Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Mirik, 26 Червень 2010.

  1. cmppf

    cmppf New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Прочитав тут всю дискусію. Півночі читав. Щось тут не клеїться та вся негативна інформація про о.Василя. Візьмемо до уваги історію Вербицького та іншої людини, яка нібито бачила як о.Василь з «одержими» після всього дійства рахує гроші з скриньки. Що з цього виходить? Якщо ті одержимі люди є лише акторами для заробляння грошей, то чому пан Вербицький повірив «акторці», яка під час відчитки казала погане на його жінку. Він мав би знати, що то всьо театр, так як був близький до о.Василя. Хто тут бреше? Мене завжди дратує те, що люди думають, якщо написано в інтернеті, то мусить бути правда. Тіпа кажуть: «я телевізора не дивлюсь, там всьо брешуть, я всю інформацію черпаю з інтернету». Люди як і в реальному житті брешуть, пріукрашують, недоговарюють, бачать те що хочуть бачити, чують те що хочуть чути, то вони і в інтернеті то все роблять, навіть в більшій мірі, бо то можна робити анонімно. Так, щодо пана Вербицького, то він може щось приховувати, то явно підозріла історія. А та жіночка, що бачила як гроші рахують? По-перше це стандатрна процедура рахувати гроші, це всі люди роблять із задоволенням, і грішні і праведні. По-друге можна було собі накрутити, що то з о.Василем та одержима, то могла бути якась помічниця, чи взагалі інші люди віддячували грошима о.Василеві за допомогу. Одне слово бачити картину – о.Василь гроші і люди – можна собі багато чого надумати. Як вже говорилось, бачу те, що хочу. Людська страсть до пліток, сенсацій має велику уяву.
    Тут багато говорилось про людей, які зазомбовано ходять в Солонку вже кілька років. На рахунок цього можу сказати – нажаль є люди, які мають схильність до психічних відхилень, вони все життя впадають в крайності, і в Солонці теж... Такі люди там це невеликий відсоток, і по них судити то обман.
    Найбільше мене цікавить ті розповіді про акторів в тій капличці. Скажіть мені таке... Ви особисто багато знаєте людей, які, задля матеріального збагачення, будуть кричати матюкатись пригати валятись в стінах церви, привселюдно. По-моєму то духовні самоубійци, якщо такі є. Бо мені важко уявити, щоб заради купки грошей так себе поводила б, наприклад, жіночка років 50-60.
    Щодо алкоголізму і дебоширства о.Василя. Це все нагадує стару добру історію... Тіпа, «чого це я маю ходити в церкву, сповідатися священнику, який п’є, і за допомогою пастви заробляє собі великі гроші.». Людям дай тільки поговорити про гріхи духовенства, таким чином їхні гріхи на тому фоні їх менше непокоять, тіпа . Не треба порівнювати свій духовний шлях і духовний досвід священника. Коли це люди зрозуміють? Історії про пиятику і дебоширство о.Василя, то тільки плітки і не більше. В нього свій суд буде. А треба думати про своє серце, а не чуже. По мірі віри вашої буде вам дано.
    Також тут кажуть, що о.Василь всім каже що пороблено, щоб приїжали. Ото вже брехня.
    Мені такого він не казав. Говорив тільки, щоб не бухав, бо буде біда. Після мене до о.Василя підійшов мій батько, і в манері перебільшеної зацікавленості питав в нього про мене: «ну шо?, ШО?, ШО? там». О.Василь сказав, що порча. Мені здається, що о.Василь так говорить людям, бо бачить по їхніх очах, що вони те хочуть почути, за цими словами і приїхали. Це такий собі псигологічний прийом. І ці слова близько до серця сприймати не слід. Я після цих слів не проводив детективні розслідування «хто з вас відьма, що мене зачаклувала», і не страждав манією переслідування «всі жінки відьми »
    Я був у нього два рази. То був найгірший період в житті. Я був глибоко на дні. Був без роботи, кожень день бухав, наркотики, повний набор. Я не буду говорити, шо о.Василь своїм благословенням мене спас. Ні мене з того лайна витягнув Господь, і не хто інший. А о.Василь допоміг мені в цьому. Можна сказати з Солонки, починався мій духовний досвід. Я зрозумів, що є зло, яке себе проявляє так, маніпулює людьми, шо в людини є Божий дар свободи, і в ньому ми, через періоди темряви, свобідно повинні навернутись до найвищого добра. Бог хоче свобідної любові людини. Згадайте притчу про блудного сина. Два роки тривало моє пізнання істини, і триває досі. Зараз я не п’ю, не курю, не вживаю наркотики, і працюю на роботі, яка мені дуже подобається. І це все сталось не без Божої помочі!
     
