Кімната для дитяти:)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем jozya, 4 Червень 2007.

  1. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Ми поануєм такі ліжка, бо обидві малі хочуть спати на 2 поверсі
    (Але кімната в нас велика 4,5х5,5 )

    A6F21AA8-2A8A-464B-B420-F915DC3D7611.jpeg FF0039F5-C6CF-4F90-96E9-780F6AC4CD80.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Medsestra

    Medsestra New Member

    а де купити трафарети щоб розкрасити дiтячу кiмнату?
     
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, що скажете про таке крісло Ікеа для першоклашки?
    Чи яке краще?
    003FF012-D5CC-4B5E-BE77-4382373B999F.png
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а де є такі ліжка? в ікеа не знайшла.
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Нема в ікеї. Можна на замовлення, або ще мені фб підкидав фабричні. Якщо дуже треба, то можу пошукати. Їх би з дерева робити і з міцними напрямними, бо від сування туди-сюди дсп-шні швидко розхитаються.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    https://ikea-club.com.ua/ua/sku-S89227731
    знайшла
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ще не бачила його. Можна й так. Але ікеєвські ліжка не є міцні, то вже треба дивитися по тому, як взагалі у вас користуються меблями. В мене старша 4 роки спить на звичайному їхньому, то вже знизу на ніжках дсп підмокло і роз'їхалося, корпус легко дряпається. Ламелі нормальні. Але то мої ще любителі порозливати-помацькати. Їх з меблів витримує тільки наше букове двоспальне, йому взагалі нічого не є ні від скакань, ні від рідини, ні від фломастерів.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в нас всі ліжка з ікеї, але металеві. Дуже стрибають діти, то зламали в двоспальному балку (вона при корені де гачок обірвалась). Односпальним нічого не шкодить, хоча вони скачуть як кози.

    Аде я вже тут надумала взяти зі стриху "запасне" ліжко, купити матрас і поставити під вікно і подивитись як піде. Бо Петро і так з нами поки буде ще спати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Haidee про це ліжко досить детально розписано за кожну дощечку. Можливо, вже виправились в цьому.
     
  10. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Маю дилему
    Під вікном в дитячій плануєм стіл для 2 дівтат дооовгий - 4 метри :)
    Але стільницю зробити з чого ????
    Кухонні стільниці якісь всі «кухонні» дуже
    Плити дсп немає такоі довгоі. Хіба буде шов десь. І, кажуть, дсп витирається там, де найбільше використовується ...
    Може, щось порадите...?
    16EC132F-AEA0-4391-B105-67C0EAADBDA3.jpeg
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Точно не раджу ДСП. Воно токсичне, і не надійне .
    Постформінг (кухонні стільниці) є різної товщини. Є тонші, ніж класична стільниця, а ще якщо взяти не заокруглену, а з чітким прямим кутом по зрізу, буде виглядати більш сучасно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    У нас схоже місцерозположення. Але стіл для двох доньок робимо окремими. Не впевнена, що столешня в4 м буде практичною. Мені здається, що навіть переміщення її до кімнати може бути проблемою. Та якщо наважитесь є рішення, це меблеві щити із натурального дерева. Їх асортимент щодо товщини, ширини, довжини, типу... широкий. Найлегше підібрати в епіцентрі, там є під фарбування, а є вже і лаковані зі знятою фаскою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ви мені нагадали про довгу стільницю - мушу тут розказати, хоч не зовсім в тему.
    Ми так в кухню стільницю майже 4-метрову брали. Приїхала доставка з Епіцентру, вивантажили - воно довге, важке, а нас двоє і 7 й поверх. Занесли в підїзд, а далі... Воно довге і нема як розвернути по сходовій клітці (то при тому що будинок новий і сходи широкі, а сходовий майданчик, як стадіон). Викрутились тим, що вікна великі на сходових майданчиках, то відкривали, просовували туди частину стільниці, а іншу повертати під кутом і висовували на нові сходи... як згадаю, досі в шоці. Бо спочатку була мисля, що буду ночувати з нею на вулиці, поки знайдемо якихось майстрів з "лебідкою", щоб тягнути через вікно:girl_crazy:. Ага, ще в нас коридор в квартирі дозволив маніпуляції взад-вперед, щоб занести в кухню. Не у всіх квартирах вийде, тому раджу враховувати. Бо деякі майстри теж можуть цей момент "прогавити".
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    В ікеі є двоповерхове металеве, з висувним матрасом з-під нижнього ліжка. Тобто три повноцінні спальні місця. Думаю, що отой нижній матрас можна дозамовити до вже наявного ліжка. Це я собі так на майбутнє продумовую.
     
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Хтось замовляв дітям нестандартні ліжка 160см довжини? Якщо матрац ще можна знайти такого розміру, то з ковдрою напряг, або 140см, або вже дорослі 190см
     
  16. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Пошийте ковдру на замовлення, зараз це абсолютно не проблема - будь-який розмір, матеріал, колір і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Підкажіть де, будь ласка, я щось нічого нагуглити не можу
     
  18. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Замовляла на кідстафі, можу написати в ПП
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    190 маємо до такого ліжка. Загортаємо трохи, а вночі все ок, не злізає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ufominraZ

    ufominraZ New Member

    У нас обычное спальное место - кровать полуторка, чтоб просторно было.