запропонувала поїхати разом : ми тепер сім"я, добре буде, коли дитина звикатиме до нас разом і це допоможе мені налагодити гарні стосунки з твоїм сином.
    і показали цим, що не впевнені в ньому і не довіряєте .
    ви про що? :dntknw:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я б відпустила. Пояснила, що саме мені болить, але б відпустила. Це був би корисний досвід. А потім би запропонувала провести час усім разом вже тут, дома. І поспостерігала за поведінкою усіх. А тоді вже робила висновки. Думаю, ця ситуація б показала на скільки серйозно ваш хлопець відноситься саме до ваших стосунків. Ну і робіть висновки. Думаю, йому самому хочеться розібратись у собі, у стосунках.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Однозначно, що це не допустимо, бо по-перше- з дитиною зможе побачитись і тут( якщо звичайно, дитина проживає не за кордоном), по друге- море то є море, і дитина тут ні до чого, і по третє-чи відпустив би в даний момент він, вас, на море- а так просто, розвіятися. І ще, у Вас, абсолютно нормальна реакція. Єдине, що в кожних окремо взятих відносинах, сприйняття, поняття "свободи" різне. Багато залежить від дуже багатьох обставин і нюансів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    Може би кілька років тому я написала щось подібне. А зараз маю знайомих, які розлучилися, але час від часу мають інтим. Чи то по старій дружбі, чи то звичка така, чи то занадто мирно розійшлись... Чоловік живе з другою зараз. Походи до першої жінки зрадою не вважає :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2