Кімната для дитяти:)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем jozya, 4 Червень 2007.

  1. kewa

    kewa Well-Known Member

    @oksibly яка вартість?

    Бо теж в пошуку , але ще не оприділилась чи 2-ох поверхове чи 2 окремі. Кімната невелика , 2,7*4,3 м . Треба туди ще стіл для обох і шафу-купе якось впихнути.
     
  2. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    А хтсь має досвід "проживання" різностатевих дітей на двоповерховому ліжку? Як воно?
    Бо, мабуть, за рік-два то наш єдиний варіант. От я і задумалася. Жодні інші варіанти ніяк не вписуються.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    В мене так живуть поки. Малому майже 5, доні майже 8. Є окрема кімната для сина, але вони хотіли разом, разом веселіше. Останній місяць мала правда почала просити його відселити, бо він бурмотить і не дає їй спати :) то влітку вже швидше за все роз‘єднаємо. Хіба у Вас старші діти, то напевно буде важче...


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мої так живуть. Зараз 8 і 5 років. Цілком нормально. Кожен має повноцінне спальне місце і кімната ліжками не заставлена. Є місце і для стола, і для шафи, і для іграшок.
    Вони там нормально вживаються, не конфліктують.
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    От в нас нема ні зайвих кімнат, ні місця. Тому невідомо, до якого то віку так буде. Зараз син ще в ліжечку, йому 1,5. Доні майже 4. А як почне вистрибувати з ліжечка, то треба буде щось вирішувати.
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми в малого 1,5 роки переселили його на двоярусне ліжко. Правда тоді ліжко стояло в нашій кімнаті. Спочатку я боялась, що впаде, тому підпирала кріслами. Але він швидко зрозумів, що там край і не падав. Дочці на той час було 5 років, то спокійно спала на другому поверсі. Так досі і сплять: дочка на верхньому ліжку, а син на нижньому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    мої теж 8 і 5 так сплять, ще одна доця спить на окремому ліжку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    [​IMG]
    ми своїй такий комплект купили . парта і крісло має більше 10 положень висоти.
    столешню парти можна ставити під кутом.
    наразі у 1 класі- додому задають небагато.
    розглядаю варіант докупити потім окремо крісло ще
     
  9. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Kapitoshhka дякую. Ми вже купили. :girl_smile:. Задоволені.
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    11 і 6, старший зверху, менша внизу. Вже 3 роки так живуть. Потім мабуть поміняються поверхами, бо той "дядько" скоро мене дожене і певно не захоче на верх залазити. А далі - як не вживуться - хтось переїде в вітальню, бо іншої , четвертої кімнати немає, але там буде умова - щодня складати диван...
     
    • мімімі мімімі x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, а якщо крісла на колесах, то діти ними дуже паркет царапають???

    Де є гарний вибір кріселок для першоклашки???
     
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене поцарапаний, але ми паркет чимось натуральним покривали, не сильно зносостійким. Може якщо якийсь міцний лак, то не поцарапає. Можна килимок під крісло купити, чи прорезинені колесики на крісло, ще якісь є спеціальні силіконові підкладки під колеса.
     
  13. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    B4C46DB7-881D-414F-AC69-4466097B46A3.png AED18501-8E96-4529-9F7C-8728E2849B95.png
    Ікеа має якісь такі крісла...
    Але думаю, без коліс краще...
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дуже. Я б не брала на колесиках.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Хто знає, оті наклейки на стіну інтер'єрні, що з Алі приходять, вони потім, як їх здерти, на стіні залишають сліди?
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    іх ще треба наліпити спочатку. часто приходять заламані, і на шпалери не легко іх приклеіти, відліпляються , падають. а як приліпляться і хочеш зняти можуть і пошкодити стіну.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть про ліжка, хотіла дітям двохповерхове ліжко, але нижнє ширше, на 120см наприклад. Чоловік каже, що буде мало місця, кімната 2.28*4.72, довжина ліжка 2.20 з комодом-сходинками. Як думаєте залишиться замало місця для ігор?
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Там лише ліжко буде чи столи-шафи, ще якісь меблі? В мене приблизно така ж кімната. Ліжко двоповерхове 200*90 см. плюс шафа, стіл письмовий, стіл дитячий, тумбочка. То залишається 1,5*2,5 метри вільного простору.
     
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Поки письмових столів не планую. Комод на іграшки, дитячий столик з кріслами, невеличка шафа або комод на одяг. З цієї кімнати ще вихід на балкон, тому дуже не розвернешся з меблями
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Буде такий "слон" в кімнаті. В вас дуже видовжене приміщення, його б якось зонувати. Але таке ліжко я б не робила.