Клеєння пупка у малюків

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем irkazijka, 17 Квітень 2016.

 1. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  десь до року часу, а то і до 2 може показатися. пасти коні - наше все. принаймі в нас була підозра, хірург сумнівався, хоч пупок випирав добряче, але щось там вони двоє шукали і сказали що напевно ні) так як дідівський метод клеєння кипячений 5 коп мені виглядав трохи нетойво, то пасли коні регулярно.
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. inluna

  inluna Member

  ми клеєли разів 5, ніби заховалась була грижа, але в 9 місяців вилізла знову. відносно 5 копійок, то хірург розказував всякі жахи, що вони потім ті копійки з живота добувають і таким краще не бавитись. правда не уявляю як та копійка може провалитись в живіт, хіба дуже вже пупкове кільце широке. ну і ще, чим швидше почнете клеїти, тим більша вірогідність що поможе. якщо почати в 3-5 місяців то вірогідність значно менша що поможе то клеєння.
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Miss Sixty

  Miss Sixty Double Boy Mama

  @Gloria Tempus то тобі так і сказали "пупкова грижа"? Бо нам на огляді в 1 місяць хірург щось казав про збільшене пупкове кільце, що треба частіше викладати на живіт (а ми дуже рідко так лежимо, не любить то діло, та й в основному спить, а бо хоче говорити, або хоче відбекнути повітря). І лише коли я запитала за можливі наслідки, згадав про пупкову грижу. От тепер думаю чи то вона зразу у всіх чи в нас ще її не було тоді.

  Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
   
 4. shemely

  shemely Member

  нам також клїли плстир, раза3-4 і дуже допомогло перед їдою класти на живіт(пасти коні) хоч на хвилинку, в хаті всі казала що я мачуха:girl_devil:, бо дитина їсти просить, а я все одна клала, лікар казав що то помогло
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. Gloria Tempus

  Gloria Tempus Well-Known Member

  Так і сказали, і так хірург написав в карточці. Власне, я сама помітила цю різку зміну. Тут ніби пупок, як пупок, а враз якийсь такий випираючий. Хірург сказав, що якщо натискати на пупок, а він вертається у таке випнуте положення, то вона.

  а ви коли почали клеїти? і в 9 місяців що робили?

  тобто пластир і коні пасти вам помогло й тепер немає грижі?
   
 6. inluna

  inluna Member

  клеїти почали пізно, щось в 4 місяці. там той пупок так добре вже випирав. ну а в 9 нічого не зробиш, чекали поки сам втянеться, а він не втянувся. біля 5 років зробили операцію. вона нескладна, ну але якби загальний наркоз теж нічого доброго.
   
  • Корисно Корисно x 1
 7. shemely

  shemely Member

  немає, і вже на другі відвідини лікар сказав що бачить прогрес по мязах, видно , що викладали
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. littlebird

  littlebird Well-Known Member

  Ми клеїли. Мав подразнення від пластиру, таке часто буває. Але я зразу побачила грижу і звернулась до хірурга заклеїти. Можливо тому допомогло з першого разу, більше не клеїли, грижа заховалась.
   
 9. Gloria Tempus

  Gloria Tempus Well-Known Member

  А в якому віці це у вас було?
   
 10. littlebird

  littlebird Well-Known Member

  1-2 міс, чесно, вже точно не пам'ятаю.
   
  Останнє редагування: 12 Жовтень 2018
  • Подобається Подобається x 1
 11. BlackTee

  BlackTee Well-Known Member

  В нас в 2 міс з'явилась, хоч малий не був дуже крикун, і спав завжди на животику. Клеїли, десь місяць, звичайним медичним паперовим пластиром. То пройшла, зараз майже 2роки малому, то все добре.

  Надіслано від мого m2, використовуючи Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Gloria Tempus

  Gloria Tempus Well-Known Member

  То якась печалька((( Я була готова до того, що прийдеться кілька раз поклеїти пупок і ту проблему ми якось вирішимо. Але після першого 10-денного клеєння я була шокована тим, в якому стані під пластирем стала шкіра маляти. Ми як відклеювали (дуже обережно і дуже помаленьку), то я сама плакала - все там було червоне, а в двох місцях ранки утворилися, от 4 день намагаюся то вигоїти. А хірург на те каже нині - почекаємо поки заживе, а потім знову заклеїмо! Як?! Я свідомо ще раз не підпишусь на те, щоб дитині так шкіру нищити. Воно ж таке маленьке, а тут такі рани поробилися. Щось я в розпачі. Не знаю, чи йти до іншого хірурга, чи просто викладати на животики, чи... Порадьте щось. У когось були такі реакції?
   
  • Співчуваю Співчуваю x 2
 13. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  @Gloria Tempus ми клеїли і не раз, але не було проблем. Пластир купували якийсь дорогущий пам'ятаю і бажано не мочити. Та,можливо, і залежить від тіла дитини.
  На животик викладайте обов'язково і не допускати закрепів бажано, сильного плачу, все, що провокує.
   
 14. Gloria Tempus

  Gloria Tempus Well-Known Member

  Та, власне, хірург сказав, що кращого пластира за цей нема, я питала, може, якийсь інший. Під час купання теж старалися не мочити, може, десь крайчик зволожився, не більше. На животик викладаємо, правда більше 5-7 хвилин не лежить. Також вже сильно не плаче через коліки, бо пішли на спад, лишилися тільки газики, ще трохи тужиться через них, але справляється переважно без плачу.
  Я просто розумію, що вдруге тим самим пластирем, який провокує у дитини таку реакцію, я не зможу заклеїти, бо можуть бути ще гірші наслідки для шкіри.