Карта поляка

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем CaddyV, 27 Січень 2012.

  1. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Сама я би не потягла стільки інформації, на тих курсах, де я ходила давали саме ту інфу, що питає консул на співбесіді.
    Для них важливо, що людина знає і правильно говорить польською
    Мене це дуже лякало, бо коліжанка здавала в пані консул, яка питала дуже прискіпливо про костьол, в якій годині служба починається, інших питала в якому ряду вони на службі стоять і т. д.
    Я не католичка і якщо би задали подібні питання мені - це був би повний провал, бо брехати не можу, а сказала би правду, то тикали б мені, що 96% поляків - то католики.
    Ніц проти католиків не маю, але я іншого віросповідання.
    Я думаю, якщо буде таке питання, а Ви не ходите в костьол можна спробувати показати, що поважаєте польські традиції і все, що пов"язано з католицизмом.
    Але без фанатизму, бо розпинатися в любові до польського народу, насправді такого не відчуваючи - можна добре пролетіти на співбесіді.
    Спробувати можете, що не будете знати - завжди можна підівчити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. via

    via Active Member

    Значить таки правда про костьол (((
    На мою думку, така відмова неправомірна, якби є свобода віросповідання і не всі поляки також католики
    Думаю, спробую повчитись, а далі як піде. Брехати теж не буду, швидко спіймають
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. maty

    maty Well-Known Member

    скажете ,що невіруючі, агностик
     
  4. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Нарешті забрала сьогодні свою Карту Поляка :girl_claping::clapping::boast:
    Так довго те все тягнулось, бо за той час зробила всім нам біометричні паспорти.
    В середу чоловік забрав свій паспорт і сьогодні ми з ним разом подали на Карту Поляка для малого.
    Чоловік мусив засвідчити, що не проти вироблення карти на сина.

    Мали один ньюанс: якщо подаєте на дитину, то треба через електронну реєстрацію пройти.
    Тобто шукати вільну дату на сторінці консуляту або платити за реєстрацію посередникам.
    Я того не знала, бо коли подавала в січні документи мені консул пояснив:
    як буду забирати свою КП маю мати вже заповнений вньосек на малого,
    взяти з собою чоловіка (батька дитини) і можна без малого подати документи.

    Ще вичитала в неті, що я маю право на безкоштовну річну візу на основі КП.
    Файно :good2:
    Тепер треба врулити що і куди, щоб подати на візу.
    Стільки "дЄлків" біля консуляту пропонують свої послуги, аж не годен пройти :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    На річну візу ви можете одразу троє подавати по КП. Там де ви реєструвалися на КП зліва є пункт "заповнити анкету на крайову візу". Приймають анкети лише, які були заповнені електронно і відрукувані. Реєструватися на крайову візу по КП не потрібно. Приходите до консульства з 9 до 13.00 і здаєте всі документи. Для вас буде окрема черга. Дитину не обов'язково з собою брати, але якщо візьмете дитину, то вас швидше впустять в середину :)
    З документів вам потрібно:
    Закордонні паспорти усіх і їх копії;
    Прохання для відкриття віз для чоловіка і дитини (його можна попросити у консульстві або може є на сайті. Якщо в дитини КП, то не потрібно цього прохання для дитини, а лише для чоловіка),
    Анкети (заповнені лише через комп'ютер і видрукувані);
    Оригінал свідоцтва про одруження і копія;
    Оригінал КП і копія;
    Оригінали і копії укр паспортів;
    Для дитини нотаріальне засвідчення від батьків про виїзд за кордон (оригінал і копія);
    Страхівку для чоловіка і дитини (вам не потрібно, бо у вас КП. Якщо в дитини також КП, то тільки потрібна страхівка для чоловіка. Беріть страхівку на рік і на 180 днів як мінімум, тоді чоловіку точно довгу візу відкриють).
    Обов'язково має бути оригінальний чек з прізвищем і ім'ям платника страхівки! І копія страхівки.
    Оригінал і копія свідоцтва про народження дитини
    Кожному робите пакети документів і йдете в консульство.
    Якщо будуть ще питання, то звертайтесь ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    О, щиро дякую, тепер вже знаю, що треба робити
    Але вже як отримаю малого КП - то вже тоді можна йти по списку, так?
    а без цього ніяк? Якщо ми виїдемо всі троє - то чи треба документ від нотаріуса?
    Вже є інф., що Євросоюз одобрив безвіз для України, з літа вже можна буде їздити
    От і думаю, чи варто стільки часу тратити на ці папери?
     
  7. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Без нотаріальнооо засвідчення не приймуть дитячі документи(( ми також не мали, то бігли доробляли і доносили, тому краще одразу робіть його.
    А на безвіз я б ще не надіялися)) ці розмови тягнуться вже 2 роки))
    Насправді це небагато часу все займає))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Сьогодні забрала малого Карту Поляка, зробили за 2 тижні :girl_claping:
    Тімка тішиться, що має вже свою КП і власний закордонний паспорт.
    Тепер треба зайнятись підготовкою всіх документів до здачі на візу чоловікові і нам.
    Може як раз, затвердять вже той "безвіз" :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    дівчата, а як ви реєструвались на співбесіду з консулом? тепер треба реєструватись через систему е-консулят, але коли не зайдеш туди, там ніколи немає вільного місця і весь час відсувається дата все далі і далі а віконечко для реєстрації на співбесіду не активне :sad:
     
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Informacje dotyczące Karty Polaka
    Внизу є телефон для запису на співбесіду.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  11. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    По телефону вже не записують на співбесіду з консулом, через систему е консулят тепер це роблять, але вона завжди неактивна :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я колись на національну візу ловила три тижні дату. Так і не зловила. Чула чутки, що посерндники, щось мутчть.
    [​IMG][​IMG]

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  13. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    ну та власне, через них і немає місць вільних, а у них є місця, звичайно не за маленькі гроші :sad: нічого не змінилось, краще би по телефону записували ніж через інтернет :sad:
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    З теперішньою ситуацією, з візами, безвіз і все таке, то легше поїхати до Польщі і записатись у них в воєвудстві на чергу)))
     
    • Подобається Подобається x 1