Кашлюк

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем pravovuk, 4 Серпень 2010.

  1. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Shapokliak, у мене кума мала недавно, такий самий жах, як Ви і описали, під час приступів мама тримала її попід руки, так їй голова паморочилась, відходила довго і важко. А от її обоє малих щеплених не заразились. Мої не мають щеплень від цієї хвороби, я все думала, що дорослі легше переносять...
     
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Доброго вечора! Дівчата розкажіть будь ласка скільки часу ви тримали дітей дома? В нас середня доня має кашлюк вже четвертий тиждень, старший син і молодша доня десь тиждень тому почали кашляти. Я розумію, що кашель буде 100 днів, але дитина вже кричить що хоче в садок. Розкажіть свій досвід при кашлюку. Буду дуже вдячна!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Мої хворіли літом, якраз пів року тому був перший кашель. Старша вже 2 тижні приблизно не кашляла, але зараз почались соплі, і почала знову покашлювати. Одної ночі взагалі мала той кашлюковий кашель перших тижнів - з свистом і майже до рвоти, але більше не повторювалось. Менша ще кожен десь 1-2рази покашлює.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    І Ви пів року не відвідуєте садок, школу?
     
  5. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Старша з вересня ходить в катехитичну школу. В садок де більше діток і вірусів я б не водила, кашель при перших соплях посилюється.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вона для інших діток не є вже заразна. Але от для неї будь-який вірус може супроводжуватися спастичним кашлем. Бо слизова подразнена, кашльовий рефлекс посилений. І найменше подразнення- і може викликати спазм.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Matvijko моя мала ( 3 роки) не ходила нікуди, мала репризи і я боялася.
    Малий (7 років) реприз не мав і ходив в школу весь час. Заразний період теж, бо всі думали що це бронхіт
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дякую всім за інформацію. А чи піднімали ви імунітет чимось під час хвороби? Щоб діти не чіпали нових вірусів? Ми уникаємо людних місць, але гуляти всеодно ходимо.
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Matvijko та нічим, пили багато, гуляли багато, спали в кімнаті без опалення. То січень - березень був.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Merry

    Merry Well-Known Member

    Дівчата, який вам антибіотик назначали при кашлюку? Нам виписали сумамед, але він ототоксичний..
    Приймати те що напишете без призначення лікаря-не будемо. Хочу сама запропонувати альтернативу лікарю і запитати чи можна інший?
    Ще прошу зоорієнтуйте по термінах здачі аналізів. Що і доки можна здавати? Мазок до 2х тижнів інформативний? Igg, Igm- з якого часу і доки?
     
    Останнє редагування: 30 Грудень 2019
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Призначали також сумамед, але то для бронхіту. Ми тоді незнали що то кашлюк, але інший лікар призначив аугментин, то його пили. Найстаршому малому не давала аб, бо розуміла що то кашлюк, найменша 2.2 теж пила аугментин. Але не скажу що аб щось дає, це більше виписують щоб ви не були заразні до оточення. Щодо аналізу то знаю що мазок може виявити в перші 3 тижні хвороби пізніше не виявляє. А антитіла думаю здаються хоч місяць два після хвороби, але не вникала в то питання.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Дівчатка, на який день після перших симптомів починались приступи кашлю, характерні кашлюку?
    Якщо у нас кашлюк, то це 7ий день від початку кашлю. Маємо напади кашлю з 10 вечора до 2 ночі, а потім з 8 ранку і до обіду. Протягом дня - спокійна дитина.
    Чи то ще зарано для тих страшних кашлів, про які всі говорять.
     
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Думаю може бути. Наші теж кашляли з вечора до 3 ночі потім під ранок. Ну і протягом для теж. Але найгірший то нічний, кажуть що піковий третій тиждень, в нас так і було на 3 тиждень задихались найбільше.
     
    • мімімі мімімі x 1
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Рома кашляє 2.5 тиждень ( вночі, зранку. трохи вдень) кашель сухий. як розрізнити тойкашлюк. не можу на ютубі знайти відео.
     
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Дякую за відповідь. Бо я то вже подумки вибудовую план дій у випадку кашлюка, то знов розслабляюсь.
    Здали на 3ій день мазки, чекаю на результат.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    там такий жестяжок, шо зі звичайним кашелм не сплутаєш. осьо відео

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Таке як на другому - в нас щоразу.
    Так як дівчинка на інвалідному візку - щось таке було, коли мав 4. Того я щоразу напрягаюся, коклюш, не коклюш...
     
  18. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    В старшої почались спазматичні кашлі десь на 3-4 добу, при кожному приступі в дитини провокувалась рвота. Так прокашляли 4 тижні, потім ще 5міс звичайний кашель.
    Менша, 3міс, кашляла без спазмів і рвоти, перенесла набагато легше.
     
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Висіяли Анні кашлюк.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    В нас трохи як на першому, трохи як на другому, і рвали і затримки дихання були. То я по затримці дихання і почала підозрювати кашлюк, бо мені лікар розказувала, що ларингіт теж має такий спазматичний кашель з рвотою. Ми здавали мазок то нам лише найстаршому висіяли, а в дівчат вже напевно забагато часу пройшло. Але я перших 3 тижні дуже боялась бо незнала, що робиться з дитиною, то здала зак і поїхала до Гайдук і вона одразу сказала кашлюк. В нас лімфоцити були 74, вона сказала, що вони і вказують на кашлюк.