Кімната для дитяти:)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем jozya, 4 Червень 2007.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Бачила меблевий конструктор, коли друге ліжко можна замість стелажа на перший поверх змонтувати, а ті шухлядки знизу тумбочками-ящиками робляться. В мене дитяча 5 м, то супер варіант, тепер шукаю хто б таке зробив, бо картинки не зберегла, буду по пам'яті малювати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Fistawka, перше, що знайшла у пінтересті.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ще хотіла написати, що я б таки не робила двоповерхове ліжко, а краще таки зробила ліжко-стрих), з можливістю доставити внизу ще одне при потребі. Ми мали двоповерхове, тепер розклали, і якесь воно мені не альо). Але воно є, і поки буде. Це я до того, що як є можливість, то ліжка таки мають бути окремі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    а я задивляють на таку конструкцію [​IMG][​IMG], [​IMG][​IMG]кімнатка маленька і світла 8 кв.м., треба все компактно розмістити + подумати, що скоро вже у школу.....
    Хто вкаже на якісь нюанси, щось може замінити (тумбу на право перекинути в дальній кут, це точно) а ще ....?
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Можна там в куті продовжити ту тумбу верхніми поличками, тільки вужчими, конструкція дозволить і дрібниці під рукою будуть.
     
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Raven так, думала теж про це для книжок, канцтоварів і всякого такого....
     
  7. siriuska

    siriuska Member

    я б поміняла місцями полички над столом, мені здається що воно тисне на голову, а якщо Ви захочете сісти біля малого, то небуде де поставити ноги.
     
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    а ще питання до власників 2-пов.ліжка. Якщо дитина просто хоче посидіти, не лізти ж їй на ліжко і на кріслі робочому незручно. Як вирішувати то питання? в голову прийшло лиш крісло-мішок....
     
  9. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    крісло-мішок, займає багато місця. Подумайте про сидячий гамак, наприклад такий:
    podvesnoi-sidyachii-gamak-la-siesta-lounger-casera-csl21-6-1aa.jpg
     
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    натяжна стеля...нізя
     
  11. Fast

    Fast Well-Known Member

    А підлога :). В мене або на другому поверсі, або на драбині, або на підлозі. Перший поверх - накидати свої речі, коли нагарчу поприбирати і спати там коли температура. Просто посидіти - нє, не використовуємо.

    Надіслано від мого GT-I9300, використовуючи Tapatalk
     
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Fistawka, друзі для малої купили ліжко на висооооких ніжках з драбинкою.
    А під ним - іграшки
    image.jpg
    Але розмір ліжка бепіть нормальний великий. Щоб ви могли прилягти, як треба
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Ari

    Ari Well-Known Member

    ідентичне мають знайомі, але ще прилаштували гірку [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Плануємо на весну робити дитячу сину і в ній буде спортивний куток: шведська стінка з різними додатками. Чоловік хоче цей кут виділити окремю зоною і наприклад обклеїти декоративним корком з метою, щоб малий не нищив побілку.
    Особисто я неоднозначна стосовно корку.
    Прошу поради стосовного того як виокремити таку зону.
     
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В нас шведська стінка в коридорі, і радіус нищення стін ( зважаючи на гойдання на мотузяній драбині і кільцях) десь 1,5-2 м в кожну сторону.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Цікаво, на яких стільцях сидять ваші школярі, коли роблять уроки? Стіл у нас вже давно є, а ось зі стільцем все не визначусь. Страшенно не хочу на колесиках, бо буде нищитись паркет, а малий хоче лише такий. Наразі сидить за звичайним, з вітальні. Ну але то не діло. Одного разу майже купили такий плетений з бананового листя). Виглядав досить оригінально, але добре, що не купили, бо малий потім фекав, як ми йому цей стілець показали).
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Rodionochka як я не крутила- маємо на коліщатах та ще й дві штуки. Перше купили, бо малий хотів таке простеньке з малюнком але геть не зручне, друге вже таке більше, фактично офісне але на ньому хоч можна нормально довгий час сидіти і працювати. Коліщата не дуже добре але на ніжках совгавсь би мій ще більше і гойдався б.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Захист на паркет є. Продається в епіцентрі. Або купити коротковорсий хідничок.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    В нас Ікеа на коліщатках. А на підлогу у Юску купили захист. В нас ламінат.
    20170201_112216.jpg 20170201_112313.jpg
    Тут ще є ньюанс, що ці крісла їздять тільки як на них сидіти, а так то фіксуються.
    Взагалі, то треба "попою міряти". Мені вони спочатку не сподобались, але сидіти виявилось зручно. І колір ніжки можна було білий обрати.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Скільки часу їх маєте, і як вони по якості?