Килим

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Ljus6ka, 24 Березень 2013.

  1. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    У цьому розділі знаходиться багато корисних тем і про штори і про шафи купе і навіть котрим подушкам ми надаємо перевагу, а от зараз переді мною стоїть питання вибору килимового покриття , а як виявилося темки корисної то нема.
    Тому я розпочну , отже з кольором визначилися , з розміром і виробником теж зупинилися на двох варіантах ось такий варіант [​IMG] , що насторожує ,що з часом ці нитки лежатимуть у різні сторони і буде не зовсім красиво. Звичайно все з часом виглядає не дуже, я не ставлю мету аби він прослужив купу років, але хочеться бодай два -три роки в хорошу стані.
    І ось такий [​IMG] про такий килим мені трохи більше відомо, бо такий зустірчала у гостях, і на вигляд і дотик він так виглядає, як то кажуть неубиваемый. В першому ворс/нитки тонші і атласні, і на фото видно ще
    є полоски з атласними стрічками.
    Може хтось має власне такий як от перший килим і може розказати щось про те, який він у використанні.
     
  2. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Килим

    в мене такий як другий. власне, як на дотик перший не знаю, навіть такого не бачила. але мені дуже сподобався. от що хочу сказати, в нас такий як другий лежить на коридорі, відповідно по ньому часто ходимо. то ворсинки падають, притоптуються. але я маю густу щітку, таку як швабра і коли прибираю, то "чешу" його і ворсики піднімаються.
     
  3. spasivczanka

    spasivczanka New Member

    Відповідь: Килим

    цікавий килимок. У мене такий [​IMG]
    з плюсів гарно виглядає
    з мінусів важкий і важко пилесосити, поки зима виношу тріпати на двір
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Килим

    [​IMG]
    У нас такі килимкм в ванні і туалеті. На більшу площу не раджу, бо ворс лягає і виглядає неохайно, плюс чистити важко, бо сміттячко яке влізло глибоко поміж ворс пилососом витягатись не хоче. Але виглядають вони гарно і босими ногами ступати дуже приємно. У вітальню в суботу купили простенький килим з коротким ворсом. Ось такий: [​IMG]Наразі задоволені:girl_claping:
     
  5. ovel

    ovel New Member

    Відповідь: Килим

    Дівчата, а коровячу шкіру ніхто на підлогу не купував?
    А то з чоловіком вже кілька років "достойного" килима, "граючого" зі всім інтерєром вітальні не підберемо. А тут задумались над шкірою, але не овечою, а з коротшим хутром. Але, напевно, є якісь недоліки, про які продавець не розкаже...
     
  6. ovel

    ovel New Member

    Відповідь: Килим

    Я так розумію, що з коровячою шкірою туго. Тоді, може хтось напише враження від білоі овчини на підлозі? Чи жовтіє і як в догляді?
     
  7. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Килим

    В мене є дві козячі шкіри, одна коричнева, то гарно блистить на сонці, а інша біла, то вона якась тускла. І єдиний недолік - вилазить шерсть.
     
  8. ovel

    ovel New Member

    Відповідь: Килим

    Вилазить шерсть? :girl_sad:
    Блін! А в мене дилема: коровячу чи овечу. Але памятаю шкіри в бабці жовтіли. Думала, зараз щось придумали щоб не лізло і не жовкло... А де Ви, Soleil, купували своі? У Львові чи в карпатах чи де?
     
  9. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Килим

    Друзі подарували, які мають козину ферму.
     
  10. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Килим

    В мене є овеча шкура. Вона забивається сміття і кудлатиться. Якась сіра стає. Прати не пробувала. Сховала в кладовку.
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Килим

    Дівчата, а ще в когось є овечі шкурки на підлозі? яким чином ви їх чистите?

    До слова, щодо шкурок, нашим шкуркам рік, як вони лежать на пілозі, використовуються як приліжкові килимки з двох боків ліжка. Сміттям не забиваються, елементарно пилесосяться, не кудлатяться, не лізуть, але одна шкурка з молочно-білої стала чуть сірувата, бо ми по ній найбільше топчемось.
    купували тут в нас такі як по ссилці, з ворсом середньої довжини
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Килим

    ми коли жили на квартирі, то там був кіт. То він, коли мав "настрій", часто шукав розради собі в тій шкірці для своєї котячої самотньої душі :girl_crazy:
    Довелось випрати і сховати. Після прання трохи дубова та шкірка стала.
     
  13. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Маю питання, так хочу такого пухнастого м'якенько килима на підлогу

    Який ціновий діапазон на такі килимки??? Вже в думках уявляю таку красоту у себе в кімнаті :girl_in_love:
     
  14. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    В мене такий шоколадний. Купувала в Польщі за 1200 злотих. На Південному бачила 2*3 5000 грн
     
  15. Krysya

    Krysya Well-Known Member

    Відповідь: Килим

    Перепрошую, порадьте, будь ласка, де в Польщі шукати за килимом? теж маю вееелике бажання купити хороший килим по нормальній ціні
     
  16. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Килим

    мене цікавить таке: бачу багато хто віддає "мити" килими на автомийку. а як ці килими сохнуть? чи є якась альтернатива автомийці?
     
  17. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Килим

    Є альтернатива яка мені сподобалась то це фабрика чистки килимів.
     
  18. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Килим

    як ви мені допомогли!!!зайшла на іх сайт-вона розташована в мому районі, а я ніколи про неї не чула.
    в мене ковролін з дитячої кімнати, то там і плямки від соку\чаю\какао, і фарбою запацькано , та й взагагалі хочеться його освіжити. цікаво чи вони якось плямки виводять?
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Килим

    на свіжому повітрі, тому бажано віддавати на мийку літом, весною, осінню, коли тепло і коли немає дощів, бо в дощу будуть тиждень сохнути, а літом висихають за 1-2 дні
     
  20. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Килим


    Я купувала в Перемишлі, навпроти Теско є торговий ряд : Бедронка, Медіамаркет, магазин з товарами для дому і четвертий- магазин килимів і декору. Дуже непоганий магазин, класні ціни і килими. Ват повертається через Global blue.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ---------- Додано в 13:14 ---------- Попередній допис був написаний в 13:11 ----------

    Чоловік мене поправив, ми килим купили за 700 злотих



    Sent from my iPhone using Tapatalk