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

     
  3. cmppf

    cmppf New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    тіпа?, замовний?, чи в лапках?. Поясніть, шановне товариство, конкретніше! А то не розумію
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Хочуть знайомі з іншої області приїхати в цю капличку до отця-екзорциста. В які дні, на котру годину там треба бути? Хтось в курсі?
     
  5. gamma

    gamma Well-Known Member

    І мені теж цікаво, може хтось знає то напишіть.
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Під час посту то по середах і п'ятницях там завжди приймали. З год.8.00 вже було багато людей.
     
  7. axi

    axi New Member

    Вітаю.
    Прошу Вас поширити цей допис:

    Andrea Paverova

    через соціальні мережі, без жодного остраху тому, що публічність це велика загроза для недобросовісних осіб.

    Це далеко не повний список постраждалих, бо більшість постраждалих банально побоюється звернутися в правоохоронні органи через залякування.
    «Чоловік одержимий, тому треба забрати у нього житло»: на Львівщині все більше жінок потрапляють під вплив секти
    http://posydenky.lvivport.com/threa...ogorodici-s-solonka.57196/page-2#post-1327118

    Інформація в даному дописі стосується отця Василя, з с.Солонка, Пустомитівського району, Львівської області(5-ть км від м.Львів в західному напрямку) і його так званих зцілень.
    Перше і найголовніше, це місце заражене коронавірусом і потребує негайного знезараження, тому, що цей священник та його сім'я нещодавно перехворіли коронавірусом.Вищезгадана інформація рететельно приховується.
    Я володію достовірною інсайдерською інформацією з достовірних, перевірених джерел, що церква в с.Солонка, Пустомитівського районі, Львівської області, цілком і повністю належить вищезгаданному священику.Так, Ви не помилилися.Церква повністю приватизована, а також земельна ділянка на якій побудована церква, також приватизована.Яким чином це було зроблено, Ви напевно здогадуєтесь.Потрібно було протягти не одне рішення сільської, районної ради депутатами і закріпити це все ще й рішенням судів різних інстанцій.Тому, всі ті мільйони гривень, що були пожертвувані на будівництво церкви, фактично осіли в кишені цього діяча.І тепер церкву можна передати у спадок, як квартиру чи будинок.
    Законність цієї приватизації викликає великі сумніви.
    Коротка історична довідка та опис подій, що відбуваються в вищеописаному місці.
    Даний священик проходив військову службу в Афганістані, де у нього стався конфлікт з товаришами по службі в ході якого над ним хотіли влаштувати фізичну расправу.Конфлікт зам'яли і саме в цей проміжок часу він і був завербований КГБ СРСР, як людина з нестандартними здібностями, а саме володіння гіпнозом і нейролінгвістичним програмуванням.Завдяки загальній підтримці КГБ СРСР, вищезгаданий діяч отримав величезні земельні ділянки в с.Солонка, Пустомитівського району, Львівської області.Ціна земельних ділянок на той час оцінювалася в більш ніж десять тисяч доларів США за одну сотку.
    Локальних конфліктів з організованими злочинними угрупованнями(ОЗУ) все таки не вдалося уникнути, навіть під надійним кришуванням і захистом.В ході одного з таких конфліктів група осіб, яка належала до невстановленого організованого злочинного угруповання вивезла в ліс вищезгаданого діяча для того, щоб влаштувати над ним фізичну расправу.Що зупинило учасників ОЗУ від розправи достеменно невідомо, швидше за все гіпнотичний вплив на них.
    Завдяки міцним та надійним зв'язкам цей діяч обростав новими, впливовими знайомства з людьми, які займали і займають найрізноманітніші, впливові та керівні посади в Україні.Саме завдяки вдалій піар компанії високопоставлених покровителів, ця особа і отримала велику популярність, як нібито великий цілитель, екстрасенс і ясновидець.
    Мною особисто було розіслано фото та відео матеріали, так званих сеансів зцілення цим діячем, найкращим екстрасенсам і ясновидцям Австралії, Бельгії, Англії, Африки та іншим.Отримана мною відповідь про те, що ці "зцілення" - шахрайство і обман.
