Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем romhavr, 30 Жовтень 2007.

  1. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Гарна книхка,моя її вже прочитала влітку,це продовження книг"Дивовижні історії в лісовій школі".Ангелінка навіть малюнок надіслала в редакцію для подальшої ілюстрації-може колись і її малюночок побачимо в книзі.
    З "Країни мрій" маємо "Неймовірні історії про фей і принцес","Феї".
     
  2. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    я купувала на подарунок своїй племінниці - "Мій тато та зелений алігатор", "Знамениті сіднички мого братика" та "Ракета на чотирьох лапах". В 9 років їй не пішло, буквально проковтнула всі 3 книги десь після 9.5 років (читала самостійно, багато сміялась)...
    як подарунки на 10 років розширили цю серію, а також придбали усю серію "Обережно, дівчатка", - кілька книг вже нею прочитано... мені особисто подобається гарний переклад та гумор тих двох серій і дуже демократичні ціни в-ва.
     
  3. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Хотіла б теж почути відгуки - планувала придбати нва Миколая. Чи краще дитячу Біблію брати в релігійному видавництві?
     
  4. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Про "Дитяче Євангеліє". Щодо того, цікаво чи нецікаво - це ж Біблія, а не художня література. Тут важливіше пізнавальність і користь. Крім того, діток завжди хвилює, де Бозя живе, як Він за всіма одночасно дивиться, тому, думаю, вони точно не лишаться байдужими:):):)
    Ну, думаю, той факт, що цю книжку благословили настоятелі найбільших ураїнських церков, Вас переконає:) Книжка дуже коштовна, ілюстрації виконані в стилі іконопису. Я б сказала, книга в дусі мінімалізму, ніяких зайвих витребеньок. Взагалі, я до усіх книжок Абабигаламаги ставлюся з великою довірою. Готова купляти кожну їхню книжку, навіть нічого про неї раніше не чувши - ні відгуків, ні про автора. Тут не йдеться про фанатизм. Просто Малкович завжди дуже ретельно підбирає кожен твір, який друкуватиме. Раз прочитала, що він забракував цілу партію надрукованої продукції, коли побачив там якийсь маленький поліграф. брак, хоча й поніс збитки. От як чоловік відповідально ставиться до своєї справи і як прагне для укр. книжки найвищої якості :girl_claping:
     
  5. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Ого! Джек Лондон це круто!
    По-моєму, ви перескочили Тома Сойєра і Геккельбері Фіна.
    Астрід Лінгрен також класна штука, зокрема Карлсона кілька разів перечитав, Пеппі якось менше привабила, вдруге не перечитував.
    "Пригоди Мюнгаузена", пригадую, теж пішли, як ніж по маслу. Таке треба мати з файними ілюстраціями.
    "Пригоди Піноккіо" здавалася грубою (120ст.), а прочитав тоді за день і пів ночі.
    "Аліса" якась мені одноразова виявилася...
    "Чарівник смарагдового міста" і всі продовження — супер!
    "Незнайка" — супер, легко йшов і дуже змушував переживати, особливо друга і третя книга.
    "Пригоди Румцайса" (Вацлав Чтвртек) — та ви що, шедевр!!! Я б зараз купив ту книжку, але нема її ніде, нікому в голову не прийшло її перевидати, а в букіністичних знайти щось то треба час... Якщо хтось має зайвий примірник — зголосіться.
    "Пригоди електроніка" - можна спробувати підсунути, мені пішло свого часу (там не зовсім те, що в кіні).
    Всі книжки про пригоди Аліси Сєлєзньової (Кіра Буличова), які попадалися в бібліотеці я теж не пропускав, але фантастика не всім йде.
    Десь з п‘ятого класу зафанатів від Жуля Верна — тут без коментарів.
    Далі вже пригадую пішла Агата Крісті, Джек Лондон, Конан Дойль, Джейром К Джейром, О‘Генрі і тд. але то вже починається оффтопік. І взагалі, краще тут згадувати тільки те, що шкільна програма упустила.
     
  6. Хомуся

    Хомуся Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Люк Бессон це звичайно не класика. Але ж Стронг теж. Ми з запоєм дочитуємо першу частину про Артура (Артур і мініпути) і вже тримаємо в руках його останню - 4 частину. Маю підозру, що тут знайдуться прихильники цих захопливих пригод. І може хтось навіть має 2 чи 3 частину. Чи може просто бачили де вони є зараз у продажі?
     
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    до речі, ця книжка на бузковій 2 коштує 42 грн., може комусь знадобиться, сама задивлялась на неї, планую купити.
     
  8. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Це така ціна, як у видавництві.
     
