Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 15 Лютий 2010.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Дагностують, але чіткість добру дає мрт. робиться коли мрт не можна.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. OksaSyana

    OksaSyana New Member

    От маю в кінці травня піти ще раз до свого окуліста і має глянути чи не було змін під час вагітності з сітківкою. Якщо ні, то може і пп дозволять.
     
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @OksaSyana а нащо вам ризикувати? Ну так КР то таки операція, ну але ж то зір як не як. Я , звичайно, хотіла ПП, але собі вирішила, що якщо в лікаря будуть хоч якісь застереження то ризикувати не буду. А ще мені лікарка з ЖК кпзала, що якщо окуліст проти ПП якось виключають потужний період і дитинка народжується природньо. КР не роблять. Ну але я не вникала, що аоно і до чого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. OksaSyana

    OksaSyana New Member

    Ну
    Ну от мені попередньо окуліст написав заключення "виелючити потуги". Це що означає, що є шанс на природні пологи без потуг?
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @OksaSyana та, ніби так, але я не уявляю як це. Ви в свого лікаря запитайте, мусить знати що це таке.
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    раніше це означало накладення щипців
    при такій альтернативі краще вже КР
    але наскільки я знаю, в сучасних протоколах виключити потуги=КР, просто так пишеться, щоб було ясно, що КР можна (і бажано) зробити після початку пологової діяльності
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    це підстава для гінеколога рекомендувати плановий КР
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. OksaSyana

    OksaSyana New Member

    Дівчата приавіт. Через місяць маю плановий КР на Джамбули в лікаря Данкова. Хто в нього робив? Сказав мені що буде операцію робити виключно під загальною анестезією. Боюся дуже. Хто що може з вас розказати? Хто робив під загальним наркозом. Як воно все відбувається?
     
  9. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Можу радити Данкова як хорошого хірурга.Робила в нього другий КР, то порівняти маю з чим. І анестезист хороший, відійшла від наркозу швидко, без ускладнень. Дитинку приклали до грудей як ще була у відключці на операційному столі. Все буде добре, не переживайте. Почитайте форум тут багато про нього відгуків.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. OksaSyana

    OksaSyana New Member

    Як проснулися, то мали галюцинації чи щось таке? Бо багато чула, що після загального наркозу таке буває
     
  11. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Та ні, все було добре і першого разу і другого, трохи спати хотілось. Можливо ще від організму залежить. Встала швидко, голова не крутилась.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
  12. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Як проснулися, то мали галюцинації чи щось таке? Бо багато чула, що після загального наркозу таке буває @OksaSyana

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
  13. OksaSyana

    OksaSyana New Member

    Довго вас тримали в роддомі після операції? Важко було за дитинкою дивитися після кр?
     
  14. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Ну та як довго, як зазвичай 5 днів. Дитинку як принесли після операції, то я більше не віддавала,хоча дітки після КР можуть ще добу перебувати в дитячій кімнаті і там за ними дивиться неонатолог і медсестри, якщо жінці після пологів важко чи погано себе почуває, але що там за нею дивитись -поклала біля себе і груди даєш ;) Памперс якщо ви не зможете поміняти, то медсестри поміняють чи той хто буде вас навідувати. Можна заходити або чоловіку або мамі на годинку-дві.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. OksaSyana

    OksaSyana New Member

    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2017 ---
    Дякую за відповіді :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. OksaSyana

    OksaSyana New Member

    За скільки днів ви лягали в пологовий перед кр?
     
  17. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    За день перед КР, здала необхідні аналізи, огляд на кріслі і наступного ранку оперували.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Треба мені знайти такого лікаря, щоб адекватно оцінив ситуацію: маю проблеми з спиною (не ходила майже 2 місяці), але необстежена через неможливість це зробити саме зараз. Лікар, що лікував спину, досить безпечно до того ставиться - каже: "народжуйте, а ми потім то поправимо". А я боюсь, бо ще раз таких болів спини і таку довгу реабілітацію, ще й маленькою дитиною, просто не витримаю. Хочу щоб лікар прийняв рішення КР чи природні пологи. Когось можете такого порадити? Бо лікар, до якого ходила відносно природніх відразу від мене відмазалась - сказала "виключити потуги".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. OksaSyana

    OksaSyana New Member

    Ого, а мені сказав за тиждень лягати до кр
     
  20. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Взагалі то так і говорять. Але мене були свої нюанси, тому так. Перший КР на Мечнікова так і було - лягала за тиждень перед днем Х , але там була проблемна вагітність, капали і обстежували щодня, навіть огляд у того "страшного" професора мене не оминув бррр.. як згадаю.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1