Книжковий обмін "Осінній етюд" 2018

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 2 Вересень 2018.

  1. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А мене "підсаджували" на поїзд майже на проміжній станції :). Я в датах заплуталась і доганяла...
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Дорога форумлянко, Твоя посилка чекпє мене на пошті, але наше відділення (треба в тему "забила м би") працює з 9 до 16 год з перервою з 13 до 14 год і в суботу вихідний. Тому заберу вже в понеділок. Вибач(
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я теж вже з суперовим подаруночком, ще від п"ятниці. :kisss::kisss::kisss: І щаслива не тільки я одна, але ще 4-ро осіб, які дуже переймались процесом:girl_crazy: Маю дуже багато до розказання, тільки часу бракує на опис передмови і заключення історії обміну. Завтра ввечері весь мій дурдом має розсмоктатися і урочисто обіцяю, що все розпишу в деталях і діючих особах:girl_yes2: Фотозвіт зроблений, тільки з шоколадок фоткані "фантіки". Навіть не встигла зловити момент, коли вони пішли в рух.
    Скажу наразі лише одне - коли побачила ПІБ відправника в квитанції, зрозуміла, що одні з найкреативніших рукодільних закладок в цьому обміні - мої. :girl_wink::girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Ку ку. Щось ми давно не бавилися. Може щось цікаве придумаємо?:girl_blush2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Яка цікавинка.
    Шкода, що не можна приймати участь з невеликою кількістю дописів.:girl_blush2:
     
  6. maavka

    maavka Well-Known Member

    А я з нетерпінням чекаю нового обміну, очікую осень. Приглядую атмосферні книжки :) Зараз форум видавців, правда на Форум піду тільки в неділю.
    Для мене осінній обмін це така натхненно-душевна подія. Саме осінній, бо напр. різдвяні обміни, для мене, це не то, бо ти і так даруєш подарнуки своїм близьким і цьому приділяєш багато уваги, що додатково вже так не хочеться обміну.
    А осінь, то взагалі моя улюблена пора. Всі кажуть хандра, холод, мокро. А я обожнюю цю пору. Як на вулиці холодно і вітер і ти приходиш до хати і робиш собі гарячий чай чи безалкогольний глінтейв з корицею, кардамоном, лимоном та закутуєшся в плед при потребі чи париш ноги. Люблю як йде дощ, я навіть вікна трохи привідкриваю, щоб слухати то ритмічне покапування. А для вулиці маю класний дихаючий дощовик, красиві гумаки ну і ще є парасолька, де намальовані жовтогарячі листки. Багатьом людям не подобається осінь через важкий одяг, а мені навпаки подобаєтсья осінній одяг, трошки оверсайз, вільний, теплий і хочеться жовтих і червоних кольорів.
    А читання книг восени, то взагалі самі вершки, якщо звісно є час, а час знайти можна.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    • Зе бест! Зе бест! x 2