Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 15 Лютий 2010.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    А до нормальних пологів готуватися не хочете?

    Скаргою достатньо було реагувати. я б зайвий допис одразу викинув.
     
  2. ptaha

    ptaha New Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    В мене був перший кесарів розтин,не думаю що другі можливі природні:girl_smile:
     
  3. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    взагалі можливі
     
  4. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    ще й як можливі. От лиш лікаря в нас під то шукати треба...
     
    Останнє редагування модератором: 15 Лютий 2010
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    З такою різницею у Львові ніхто за природні пологи не візьметься. Лікарі кричать, що 7 років різниці - це вже кризовий період для шва.
    А Лех точно не візьметься, у нього відповідь одна: "я не ризикуватиму своєю репутацією" :)
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Забашляти, як за кесаря - і всє дєла...
    Нє? :)
     
  7. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

     
  8. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Коли я в медінституті питалася Стаха прро природні пологи після двох кесарських, то він відповів, що після першого - без проблем. а от після двох - ні. Хоча, це могло бути звичайне бла-бла

    передьоргуєш
     
  9. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Щодо пологів після кесаря, в жж є спільнота http://community.livejournal.com/posle_kesareva/. Інфоормації про львівських лікарів там наразі не бачила, але поза тим є багато корисної інформації для тих, хто хоче народити природнім шляхом після КР.

    Крім того читам, чи десь в іншому місці я раніше натикалася на дані про те, що розробляється протокол пологів з рубцем. Але знову ж, на якій це стадії - не знаю.
     
  10. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Після першого кесарського можна природньо родити, після другого або третього вже ні. В мене перше кесарське і коли Бог дасть другу дитину буду пробувати родити сама. Але це треба дивитися по ситуації, чому було перше кесарське, яка в породіллі еластичність тканин, скільки часу пройшло після 1-го кесарського, в якому стані рубець на матці. Якщо протипоказань немає, то можна пробувати самій родити.
     
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Мені лікар сказав, що не може перевірити в якому стані внутрішній рубець. От і сперечайся. Знаєте що пан дохтор порадили? Приїхати з переймами до чергового лікаря. Та я б з радістю, якби знала що черговий нормальний буде і не пошлють мене... в інший пологовий.
     
  12. gillian

    gillian New Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Можна, якщо до того у вас були пологи через природні пологові шляхи. У вашому випадку так і є, як бачу.
    Жоден лікар не пустить жінку в пологи з рубцем на матці при другій вагітності.

    Я тут, в основному, спілкуюся, як керівник своєї школи, але в іншому житті працюю на кафедрі акушерства та гінекології, хоч зараз у відпустці по догляду за дитиною.
    Дівчата, не впирайтеся руками і ногами - пологи лише через природні пологові шляхи! Будь ласка!
    Лікарю є простіше прооперувати, але питання не лише в простоті, показах і протипоказах, але і в клінічній ситуації. Впевнена, що у вашому випадку все буде чудово. Але рубець на матці є сполучною тканиною, яка не є настільки еластичною, як м"язова. Тому не чекайте 40 тижнів вдома, а лягайте у відділення патології вагітності раніше і чекайте пологів. Там вас і обстежать нормально і розроблять план ведення пологів!

    Здоров"я!
     
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Поясніть мені буль ласка, як прикесарському може не бути рубця на матці? Направду, просто цікаво чи таке може бути. Птася писла, що перші пологи КР.
     
  14. gillian

    gillian New Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Такого бути не може.
    Кесарів розтин - це пошарове рокриття (розтин або роз"єднання тупим методом - цих подробиць в принципі вам і не треба, бо все залежить від техніки, яка вибирається лікарем в залежності від тисячі моментів) всіх тканин, в тому числі і матки, з наступним добуванням плода. Тому рубець обов"язково буде.

    В пологи через природні пологові шляхи жінку з рубцем на матці можуть пустити тоді, коли першу дитину вона народила через природні, а у других пологах мала ускладнення, які призвели до оперативного розродження. Наприклад, прогресуюча гіпоксія плода, або передчасне відшарування плаценти, або багато інших показів до операції... Але через те, що вже раз сама родила, то є ймовірність, що і другий сама народить, якщо рубець міцний. Щоб про це довідатися, треба зробити грамотне УЗД-обстеження і спостерігати за станом жінки.

    Акушерство - серйозна наука. Дитину не так часто Бог дає і легковажити цим не варто. Крім того, пам"ятайте й про своє здоров"я.

