Книжковий обмін "Осінній етюд" 2018

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 2 Вересень 2018.

  1. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Я з вами.....
     
  2. maavka

    maavka Well-Known Member

    Можна з закордонним паспортом взяти, я так завжди роблю, бо українский (у мене у вигляді карточки), незручний, його легко загубити:)

    Я також вирішила долучитися до книжкового обміну, так хочеться осінньої атмосфери. Я взагалі люблю осінь, мелодійний дощ за вікном ... І читати дуже люблю.

    В мене таке питання, напій треба в коробочці, пакеті покласти? (Готовий ж не покладеш)))

    Я перший раз приймаю участь в обміні, сподіваюсь все пройде добре
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Немає значення у чому. Головне щоб відповідав вподобанням форумлянки. Коли будете знати ім'я, тоді будете вишуковувати інформацію.

    Все буде дуже добре!!!! :) Головне подарувати осінній настрій!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. maavka

    maavka Well-Known Member

    Зрозуміло :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Я вже вчора визначилася з читальним подаруночком для своєї форумляночки))) юху.. чекаю з нетерпінням хто ж вона
     
  6. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Нас трохи назбиралось на обмін?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Так. 14 людей.
     
  8. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Ну що дівчатка?! Осіння фея начарувала чари чарівні!!!! Ми вже знаємо імена!!!! Скоро і ви будете знати!!!! autumn-mood-22.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 3
  9. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Ближчих три тижні книжки НЕ КУПУЄМО!!!! :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ага, а Книжковий Форум???? :haha:
     
  11. Melian

    Melian Well-Known Member

    купуємо, та не для себе))
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. Melian

    Melian Well-Known Member

    хтось уже спланував/купив/відсилав подаруночки? бо я поки в прострації...вроді більш-менш варіант подарунку придумала (крім закладки), та зібратись і купити/зхендмейдити ніяк часу не стає
     
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    я)) з певних причин)) скоро відправлю своїй форумянці)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  14. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    ))) і я))) звіт відправила - подарунок сьогодні виїзжає
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я ще нічого не робила, дуже завантажений цей тиждень. Можливо в четвер-п‘ятницю зможу організуватись на шопінг. Як ні - то в понеділок-вівторок все організую:girl_smile:
     
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А в мене вийшла трохи неприємність з книжкою ( Купила ще в суботу, але верталися з книгарні і попали під отой сильний дощ! І хоч книга була в сумці з коляски, але трохи намокли сторінки;( Зараз висохли, але мають такий трохи примятий вигляд. Тому так наперед прошу вибачення за таку ситуацію в форумлянки. Ну або хай це буде книга з присмаком львівського дощу;)
    І ще трохи затримка з деякими елементами, бо я попала в лікарню;( І хоч відпускають додому, але їжджу кожен день . Надіюся, що встигну відправити все вчасно.
     
  17. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А я майже готова. Лишилась закладочка. Спробую трохи зрукоділити :)
    Ще докупила листівочку, бо то для мене Мастхев, дуже люблю їх отримувати, часом більше за сам подарунок :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А я вже з подарунком! Слухайте, ну це дуже приємно, я вже давно не брала участі в форумних обмінах, але отримувати такі теплі пакуночки, та ще й на іменини - настрій на весь день! То вже можна відкривати секрет дарувальниці? Наталочко, дякую Вам дуже! Шоколадки в мене вже конфіскували, а решту нікому не віддам :girl_tender: І буду пробувати зовсім нову для себе прозу - ще раз дякую!
    --- дописи об"єднано, 21 Вересень 2018 ---
    А щодо мене, то я, як тільки побачила нік форумлянки, вже знала, куди йти і за якою новинкою:) але маю затримку з закладочкою. Може на вихідних таки вдасться знайти годинку і зрукоділити задумане.
     
    • мімімі мімімі x 1
  19. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    І я планувала швидше відправити,але діти прихворіли. А мені ще тільки закладку - і подарунок готовий.
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    І в мене вже все готово, тільки закладочку треба дочекатися.:girl_wink: