Коли вам вдалося завагітніти?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Sunichka, 12 Серпень 2014.

  1. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Через 2 роки активного планування.
     
  2. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    В другому циклі. Хоча була впевнена, що пробуватиму дуже довго (знайомство з форумом саме почала з теми як нарешті стати мамою), навіть не знаю чому так думала. :confused:
     
  3. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    А у мене перша дитинка з першого циклу планування, мабуть тому що дуже хотіла її і ні на мить не сумнівалася. А з другою побачимо як буде, але щось не думаю що буде все так легко..)
     
  4. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Я саме збираюся, коли скінчаться КД, зайнятися спортом. До цього думала, що, може, не варто, може, це зашкодить зачаттю. А тепер бачу, що таки варто спробувати :girl_smile:
     
  5. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Через 3 роки планувань. І сталося це тоді , коли найменше чекали:)
     
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    У нас вийшло з першої спроби (хоча б і не сказала, що спеціально планували, просто таємно собі десь там обидвоє думали-мріяли, але не наважувались розпочати планування). Я потім ще й повірити не могла, що отак зразу і є!)))
    Але другого разу не знаю, чи так вийде.
     
  7. Joll

    Joll Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Не в курсі, що таке цикли планування, однак хочу розповісти цікаву тенденцію. Особисто знаю багато пар (і ми з чоловіком в тому числі), коли пари намагаються зачати дитину протягом якого періоду часу і в результаті діти народжуються приблизно у той самий часовий проміжок. Наприклад, ми із чоловіком намагалися зачати дитину протягом 6-ти місяців і коли вже почали думати, що щось із нами не так, «це» сталось; тобто сам процесс притирання організмів та запліднення розтягнувся на півроку. Перша наша дитина народилась наприкінці вересня, і другу зараз теж очікуємос на кінець вересня. Тобто для себе вивела тенденцію, що зачаття в обох випадках відбулось приблизно у той самий період (в нашому випадку – наприкінці грудня-початку січня). Також знаю подружжя, у яких троє дітей народжувались теж вересні (усі дівчата), у інших двійко дівчаток народилось у червні, а також одну пару, у яких хлопчик і дівчинка народились у січні. Тому я б не радила розчаровуватись та одразу панікувати, якщо місяць-другий-третій нічого не виходить – нічого страшного у тому не бачу.
     
  8. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    перший раз - через 2 місяці
    другий раз - через 1,5 року, і тільки після того як розслабилась і віддалась на милість Божу
     
  9. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    перший раз - з 2 циклу планування.
    другий раз - активно плануємо 10 міс. :)
     
  10. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    В мене вийшло зразу перший раз хоча закінчився завмираням плоду на малому терміні( таке буває часто лікарі пояснили. А другий раз чоловік не хотів спішити після першого разу то я чекала рік потім трішки схитрувала навіть сама не думала, що теж відразу все получеться), як перший раз так і цей я вже за 3 тижні від остінніх місячних знала що вагітна і тести показували зразу смужи)...
     
    • Баян Баян x 1
  11. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Через 1,5 роки) але ми непланували, а просто насолоджувались:girl_blush2:

    І дійсно коли не зациклюєшся на вагітності - вона приходить):girl_in_love:
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    перший раз на 3-й цикл
    а другий раз - відразу
     
  13. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    ото в мене так є, хоча я хотіла щоб були різні дати ДН, почали швидше планувати, але...)))
    дітки народжені 16 і 9 червня)))
    перший раз - через 2 міс.
    другий раз - десь пів року. спочатку я намагалась вирахувати дні, які сприятливі для народження дівчинки))) коли через кілька циклів не вдалось, то вже не заморочувалась, просто хотіла малятко)))
     
  14. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Обидві вагітності були сюрпризами :)
    1-й раз - в медовий місяць :)
    2-й раз - з одного незахищеного акту в безпечний день циклу

    все ж таки думаю, що залежить від фертильності жінки.
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2014
  15. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Це я так малою завігітніла, з першого разу, причому в 9 день циклу, хоча зазвичай овуляція в мене на день 15-18:girl_blush2:
     
  16. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    :)
     