    В ході бесіди під час, так званого сеансу зцілення, священик піднімає теми про державні справи, міністра внутрішніх справ Авакова, військові дії на сході України, політиці в Україні і світі, а особливий інтерес у священика викликає президент Російської Федерації - Володимир Путін.А особливо його стан здоров'я.
    Отриману неправдоподібну і фейкову інформацію від постійних учасників, під час так званого сеансу зцілення, священик використовує для особистого збагачення, озвучуючи частину цієї інформації фінансово забезпеченим громадянам при відвідуванні їх приватної власності.
    Отримана інформація від постійних учасників, як правило не представляє ніякої особливої цінності і працює лише, як приманка для наївних і довірливих громадян.
    Даний священик під час так званого сеансу зцілення в ганебній, осудливій формі зводить наклеп і плітки на чиновників на рівні області, регіону і держави, включаючи вищу посаду в нашій державі.А також, дана група осіб містить ознаки екстремістської організації, право радикальної організації , яка підриває суверенітет і незалежність держави, ставлячи під сумнів правильність дій високопоставлених осіб і законодавців, які займають одні з найвищих і найбільш важливих державних посад в Україні.
    Називаючи ключове слово (для кожного адепта, учасника є своє унікальне слово), вводить в гіпнотичний стан і маніпулює свідомістю людини, а також групою осіб в кількості орієнтовно 10-20 осіб.Втручається в особисте життя прихожан церкви і забороняє їм бачитися з чоловіками, дружинами і дітьми та користуватись інтернетом.
    Така заборона на користування доступом до всесвітньої мережі інтернет, унеможливлює ведення ділової активності, користування електронною поштою, засобами інтернет телефонії та інше.
    Також, вищезгаданий священик використовує маленький гострий предмет (ігноруючи сувору заборону Митрополита на заборону на використання даного гострого предмета), яким завдає порізи в області спини, плечей, голови і шиї - це небезпечно, негігієнічно і аморально.Таких церковних обрядів за участю гострих предметів не існує.
    Такі звірства, які дозволяє цей діяч з гострим предметом під час так званого сеансу зцілення, недозволяють собі навіть деякі організовані злочинні угрупування.
    Це все дуже нагадує середньовічні тортури, яким не місце у двадцять першому столітті.
    А найстрашніше, це погляд цього діяча в момент цих звірств - він отримує величезне задоволення від всього цього процесу.Хочу додати, що цей діяч не має не тільки медичної освіти, а й неволодіє жодними вміннями та навиками надання першої медичної допомоги у разі виникнення критичної ситуації.А такі критичні ситуації траплялись і не один раз.
    Хочу повідомити Вам, про незаконні, протиправних дій вищезгаданого священика, які містять ознаки кримінального характера.А саме, навмисне зараження осіб, групи осіб через нанесення даним особам порізів малим, гострим предметом в області спини, плечей, шиї і голові.Зараження відбувається через лімфу і плазму небезпечними захворюваннями (в тому числі коронавірусів), які можуть призводити до летальнальним випадків. Також, вищезгаданий священик чинить психологічний тиск на прихожан і членів їх семей.І доводить їх стан до критичного і крайнього в плані психології, що також переслідується по закону.
    Крім цього, під час ведення, так званих сеансів зцілення, вищезгаданий діяч, насильницьким шляхом в примусовому порядку, фізично і психологічно примушує вживати постійних учасників рідину у кількості близько 400-та (чотириста) мілілітрів з одного металевого посуду з грубими порушеннями правил особистої гігіени.Основним компонентом рідини, є столовий, 9-ти% (дев'ятивідсотковий) уксус.Додатковими компонентами рідини є невстановлені речовини з невідомими і невизначеними механізмами впливу на організм і психіку людини.Цією ж рідиною священик рясно поливає активних учасників, а також їх одяг і предмети гардеробу, незалежно від метеоситуації, навіть взимку в сильний мороз.
    Всіх, хто хоче витягнути своїх рідних і близьких людей, даний священик залякує високими чинами в правоохоронних органах, а також часто залякує знайомим, який нібито (зі слів самого священика) працює в СБУ (Служба Безпеки України).
     
