Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем fillette, 4 Березень 2014.

  1. fillette

    fillette Well-Known Member

    В мене кротон стоїть на тумбочці, але близько до вікна. Сонце на нього потрапляє. Гарно росте, то я його не переставляю на підвіконня.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Що з моїм заміокулькасом? Виявила ось такі два листочки... Перелила чи навпаки недоливаю, бо поливаю дуууже рідко тепер. Маю простр гіркий досвід переливу цієї квітки, а був розкішний кущ, який ріс як шалений, от я його і поливала щедро, бо ж квітка "так жити хоче", загнив весь.
    З цим я вже обережніша, але теж пересадила у завеликий горщик, то довго стояв, пару гілок пожовкли поки очухався і звик. Потрохи пішов у ріст))) [​IMG][​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  3. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Що це за рослинка? Думала, королівська бегонія, але щось наче не схоже... [​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  4. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Це точно бегонія.
     
  5. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Дякую)))

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  6. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    І знов я сюди зі своїми "невідомими"
    Що це? Відросточків понабирала, а як садити доглядати уявлення не маю. Хазяйка теж назв не знає[​IMG][​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  7. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Ехеверія або кам`яна троянда.
     
  8. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Це сукулент. Кам"яна троянда або ечеверія. (ну, або щось цього типу) Погугліть про догляд. Любить багато світла і тепла. Не любить багато води. Особливо взимку. Бо може загнити. Взимку рослину треба тримати в холоді і сухості, бо в неї період спокою.
    У вас він ще без коренів. Я б один з відростків посадила зразу в грунт заради експерименту. Перед тим стовбурець добре обсушити. Бо боюся, що в воді в них мало шансів на життя. А так хоча б щось збережеться.
    Радать взагалі садити зразу в вологий грунт і на 1-2 тижні про цю рослину забути. Не рухати, не поливати.
     
  9. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Гарно дякую, іду гуглити)))

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  10. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Дівчата, а що можна посадити у досить темнк місце? В нас на кухні за диваном залишилося вільне місце, хочемо зробити там короб і посадити щось вічно зелене. Прямого сонячного проміння не буде ніколи (вікно у одній паралелі з коробом). Хочеться щось таке, що матиме гарні (прямостоячі, такі може навіть "штивні" листки), може є якась така рослина/трава?
     
  11. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Я б посадила Сансивієру. Їй майже все одно, де рости. І вашим вимогам її вигляд цілком відповідає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    А ще можна заміокулькас або спробувати пеперомію туполисту.

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. В мене пропадає юка. Спочатку завелись мушки в землі. Я пересадила квітку, попередньо обробивши її спеціальною рідиною і вони пропали, але листочки і надалі сохнуть. Залишилось по пару листочків на чубчиках. Що робити? Як врятувати квітку?
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Потребую поради.
    Взимку купила ще одну азалію, і здається з нею принесла якусь зелену тлю і ця тля перекинулась на мою іншу азалію.
    Я маю якусь польську пшикалку від шкідників, але на цю тлю вона не дуже діє.
    Порадьте будь ласка, як вивести.
    [​IMG]
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Suzi я тлю актакарою травила. Але обробляла двічі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    @Leditanya з яким інтервалом? скільки днів?
     
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    Росте в нас такий дубочок. Синуль раніше посадив жолудь, тепер доглядає, підливає. Але помітили отакі ось білі цяточки.я зовсім профан у цих питаннях....Що то може бути? і як його врятувати? Боюсь, щоб на інші квіти не перекинулось...[​IMG][​IMG]
     
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    десь через днів 7-8 пшикала другий раз.
    більше не було.
    але тля в мене була на петуніях. то їм ніц не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @silvia думаю, що брак ґрунту і повітря.
    ви не хочете спробувати його посадити десь біля будинку? рослині треба таки умови, до яких вони адаптовані. зимою коли холодно, спокій і відпочинок. в квартирі буде тепло. хіба в підвал його виносити. алк знову халепа - відсутність світла.
    хоча не виключено, що якась хвороба. мучниста роса може бути.
    --- дописи об"єднано, 16 Червень 2017 ---
    ізолюйте його на разі.
    батько виноград від мучнистої роси обробляє мідним купоросом.
    або можете спробувати фунгіцидом обробити.
     
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дівчатка, а ну підкажіть мені де зараз купують вазони? Де хороший вибір? Бо я дуже давно не купувала, а щось зараз захотілось гарних квіточок вдома:girl_smile: