Кефалогематома

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Kobra, 9 Червень 2011.

  1. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    @Chortenia, ні не пам'ятаю( Щось мені пробивається в пам'яті 7 см. Але не впевнена. Неонатолог в пологовому сказав, що якщо витягати, то буде більше 10 кубиків. Зараз залишилась невелика гулька, яка виступає, коли вдаришся.
    Нейросонограму я робила на Орлика ще в 2 тижні, все було гаразд. А на консультацію пішла вже в місяць, коли та кефалогематома почала костеніти. Консультувалась в нейрохірурга (як нейролог він нас теж оглянув) Тараса Ігоровича (прізвища не можу розібрати - не то Микитка, не то Микитюк, щось таке). Молодий лікар, але мені дуже сподобався. Пояснив всю природу цієї кефалогематоми - чому з'являється, як розвивається, як буде змінюватись. Але, я так зрозуміла, не прихильник пунктування. Зі мною в черзі була ще одна матуся по тому ж питанню. У її малечі 2 кефалогематоми - одна була рухома, одна почала костеніти. То теж сказав продовжувати мастити, а за другою спостерігати постійно. Як тільки почне твердіти більше - одразу з'явитись. Щодо моєї ситуації категорично відмовився ламати костеніння (я навіть не питала, сам сказав).
    Номер телефону залишила Вам у відгуку.

    Надіслано від мого Lenovo S856, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Дякую. Доберусь до компа, гляну. А на нейросонограму мали направлення? Чи просто так прийшли і зробили? Як воно то все відбувається.
     
  3. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Взагалі-то ми їхали підрізати вуздечку. Хірург сказав піти до неонатолога, бо молочниця починалась. А неонатолог вже вирішила зробити повне обстеження - з УЗД внутрішніх органів, нейросонограмою і т.д. Все було добре, тому пішли додому. Через 2 тижні в нейрохірурга вже показали ту нейросонограму, яку робили раніше.

    Надіслано від мого Lenovo S856, використовуючи Tapatalk
     
  4. Zhuchok

    Zhuchok New Member

    --- дописи об"єднано, 29 Вересень 2019 ---
    Доброго дня !
    У нас теж кефалогематома і всі лікарі з якими я консультувалась стверджувати що відсмоктувати її не потрібно, Говорили що сама пройде, але так поки що не сталось і у нас зробилось окестеніння! Дуже переживаю на рахунок цього !(((
    Бачу ви пост писали ще 3 роки тому і мене цікавить як у вас ситуація зараз??? Чи не залишилась шишка?? Буду вдячна за відповідь)))