  8. axi

    axi New Member

    Все вищеперечислене має ознаки кримінальних правопорушення, а саме.

    Сепаратизм, стаття 109 Кримінального Кодексу України.Цитата:"

    1. Дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також змова про вчинення таких дій, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої. 2. Публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, - караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією майна або без такої".

    Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, стаття 110 Кримінального Кодексу України.Цитата:"1. Умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -

    караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією майна або без такої".

    Державна зрада, стаття 111 Кримінального Кодексу України.Цитата:"
    1. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, -
    карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої".

    Шпигунство, стаття 114 ККУ.Цитата:"
    1. Передача або збирання з метою передачі іноземній державі, іноземній організації або їх представникам відомостей, що становлять державну таємницю, якщо ці дії вчинені іноземцем або особою без громадянства, -
    караються позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої".

    Доведення до самогубства, стаття 120 ККУ.Цитата:"1. Доведення особи до самогубства або до замаху на самогубство, що є наслідком жорстокого з нею поводження, шантажу, систематичного приниження її людської гідності або систематичного протиправного примусу до дій, що суперечать її волі, схиляння до самогубства, а також інших дій, що сприяють вчиненню самогубства, -

    караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

    2. Те саме діяння, вчинене щодо особи, яка перебувала в матеріальній або іншій залежності від винуватого, або щодо двох або більше осіб, -

    карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

    3. Діяння, передбачене частинами першою або другою цієї статті, якщо воно було вчинене щодо неповнолітнього, -

    карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років".

    Нанесення легких тілесних ушкоджень, стаття 125 ККУ.Цитата:"1. Умисне легке тілесне ушкодження -
    карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

    2. Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності, -

    карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років".

    Мордування, стаття 126 ККУ.Цитата:"
    Вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень, -
    карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року".

    Катування, стаття ККУ 127.Цитата:"1. Катування, тобто умисне заподіяння сильного фізичного болю або фізичного чи морального страждання шляхом нанесення побоїв, мучення або інших насильницьких дій з метою примусити потерпілого чи іншу особу вчинити дії, що суперечать їх волі, у тому числі отримати від нього або іншої особи відомості чи визнання, або з метою покарати його чи іншу особу за дії, скоєні ним або іншою особою чи у скоєнні яких він або інша особа підозрюється, а також з метою залякування чи дискримінації його або інших осіб -
    карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років".

    Зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби, стаття 130 ККУ.Цитата:"1. Свідоме поставлення іншої особи в небезпеку зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби, що є небезпечною для життя людини,-
    карається арештом на строк до трьох місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

    2. Зараження іншої особи вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби особою, яка знала про те, що вона є носієм цього вірусу,-

    карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

    3. Дії, передбачені частиною другою цієї статті, вчинені щодо двох чи більше осіб або неповнолітнього,-

    караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

    4. Умисне зараження іншої особи вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби, що е небезпечною для життя людини,-

    карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років".

    Незаконна лікувальна діяльність, стаття 138 ККУ.Цитата:"Заняття лікувальною діяльністю без спеціального дозволу, здійснюване особою, яка не має належної медичної освіти, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого, -
    карається виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років".

    Незаконне проведення дослідів над людиною, стаття 142 ККУ.Цитата:"1. Незаконне проведення медико-біологічних, психологічних або інших дослідів над людиною, якщо це створювало небезпеку для її життя чи здоров'я, -
    карається штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

    2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені щодо неповнолітнього, двох або більше осіб, шляхом примушування або обману, а так само якщо вони спричинили тривалий розлад здоров'я потерпілого, -

    караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого".