  9. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Моїй старшій подарували увесь подарунковий набір з 4-х книг.але я думаю.що то їй ще зарано читати у 7 років.Читає вона багато і швидко і любить фантастику-прочитала всього Незнайка.Алісу.Багато Нестайка книг.Пеппі.Любить фантастику.але це.напевне для неї ще заважке...
     
  10. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    А в нас Жуль Верн зараз - просто запоєм. Прочитали "20 000 льє під водою", тепер пореходимо до "Таємничого острова", читаю дітям перед сном і маю подвійну вигоду - цікаво обом, але трохи тяжко сприймати і тому вони за якійсь час міцно сплять.
     
  11. Хомуся

    Хомуся Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Хвалимось - маємо вже і 3, і 4 частини. Чекаємо на другу. Наразі читаємо останню книгу Толкієна (про пригоди песика Ровера). А щодо "заважке", не знаю в мене 2 хлопчики 6 і 9 років відповідно але Артур захопив обидвох.
     
  12. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    А хто має книжки терноп.вид-ва "Богдан" з серії для дошкільнят? Які ваші відгуки?
     
  13. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Як на мене, "Богдан" грішить невдалими перекладами (багато кальок, особливо з російської). За довгими оковирними реченнями дитині легко згубити нитку сюжету (зокрема,йдеться про книжечки для дошкільнят)
    Дивилась оту їхню книжечку http://www.bohdan-books.com/catalog/book_148_2211/
    Так не зле. Лиш дуже бато нудних запитань до дитини в тексті (легко забути про що йшлося на попередній сторінці:girl_crazy:)
     
  14. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Хочу поцікавитись про дитячі енциклопедії. Я колись в гостях переглядала дитячу енциклопедію з географії то аж самій було цікаво читати, багато чого призабула:shy:. Незнаю якому видавництву надати перевагу:confused: Перу чи Махаону, є ще інші, хочеться щоб були гарні фото і опис змістовний. Поділітся власним досвідом.
     
  15. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Ще з хорошої літератури для дітей - книжка "Катрусині скарби" (свого часу придбана на книжковому форумі). Вона стала однією з найулюбленіших для моєї доні. Це цікаві захопливі оповідання про українське традиційне народне мистецтво. Розрахована на молодший шкільний вік, але полюбилася нам у 3-х річному віці, особливо припало до душі малечі оповідання про горщики, куманці, ... ("глиняних довгожителів"). :girl_in_dreams: :)
    Автор - Зірка Мензатюк, Видавничий дім "Букрек", 2007р.
     
  16. antique

    antique Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Назви пишу мовою, якою читала.
    Л.Ф.Баум "Волшебник страны Оз"(про Смарагдове місто теж гарна,але не то...)
    Ще Ернест Сетон Томпсон, любов на все життя. "Вінніпезький вовк" називалась книжка, а в ній було багато оповідань про тварин.
    Оксана Лятуринська (збірка "Знаю казку").
    А.Ліндгрен "Пеппі Довгапанчоха".
    П.Треверс "Мері Поппінс".
    В підл.віці почала "Пелэм или приключения джентльмена" Булвера-Літтона, англ.гумор мені засмакував, але не скінчила.
    А.Рибак "Кортик", "Бронзовая птица".
    Г.Р Хагард "Прекрасная Маргарет".
    Д.Родарі "Пригоди Чіпполіно".
    Е.Кестнер "Еміль і детективи", "Еміль і троє близнюків", "Повість про Чоловічка".
    Д.Даррелл "Моя сім'я та інші звірі"-сміх до сліз.
    Ще згадаю, допишу.
     
  17. Хомуся

    Хомуся Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Маємо чимало різних. Як на мене, Перо більш інформативне, Махаон - більше ілюстрацій. Щоб неофтопити, купили з останніх про планету Земля і про військову техніку Перо. То при умові, що в кузена весь "пізнаю світ" дітям дуже сподобалось. Нам більше подобається Перо.:girl_curtsey:
     
  18. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Дівчата, завтра починається книжковий форум, діліться враженнями які книжки цікаві вашим дітям і вам :) може хто і собі такими зацікавиться.
    У нас остання знахідка серія книг про пригоди кроликів в-ва Махаон. Дуже гарні малюнки та історії легкі.
    http://www.machaon.kiev.ua/catalog/c19
     
  19. EsperanzaSilver

    EsperanzaSilver New Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    порадьте щось для хлопця(10 років)!
    Читати не любить(не знаю в кого такий вдався)
    Проте зламав руку! Серез це цілісінькими днями сидить перед телевізором!
    Просто необхідно його чимось зацікавити....)
     
  20. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    EsperanzaSilver, може спробуйте все того ж Гаррі Поттера. але тільки видавництва "а-баба-галамага". чи ви вже це читали?
    мій брат-шалапуд а таки хвалив книжку "Тореадори з Івасюківки". автора не знаю, але в книгарнях типу нтш книжку бачила