Колишні наших чоловіків

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Un.Known, 15 Січень 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Шановні форумлянки, поки ви ще шановні, закінчуйте плюватися ядом.
    Прошу мені не писати питання чого я повидаляла ваші дописи, чи кожен конкретно.
    Майже кожній учасниці "дискусії" ще штрафи належаться за офтоп, хамство і перехід на особистості, вибирайте, що кому більше подобається.
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Чому тоді, коли в мами з"явиться новий чоловік, "нема чого" відміняється? Чи не відміняється і тато може прийти, забрати дитину і сказати оте "нема чого жити (не бачитися!) чужому дядькові з моєю дитиною".
    --- дописи об"єднано, 22 Липень 2016 ---
    До чого тут розвід? Мова йде про довіру батькові дитини, що він адекватний і обрав собі новою дружиною адекватну жінку.
    --- дописи об"єднано, 22 Липень 2016 ---
    Де в цій констрікції ТАТО? А ви кажете, що колишніх чоловіків дурнями не вважають. Ага.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Трішки, спитаю...Дискусія ведеться через призму ПРАВ мами і тата на дитину....А скажіть , які обов'язки батьків перед дитиною? Батьку достатньо заплатити 200 грн аліментів і побачитися раз в рік з дитиною, і автоматично його права на дитину зрівнюються з правами мами. Цікаво обговорюваний батько, як вклався в перший рік життя дитини, поки не знайшов другу дружину?...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Вкладався і вкладається таким чином - якби сплачував тільки аліменты, то це була би сума приблизно 600грн. Але обговорюваний батько кожного місяця, через Укрпошту, перераховує 1500грн для дитини. Також коли йдеться про якісь витрати в разі хвороби, або чогось іншого - приймає участь у фінансових питаннях.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Так і зроблю )))) Бо вже таке щось.....що попало ))
     