    Незаконне введення в організм наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, стаття 314 ККУ.Цитата:"1. Незаконне введення будь-яким способом наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів в організм іншої особи проти її волі - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років. 2. Ті самі дії, якщо вони призвели до наркотичної залежності потерпілого або вчинені повторно або особою, яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 306-312 та 314-318 цього Кодексу, або вчинені щодо двох чи більше осіб, або якщо вони заподіяли середньої тяжкості чи тяжке тілесне ушкодження потерпілому, - караються позбавленням волі на строк від трьох до десяти років. 3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені щодо неповнолітнього або особи, яка перебуває в безпорадному стані, чи вагітної жінки, або якщо вони були пов'язані з введенням в організм іншої особи особливо небезпечних наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також якщо внаслідок таких дій настала смерть потерпілого, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років".


    Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням, стаття 325 ККУ.Цитата:"1. Порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, -
    карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

    2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, -

    караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років".

    Я вкотре хочу звернутися до Вас, шановний президент, Володимир Олександрович.А також, я звертаюся до голови Служби Безпеки України, Служби Зовнішньої Розвідки, Генерального прокурора, Департамента Стратегічних розслідувань та до Міністра Внутрішніх Справ - Авакова Арсена Борисовича.Ця ситуація вимагає Вашого негайного втручання.Держава не втручається в справи церкви, але звороті процеси мають місце бути.І в цьому питанні не досягається взаємозгода.
    Через декілька днів після моїх звернень до найвищих посадових осіб нашої держави в інтернет виданнях з'явилась інформація стосовно заборони діяльності сект.Співпадіння?Ні, я так не думаю.Мені приємно, що між нами утворився міцний зворотній зв'язок.
    Я сподіваюся, що всі потерпілі від рук цього діяча отримають допомогу від держави.
    Також, мною було надіслано звернення в міжнародні правозахисні організації, "Amnesty International", "Human Rights Watch" та інші, щодо грубих порушень прав та свобод людини.

    Викокористовуючи деяких прихожан, як безкоштовну та цілодобову робочу силу, в якості особистих, сімейних водіїв, кур'єрів, кухарів, будівельників (для будівництва будинку в рідному селі у Львівській обл.), дроворубів, кочагарів і т.д.Наскільки мені відомо, скасування кріпосного права відбулося в 1861 році на Західній Україні.Такі прогалини в знаннях історії України потрібно заповнювати.

    Деякі прихожани настільки зазомбовані, що говорити з ними просто не можливо.В їхній свідомості живе якийсь інший, чужий Бог.Той, що стоїть перед ними в церковній рясі і начебто зцілює.Але насправді відбуваються зворотні та необоротні процеси та зміни.

    Відвідувати заклади медицини постійним прихожанам також не можна, бо ніяких проблем зі здоров'ям у них начебто немає, а є тільки духовні.Знову ж таки за версією самого священика, який дуже ретельно проходить обстеження в медичних закладах(в тому числі приватних), а також відвідує курорти.
    Тому, я прошу Вас, Ваших рідних і близьких утриматись від відвідин цього місця і від так званих зцілень.
    Напевно, методи які вищезгаданий діяч освоїв і удосконалив в КГБ СРСР і є основним під час так званого сеансу зцілення.Добре подумайте, чи хочете Ви і ваші рідні брати участь в цих зухвалих, нелюдських експерементах.
    Тотальне кришування даного бізнесу духовенством та іншими посадовцями по зцілюванні, наштовхує на думку, що це справжнісіньке організоване злочинне угруповання.Яке перетворило церкву на конвертаційний цент по відмиванню грошей.Зухвало ігноруючи всі звернення і роблячи вигляд, що нічого не відбувається.Але відбуваються страшні, недопустимі речі, що суперачать міжнародним конвенціям щодо дотримання прав і свобод людини.
    В той час, коли діти даного діяча живуть на всю котушку і беруть від життя буквально все і найкраще - відпочивають на зарубіжних курортах, кермують іномаркими, володіють нерухомістью в столиці України та святкують свої дні народження в дорогих ресторанах в строгий церковний піст.В той час, інші діти прихожан цієї церкви мають дотримуватися церковного посту та не можуть бачитися з своїми батьками тому, що цей діяч суворо забороняє це робити, бо начебто батьки та матері цих дітей займаються недобрими справами які засуджуються церквою та християнством."А про себе розповісти не хочете?": відповідь на це питання цікавить не тільки мене.
    Складається враження, що ми з Вами живемо в Північній Кореї, а даний діяч, то президент Північної Кореї і його вказівки потрібно виконувати швидко та без обговорення, інакше незгідних чекає суворе покарання.Нам з Вами пощастило, ми живемо в демократичній, європейській державі, де працюють відповідні принципи та засади.
    Тому, можна впевнено стверджувати, що це справжня секта, яка пропагандує релігійний екстремізм та успішно існує більше двох десятиліть з незмінним основним складом активних учасників.
    Дякую, що ознайомилися з наданою мною інформацією.
     
