Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Він і дорослих приймає?
     
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В Параскеви, думаю, без проблем
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а приблизно скільки часу проходить обстеження?
    прочитала на сайті - 5-7 хвилин.
     
  4. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    За 2 хвилини то навіть теоретично неможливо всю слизову добре обдивитись. З зондом у шлунку час не конче відчувається))) но явно довго то не триває.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
  7. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Може хтось підкаже хорошого невропатолога в Параскеви? Спина почала боліти, думаю до кого йти?
     
  8. kawwa

    kawwa Active Member

    Порадьте будь ласка невропатолога в Параскеви.@Текіла вибачайте, чи знайшли хорошого лікаря в Параскеви?
     
  9. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    @kawwa , не з власного досвіду, але знайомі казали, що якраз невропатологів там хороших немає.
     
  10. kiciatlo

    kiciatlo Member

    А що Ви можете сказати щодо "Інституту вертебрології та реабілітації". Чи є сенс туди звертатися при проблемах з хребтом?
     
  11. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

     
  12. KhristinaKris

    KhristinaKris New Member

    Сенс є. Я зверталася зі сколіозом і остеохондрозом. Не можу сказати, що задоволена. У них хіба що дорогі хороші масажисти є (хіба що заради хорошого масажу варто туди іти). А так, то вони нічим вам не поможуть. В них молоденькі лікарі, які неуважно слухають пацієнта, і говорити ви з ним будете від сили хв 10. Моїми КТ хребта не цікаввси взагалі при первинному огляді. Не раджу викидати гроші на них.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. pumaxa

    pumaxa Member

    Абсолютно згідна. ЛОР Плазова Ольга Віталіївна - професіонал своєї справи. Людина дійсно знаходиться на своєму місці. Два дні тому вона мене оперувала - тонзилектомія обидвох мигдаликів. Все пройшло добре. Лікар дуже відповідальна, чуйна, приємна і що дуже важливо впевнена. Я повинна була оперуватись в іншій теж приватній клініці "Медікавер-Інтерсоно". Але мені там зовсім не сподобався лікар - лор Горак Володимир Михайлович. Операція мала бути терміновою, бо кожний день мій стан погіршувався. А той, зовсім не компетентний лікар, мало того, що згідно результатів аналізів на ревмопроби без потреби посилав до "свого" ревматолога в обласну лікарню, так ще й хотів нас "побрити" на процедурах промивати мигдалики і т.і. Ще гормонами хотів потім лікувати. Це все одно, що лікувати зуб перед його видаленням ... ))) Абсурд повний !!! І тому ми звернулись в "Параскеву" і попали до Плазової О.В. А післяопераціне лікування Ольга Віталіївна мені назначила якраз без гормонів. Я дуже задоволена результатом! Почуваюся добре, іду на поправку!
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 6
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. NyaCat

    NyaCat New Member

    хочу запитатися про проктолога Лишак Христину у мене геморой 1 степені як сказали в державній клініці. але чоловік каже іти приватну. знайшла її профіль на сайті, скаже про неї хтось? Буду дуже вдячна. Наперед дякую за відповіді
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Це для того щоб перед операцією їх максимально зменшити.
     
  16. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Була у двох - одного молодого другого провідного спеціаліста. Абсолютно безтолкові. Не можу рекомендувати.
    --- дописи об"єднано, 3 Червень 2017 ---
    Погоджуюсь на всі 100%. Всю весну мучилась від проблем зі спиною, пройшла у Інституті Вертербрології та Реабілітації курс, безрезультатно. Лікар руваги не приділяв, питанням не цікавився, поводився зверхньо, єдина мета - поставити на конвеєр та записати на тренажери. А проблема, як зараз нарешті виявилось, була не така вже складна і при адекватному ставленні та увазі її можна було вирішити значно швидше. Зараз вирішую її в іншому місці.
     
  17. kiciatlo

    kiciatlo Member

    А саме? Кого можете порадити?
     
  18. YeWa

    YeWa Well-Known Member

     
  19. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Що скажете на рахунок узд грудей.В Параскевії????
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2017 ---
    Або де краще зробити???
     
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    До Козака хіба що