Кімната для дитяти:)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем jozya, 4 Червень 2007.

  1. jozya

    jozya Member

    Меблі для дитячої

    Передивилась швиденько форум і здається нема ще такої темки. Мене цікавить, де у Львові можна на замовлення зробити хороші дитячі меблі (щоб дизайн запропонували), або так купити набір меблів для дитячої кімнати (крім Антошки ще шось є?). В нас є ціла пуста кімната, в ній є купа іграшок, санчата :p , ровер :p , качеля, ліжечко. Очікується поповнення (дитина раніше спала з батьками, хлопчик 2 роки), отже малого треба переселяти в ту кімнату. Думаю, що тема актуальна, звазаючи на кількість вагітних на форумі :shy:
     
  2. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Меблі для дитячої

    Можливо трошки доповню свій пост: Як Ви вважаєте, що з меблів має бути у дитячій? Ліжечко - то ясно, але чи вигідно наприклад, ліжечко суміщене зі столом (стіл внизу, а ліжечко - другий поверх, або із шафами, чи має стояти окремо?) Чи потрібен столик для малечі 2 роки (ну там для малювання або ліпки пластиліном)? В нас є ще етажерка (не знаю, як воно-оте зветься по-українські), але вона відкрита і речі малого лежали раніше там. Шафа має містити тільки полички чи інші відділи?
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для дитячої

    переважно розміри дитячих кімнат є невеликими, то батьки мусять все розмістити в цій кімнатці - і шафу для одягу, і полиці для іграшок, і ліжечко, і великі іграшки (якісь ігрові площадки) і тд... Якщо є вільна кімната вдома то взагалі можна зробити з неї ігрову кімнату з яскравими шпалерами...
    Нам ще рано переводити дитину в свою кімнату, але планую там зробити малу шафу-купе для всього дитячого одягу, відкриті полиці - щоб дитина сама могла там складати свої іграшки і книжки, можна ще ящик для іграшок зробити з такого ж матеріалу як меблі. Лавку, або пару крісел дитячих зі столиком малим, або столиком може слугувати той ж ящик для іграшок ...

    http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=82244#post82244
    Меблі для дитячої - Львівський форум
    Найкращими дизайнерами є батьки, які знають улюблені ігри дітей, і можуть вгадати, що саме потрібно дитині :)

    [​IMG]

    Ось яка КРАСА
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для дитячої

    Чи стелите Ви килимове покриття в дитячих кімнатах?
    Щось мені здається, що це не найкраще для дітей...
     
  5. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Меблі для дитячої

    Оля, дякую за дописи!
    В нас також будуть проблеми з "переводом", але... тре ж починати :).
    В нас якраз в дитячій ковролін, бо малий гепається ще дуже часто, але не ворсистий зовсім. Не було можливостей, коли заселялися, чогось іншого, бо поспішали. Альтернативи для дитячої не бачу. Хіба ламінат або паркет, але вони будуть троха заслизькі для нього. Все одно якись хоч коц треба.
     
  6. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для дитячої

    у Танго-меблях на Луганській є дитячі, правда ми були там ще минулого року, то не знаю чи тепер гарний вибір.
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для дитячої

    тепер продаються килими, назва ніби "Натура", без ворсу. Кажуть, що їх часто купують у дитячу для дітей, схильних до алергії.
     
  8. hapochka

    hapochka Member

    Відповідь: Меблі для дитячої

    кажуть, що затягувати стіни гіпсовими штукатурками також дуже шкідливо, і металопластикові вікна не дуже здорові.....і утеплення пінопластом навіть у Польщі вже заборонено.....що робити?
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для дитячої

    дуже просто - шукати замінники ;)
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Меблі для дитячої

    Я дуже люблю меблі фірми IKEA, але не думаю, що вони вже мають свої магазини у Львові.
    Чула, що у ЛЬвові відкрився хороший магазинчик з дитячими меблями (чи з дитячими зокрема) "три ведмеді". Здається, три. :) Точно ведмеді. Але в мене пам'ять коротка. :D
    Знайомі казали, що хороший магазинчик. І ціни теж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. yu1923

    yu1923 New Member

    Відповідь: Меблі для дитячої

    і металопластикові вікна не дуже здорові.....і утеплення пінопластом навіть у Польщі вже заборонено.....що робити

    Вихід - старі вікна залишати, або євробрус. Хоча із новими вікнами не буде так дути.
     
  12. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Меблі для дитячої

    Я обожнюю весь стиль Ікеа, але на жаль, не тільки у Львові, але і в Україні немає жодного магазину Ікеа :sad:. Планують побудувати в Києві, але там якісь проблеми з землею та місцевим населенням.
     
  13. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для дитячої

    А мені ІКЕА не подобається здебільшого. Тобто їхні меблі. Якесь все таке, ніби вицвіле, обтягнуті тканини, як з мішка. Ще до того постільну білизну від Марти Стюарт і совдепія початку 70-х років! :D
    Але кому що...:)
     
  14. andi

    andi Member

    Відповідь: Меблі для дитячої

    Дійсно заборонено? на державному рівні? чи то тільки житла стосується?

    Щодо вікон... Колись нам викладач говорив так: якщо у вас в спальні будуть пластикові вікна, то ваші діти дітей мати не зможуть...

    А з іншого боку вже говорили про вікна
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=73953&postcount=3
    принципове питання - циркуляція повітря! притік повітря і витяжка.

    щодо гіпсових штукатурок - так, не ідеал.... можна звичайно купувати спеціальні штукатурки, малювати їх вапняною фарбою (не плутати з вапном на воді :)), яка найдорожча ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для дитячої

    а вона "мажеться"? тобто чи залишає сліди на одязі?
     
  16. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для дитячої

    Пластикові вікна в Америці вже, напевно, пережили кілька поколінь. А діти і далі народжуються...;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. andi

    andi Member

    Відповідь: Меблі для дитячої

    ні, не мажеться. таку фарбу (на основі вапна) виготовляли пару фірм у нас по рецепту спеціальному. в 2004 році коли звичайна фарба коштувала 5л-25 грн,
    то вапняна 5л - приблизно 50-60 грн.
    тепер треба пошукати ще таку...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. andi

    andi Member

    Відповідь: Меблі для дитячої

    так? ну тоді помилочка вийшла ;)
    а може в Америці пластик інший? ви впевнені, що в житлових квартирах такі вікна стоять?
    знаю, що в багатоквартирних будинках в Америці ще бувають алюмінієві вікна, чи ні?
     
  19. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для дитячої

    Була я в цьому магазинчику - називається "Три ведмеді" - це біля філармонії. Меблі там здається усі Італійські (може і польські є). Я хотіла ліжечко для дитинки (newborn) так ціна на такі вища ніж у Антошці :)
    Але там є ліжечка у вигляді машинки для хлопчиків і двоповерхові ліжечка і купа каталогів :)
    Так що можете піти подивитись - може якісь ідеї звідти почерпнете собі :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Меблі для дитячої

    Олю, хіба вони пластикові? У нас тут металеві або дерев'яні. Чи то ті металеві ви називаєте пластиковими?