  9. axi

    axi New Member

    Вітаю.
    Кришувальники та посіпаки о.Василя (Федька В.І) передають особисто мені "щирі вітання" з погрозами фізичної розправи, цитую:"Ми його знайдемо і розірвемо!".
    Відповідно до ст. 129 Кримінального кодексу України погроза вбивством визнається окремим кримінальним правопорушенням.
    За ч. 1 цієї статті, погроза вбивством, якщо були реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози, - карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до 2 років.
    Те саме діяння, вчинене членом організованої групи або з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості, - карається позбавленням волі на строк від 3 до 5 років (ч. 2 ст. 129 Кримінального кодексу України).
    Тому, я прошу повторно відреагувати Службу Безпеки України, Міністерство Внутрішніх Справ, особисто міністра Монастирського Дениса Анатолійовича та його заступників на ці погрози в мою адресу і прошу надати мені додатковий захист.Також, я звертаюсь до журналістів і прошу долучитися до висвітлення цих подій.
    Встановлено осіб, що стояли у першоджерел формування та фінансування релігійної секти в смт.Солонка, Пустомитівського р-ну, Львівської обл, під керівництвом Федька В.І.Цими особами займаються відповідні органи та інстанції державної влади.Також вирішується питання про звільнення цих осіб з займаних державних посад.
    Високоприбутковий та рентабельний бізнес Федька В.І, який в кращі часи приносив до півмільйона гривень в місяць чистого прибутку переживає не найкращі часи.А відверто кажучи стрімко занепадає.Ймовірно, Федько В.І. виявить бажання долучитися до прохання про надання йому додаткового захисту.Тому, що грошей в нього стає все менше і менше, а платити кришувальникам потрібно.
    Короткий курс ліквідації безграмотності для Федька В.І. та його асистентів.Я звертався та надсилав скарги в СБУ, СЗР, Генпрокуратуру, Поліцію, особисто до генпрокурора, міністра внутрішніх справ, прем'єр міністра, та до президента України - Зеленського Володимира Олександровича.Тобто, автора звернень та скарг там вже добре знають і реакція та наслідки для Федька В.І. та його посіпак, (в разі чого) будуть відповідні.
    Повітря максимально прогріте, але не серпневою спекою, а подіями відносно всіх вищеописаних подій.
    Дякую.
     
  10. axi

    axi New Member

    Доброго дня.
    Денис Анатолійович, я перепрошую, але я хочу поцікавитьсь у Вас, як просувається розслідування справи що до релігійної секти в смт.Солонка, Пустомитівського р-ну, Львівської обл. під керівництвом, так званого цілителя Федька(Федьковича) Василя Івановича.За відомими мені даними, вищезгадана особа колись працювала в міліції.Основний вид діяльності - заволодіння нерухомим майном обманним шляхом.
    Служба Безпеки України(СБУ) передала цю справу в Головне Управління Поліції у Львівській області, ще в кінці липня цього року.
    Можливо, ця резонансна кримінальна справа випадкого загубилася в ГУ Поліції Львівської області.Прошу Вас проконтролювати Вашого підлеглого - начальника поліції у Львівській області - Шляховського Олександра Анатолійовича.
    У справі однієї їз найбільших сект у Західній Україні потрібно ставити остаточну крапку.
    Стосовно осіб, що фінансували цю релігійну секту(в тому числі за державний рахунок).Ці особи звільнені з займаних ними державних, керівних посад, ними займається Державна Фіскальна Служба та Національне Антикорупційне Бюро України (НАБУ).
    Дякую, що ознайомились.