    Слухайте своїх лікарів і не намагайтеся керувати процесом!!!

    ---------- Додано в 18:44 ---------- Попередній допис був написаний в 18:29 ----------

    Я вчилася на Рапопорта, родила на Рапопорта і працювала з 2000 року також там.
    Вчилася там у багатьох лікарів: і на пологи з ними милася, і на кесарські розтини.
    Це мій улюблений пологовий будинок.
    Якщо буду ще раз родити, то лише там.
    Трохи працювала в іншому пологовому будинку Львова.

    Моє бачення ситуації є наступним.
    Те, що на Рапопорта обмежують доступ родичів до вагітних і породіль, то це лише СУЦІЛЬНИЙ ВЕЛИКИЙ ПЛЮС.

    За кілька днів (хоча буває й довше) лише трошки заскучите за родиною (або дуже сильно заскучите), але будете впевненими, що ніхто з піскосумішшю чи іншим багном на чоботях не буде ходити і носити всяку заразу в пологовий будинок.

    Це лише моє бачення. Не нав"язую його нікому і зразу кажу, що сперечатися не буду через це.

    Я вважаю, що класно, коли дитину після кесарського викладають батькові на живіть, поки маму зашивають, але немає ще у нас для цього умов.
    На жаль...
     
  15. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    То чому в Америці після кесаревого навіть з різницею в рік лікарі дозволяють природні пологи? Не сходиться.

    Та часом варто покерувати...
     
  16. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    можу з вами посперечатися, я знаю випадки, коли після першого кесарського родили самі і без ускладнень, це все індивідуально. Просто не всі лікарі хочуть з тим возитися, легше знов відправити планово на кесарське. Але якщо здоров"я жінки дозволяє і лікар погоджується можна родити природньо, мені мій лікар так і сказав, якщо все буде добре зможу другий раз сама народити.
    Але є умова що після кесарського пройшло як мінімум 3 роки.
     
  17. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Чому? Які умови повинні бути? Коли я народжувала першого після мене кесарили жінку і чоловікові дитину виклали на живіт і в післяопераційній дозволили бути і... Які ж особливі умови потрібні?
    Для епідуралки у нас теж ще умов немає?

    ---------- Додано в 20:53 ---------- Попередній допис був написаний в 20:51 ----------

    Та можна звичайно :) Мені лікар після другої операції сказав, що рубець був чудовий :) І про те, що купа жінок народжує самостійно теж казав :) Тільки про те, що жінка кожну наступну операцію важке переносить ніхто нічого не хоче казати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. gillian

    gillian New Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Шановні жінки!

    Я ж кажу, що сперечатися не буду.
    І моє бачення ще якийсь час буде таке. Думаю доти, поки в нас не настане Америка.
    У кожного своя доля...

    Кесарити жінку чи пускати через природні пологові шляхи - це не питання "возитися" чи ні. Материнська смертність - показник добробуту держави. Я бачила, як двох знайомих мені ЧУДОВИХ лікарів лінчували через те, що у них помирали жінки в пологах. Не з їх вини, а тому, що сиділи в хаті до побєди, бо мали свою думку на це і мали в носі, що їм лікар говорив. Власне тому я почала працювати мамологом, бо в акушерстві, яке я любила понад усе, я побоялася відповідальності, а в гінекології не хотіла оперувати і робити аборти.

    Так, багато народжує.
    Так, багато здорових і задоволених.
    Так, деякі жінки помирають через розрив матки.
    Так, їх дуже мало - одиниці.
    Без коментарів.
     
  19. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    рано ще. це дивляться після 32го тижня, якщо не помиляюся.
    тобто все попереднє Ви не читали? Навіщо писати бздури, якщо не в темі? Хоч би гуглею скористалися.
    За кордоном пологи після КР є рутинною практикою. У нас їх практикують в ряді ПБ, але наразі про Львів не знаю. Знаю, що торік були спроби розроблення протоколу, щоб також це запровадити це в рутину, але результату не знаю.
    то Ви ще й медик?!!! :8:

    Ви в гілку "Розповіді про пологи зайдіть" і почитайте, що виходить зі "слухайте своїх лікарів".

    ---------- Додано в 21:12 ---------- Попередній допис був написаний в 21:06 ----------

    це умовно. родять і швидше. просто перед пологами дивляться стан шва на УЗД
    для епідуралки в нас анастезіологів немає.
     
  20. gillian

    gillian New Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Добре, домовилися. Не слухайте свої лікарів. Так краще?