  17. tarakasi

    tarakasi Active Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Ділюся своєю історією, постараюсь коротко. Отже щасливе одруження і тд і тп, ну я все намагаюсь свого чоловіка наштовхнути на думку про діток, а внього все своє вголові, то нема грошей, то ми знімаємо квартиру(:)girl_cray:. Терпляче чекаю, але при кожній можливості стимулюю його до цього рішення, намагаюсь пояснити що ідеального моменту не буває:girl_mad:. І якось потримавши маго маленького братика на руцях, моє чудо каже мені: ну давай попробуємо)))) я неможу натішитись:d25:, що нарешті прийшов наш час, то було 8 березня 2014. Я думаю собі чекаю місячних і буду вичисляти овуляцію(то якраз вони в мене мали припадати на 8 березня) ми з чоловіком стараємся, яле я розумію, що поки, що нереально бо нема овуляції, йому не кажу, хай старається, ато ще передумає. Прохолить три тижні, а місячних нема, що я вже не робила і гарячі ванни, і
    молюся, прошуся, ніц. Тут прийшли до нас в гості знайомі які виявляється також стараються, але ніц не виходить бо в жінки виявили полікістоз, вона мені про це все так розповідала( я людина емоційна і як то кажуть впечатлітельна) настрашилась, думаю певно в мене теж полікістоз. Залізла в інтернет, а там симптоми: відсутність місячних!!! АААА. я швиденько , руки трусяться дзвоню до лікарки ,щоб записатись на прийом, боя слаба і мене треба лікувати. Вона мені каже йди роби тест, я кажу що вже робила тиждень тому ніц. Каже ти неправильно робила роби ще. Ну думаю що втрачаю зроблю, і тут у мене 2 полосочки, в мене істерика, думаю помилка, роблю ще знов 2 полосочки , я в сльози, неможу говорити від щастя, бо не віриться , що можна тільки захотіти і все малятко вже живе))) чоловік пишається ,що в нього з першого разу вийшло, та щей на фоні затримки))) зараз ми вже на 7 місяці чекаємо лялю. Тому дівчата вірте, і все у Вас буде ОК. Маля знає коли треба зявитись. Бог допомагає, просто треба напевно щоб Ви всі були до цього готові, я маю на увазі і Ви і чоловік і малятко.))) Успіху!
     
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Ми з чоловіком до весілля 3 роки зустрічались. було активне статеве життя. З контрацепції -- інколи (коли п"яні) -- презервативи, а загалом перерваний статевий акт. І за три роки, як каже мій чоловік, "грязного сексу", все окей. А тільки шлюб взяли, і що найголовніше, також запобігались -- завагітніли (получилось через 4 місяці після весілля). Ну і за такою ж схемою -- 4 рази... Тобто жодного разу не планували, але... Але завжди планували мати 4 дітей (це задокументовано і у якихось анкетах, які заповнювали, і на відео ми не раз таке казали, і коли другий раз була вагітна, усім сусідкам казазала, що хочу 4 (я не дже ці розмови пригадую, це вони мені тепер говорять: "яка ж ти планувальниця!" А то не я, а Бог. Все ж таки, шлюб, Бог, наші мрії -- то велика сила.

    п.с. Хоча не впевнена, що свідомо б, плануючи, наважилась би на чотирьох, певно весь час би відкладала і мрія так би і залишилась мрією.
     
  19. Banny

    Banny Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Ну, що ж приєднаюсь зі своєю історією...Донечці моїй 7 років, довго я не наважувалась на другу вагітність, приймала ОК і навіть не думала про другу дитину, 2 місяці назад вирішила зробити перерву в прийомі таблеток, сталась в нас з чоловіком шалена ніч кохання))) а після неї я в паніці, думаю все тепер завагітнію, що робити?! я ще не готова!!!!:girl_impossible: і т.д. (чоловік до речі мій шалено хоче дитину),вирішила я випити постинор, але зайшла на каву до мене кума і переконала мене в тому, що я роблю дурницю, скільки я ще буду наважуватися і т.д. Ну я думаю най діється Божа воля. Два тижні як на голках, роблю тест- одна полосочка...а я не знаю радіти чи плакати, бо вже налаштувалась на вагітність. Місячні прийшли вчасно, але цей випадок допоміг мені зрозуміти, що я вже шалено хочу дитину))), то ж вирішили з чоловіком не застерігатись, в цьому місяці мали б бути місячні, але перед ними, як правило в мене завжди відповідні симптоми, а тут ніц нема...роблю тест-одна полосочка...на сьогоднішній день-5 днів затримки, почекаю до 7днів на всяк випадок і знову зроблю(я на тестах розорюсь, ги-ги)...надіюсь на дві полосочки

    ---------- Додано в 10:16 ---------- Попередній допис був написаний в 10:10 ----------

    Донечкою першою я завагітніла не зразу, а десь аж через пів року, а тут на мене напала паніка, що завагітнію з першого ж незахищеного сексу)))) це все мої таблетки, вони мені давали впевненість, що нічого не станеться, а як відмінила-страаашно)))
     
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Значиться так.. сталося це вже в 2-му циклі від початку співжиття, незважаючи на контрацепцію (ми, в принципі, планували не раніше, як за півроку)) ). Ну а зараз - і так, і сяк, і з обстеженнями, і з тестами, і зі спостереженнями, і багато і часто.. і.. ну ми працюємо, працюємо. Правда, я вже трохи заспокоїлася, ставлюся до цього по-філософськи і не зациклююся.