  7. YNadiyka

    YNadiyka Member

    Мені 39 років ,одружені більше 20-ти років , троє чудових діток : дочки 19 і 17 років , синочок 4 роки. Довіряла йому ,як собі.
    Зрозуміла , що щось не так коли почав зависати в телефоні, не відповідати на дзвінки коли затримувся ( до цього часу завжди попереджав , повідомляв з ким). Сек був майже щодня нічого жалітися. Мабуть хотів щоб я нічого не запідозрила, чи хотів собі довести ,що в 44 роки ще той мачо. Хоча навіть по відносинах у ліжку різкі переміни теж наштовхнули на підозри. В його телефоні ніколи не копалася. Та після всіх фактів , як же тут не заглянеш. І от тобі СМС (не видалив- сам його не бачив) , далі під тиском він зізнався.
    Попросив вибачення, сказав що я ідеальна дружина, що кохає мене і не заслужила на таке, але так сталося , криза. В його віці у багатьох знайомих є коханки.
    Пробачила , адже кохаю його , він чудовий чоловік і батько. Домовилися , що він з нею більше не зустрічається. Та помічаю (зараз такі телефони ) що легко можна помітити коли і хто дзвонив. Що він раз у місяць точно телефонує їй ( вже тричі підловила) Що не спить з нею це я впевнена 100%. Чому він до неї дзвонить ? Адже каже , що кохає мене. Чому робить мені боляче? Я його раз запитала чому він дзвонить , розсердився , що в телефоні копалася і заперечував . Хоча я знаю , що дзвонив точно він. Пообіцяв , що більше не буде. І от знову. Як мені поводитися? Не звертати уваги . Чи знову прижати , що я в курсі. ЧОМУ ВІН ЇЙ ДЗВОНИТЬ?
    Я хочу зберегти сім’ю , наче й відносини між нами гарні намагаюся не пиляти , тільки заспокоюся . Так нагадування - дзвінок і знову по новій себе накручую, не розумію чому він їй дзвонить. Порадьте як поводитися в даній ситуації.
    Дякую.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Можливо, з Вами йому таки бракує емоцій... Може, дзвонить, щоби поговорити або домовитись про зустріч... Може ще щось інше... Багато причин може бути, але я би Вам порадила звернути увагу трохи на інше. Не розбирати в голові всі можливі причини, чому він їй дзвонить, а подумати, як Вам освіжити почуття у Вашому шлюбі. Все таки люди живуть емоціями і прагнуть нових емоцій, а в довгих відносинах, як не крути, багато що приїдається. Удачі Вам!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я Вам скажу, що криза 40 - то не хухри-мухри.
    Ми, сподіваюся то пережили, але у нас пішло у інше русло, фінансовий психоз, а у Вас, бачте, інтимний (я не про секс, загалом).
    Чоловіка "ковбасило", часто зривався на якійсь дрібничці, всі суперечки переходили у "та ти знаєш у якій я ж*пі?!" (хоч об'єктивно нічого аж страшного не було, так кредити, але ми їх віддавали по графіку, все тягнули). Я думаю він переоцінював своє життя і якісь підсумки бачив свої, що не так як він заслуговує він зараз має. Щось в тому роді. Пережили, заспокоювала, сперечалася, промовчувала, задобрювала (а шо дєлать?). Так десь з рік було найгірше. Зараз, слава Богу!!!, т-т-т, чоловіка не впізнати. Спокійний, як і був колись, ми вже бачимо от-от кінець боргової ями.
    Особисто я переконалася, що криза 40 років у чоловіків - то не байки. У що вона виллється? У кожного чоловіка своє "вразливе місце". Але я впевнена, що разом її можна (і треба!) пережити. І якщо все правильно робити, вона мине.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дуже гарний фільм про кризу середнього віку "Краса по-американськи", гляньте, можливо, Вам допоможе краще зрозуміти чоловіка.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    А з якого віку то в чоловіка почалось?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ну то все персонально, у мого з 45 почалася жесть. Ось в 47 відпустило.
    Зрозуміло, що то було не постійно, а напливами, коли я свого чоловіка прям не впізнавала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Причин, чому телефонує, безліч. Може, вони якось пов'язані по роботі, чи є якісь спільні справи, не особисті. Може вона ріелтор, лікар, адвокат, працює в міськраді і вирішує якісь питання) Дзвінки раз на місяць, це точно не те, через що треба бити на сполох, ЯМЗ.
    Якщо не готові його відпускати і хочете будь-що зберегти сім'ю, то найкращим варіантом є традиційне жіноче: "нічого не бачу, нічого не знаю". . Якою б пречудовою не була коханка, в 99 випадках зі 100 чоловік йде сім'ї тільки якщо дружина сама його вижене. Нове і цікаве перестає бути новим і зрештою набридає. Якщо хочете воювати з ним, то будьте готові, що може доведеться і розійтися.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ніколи цього не розуміла:scratch_one-s_head: як можна так жити...
    але може ще не вечір, може ще зрозумію:mocking:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Це явно ненайкращий варіант і вилазить він потім не найкращим чином для дружини, бо на людях (при чоловікові) можна показувати, що нічого не відбувається, але всередині можна себе так згризти підозрами (а вони нікуди не подінуться, як себе не запевняй), що мало не здасться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    краще не треба того. Не спокушай долю:girl_nea:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Людина знає про коханку, але попри все хоче зберегти сім'ю. Які тут варіанти? Дала один шанс. І все, далі потрібно щось вирішувати. Можна, звичайно регулярно демонструвати: "Ось, я знову тебе підловила! Я все знаю! Ти знову мені зраджуєш!" Але сказавши А, треба казати і Б. Далі що? Дружина ж не готова вигнати чоловіка. Скандалити? Це перестане працювати на третій раз. Бити морду коханці? Неефективно + вивішуєш брудну білизну назагал.
    Якщо демонструвати обізнаність і не робити при цьому радикальних кроків, чоловік швидко розуміє, що дружина нікуди не подінеться. І розслабляється. Так і живеш вічною тєрпілою, вибачте на слові. А "включивши дурочку" нічого не треба вирішувати + все підмічаєш, на вус мотаєш і робиш потрібні кроки + чоловік щиро не хоче спалитися перед дружиною. Одні переваги. Не кажу, що це панацея, але оптимальний варіант, ЯМЗ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  18. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Провину легко пробачати, як на мене, помилка, яка би вища мета цьому не ставилася, Коли легко пробачили першого разу, значить не такий вже і біль спричинив, значить не такий вже і злочин. Раз не такий то і злочин то і стримуючих фактрів щоб це не повторювати не так вже і багато.....Включити дурочку канєчно, варіант , до першої зарази принесеної в сім'ю....
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    мм.. В моєму розумінні здорових християнських відносин, якщо чоловікові не подобається, що дружина спілкується з колишнім (хай навіть це найкорисніший вирішувач проблем в країнї чи непередбачуваний веселун) - він говорить про це дружині (ну якщо дружина ще не в курсі, що спілкування з колишніми приводить в сімю певні негативні коливання, підозри, сумніви) і дружина без питань припиняє таке спілкування. Колишньому, якщо треба, пояснюється: моєму чоловікові не подобається, що я з тобою маю якісь справи чи просто спілкування, я чоловіка люблю, його думку та відношення поважаю, тому на разі па-па, треба буде допомога - звертайся до нас, чим зможемо - допоможемо.
    Те ж саме в варіанті, якщо чоловік спілкується з колишньою.
    Колишні - це відносини, це почуття, які були. Їх нікуди не викинути. Тому є неоцінима краса та мудрість, коли одружуються молоді, у яких не було колишніх, коли це перші відносини.. але це зовсім інша історія :).
    Сімя є сімя. Одне ціле. І хитати ось це одне ціле найцінніше заради якогось колишнього чи колишньої... Хіба мудро?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Згідна. Але що робити дружині у випадку, якщо чоловік продовжує хитати? З християнської точки зору.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2