Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Mirik, 26 Червень 2010.

  1. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Думав, що більше в цій темі не буду відписувати, але не стримався через маячню... Колодіївка - це передусім монастир. І центру паломницького ніякого там немає. Приїжджають люди, та й все...
     
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    хіба йдеться про іншу Колодіївку, особливо в контексті цього
    У всім відомій Колодіївці на Тернопільщині студитський монастир, УГКЦ, хіба ні?
     
  3. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Не хочу нікого ні в чому переконувати, бо всі ми дорослі люди, і кожен сам формує свою думку стосовно того чи іншого питання, але , якщо не бути лінивим, і вдатися до пошуку того ж гугля, то відразу стане ясно, що дане порівняння трішки недоречне.
     
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    а я вважаю що доречне. форумлянка писала що зомбування молитвою то дурня. в даному випадку саме це і маємо.
     
  5. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    В якому саме випадку? Якщо ви маєте на увазі о. Василя, то, виходячи з ваших слів, всі люди, які хоча б раз були в Солонці, зараз були би вже зазомбовані і сиділи б під стінами каплички.
     
  6. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    не виривайте фрази з контексту. Ви писали що молитва не може бути засобом зомбування, а я стверджую що таки може. якщо лиха людина прийде з хрестом в руках і зі словами молитви на устах, то все може бути. от і все. приклад тому догналівці. підпасти під такий вплив можна, але комусь вистачає одного разу, комусь кілька разів треба, а хтось, хто має світлу голову і Бога в серці нічого не страшне.
     
  7. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Так, я писала, що молитва не може бути засобом зомбування саме в капличці в Солонці, адже саме про цю капличку йде мова в цій темі. Тому, що я там була особисто, і зомбі не стала. Та й ви особисто теж там були на молитві, невже ви стали зомбі? Просто ви сприйняли це по одному, я по іншому. І це нормально, адже ми всі різні.
     
  8. linajum

    linajum New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Вношу коментарі до написаного мною вище, того монаха о.Василя я мала на увазі монаха не з Колодіївки а з с.Давидене. Православний схи-монах.

    ---------- Додано в 01:35 ---------- Попередній допис був написаний в 01:31 ----------

    не рівняйте тих ваших догналівців до Солонки. Це звичайна церква по обряду і ніяких особливих молитов прихожани там не читають. Недоречно називати це сектою (а судячи з слів так і получається) так як ознак секти там немає, і ніхто нікого не зомбує, почитайте у вікіпедії що таке зомбування. Люди приходять і йдуть, причому тут зомбування? До яких дій воно змушує? Кричати як ті догналівці щось типу Ісусе прийди чи що?

    ---------- Додано в 01:40 ---------- Попередній допис був написаний в 01:35 ----------

    І ще одне. Тут велися активні дискусії щодо родового гріха і факту його існування. Про його відсутність мені судячи по всьому з насмішками наді мною доводили багато прихильниць тлумачень понять які є в УГКЦ. Я от довго думала звідки ця думка в мене взялася про всі ті прокляття, і згадала як колись їздила в Страдч на хресну дорогу, суть якої багатьом відомий - просити прощення гріхів батьків, ще буклет виданий УГКЦ читала,
    називається "Спадкова порча: гріхи батьків - покута дітей", тому визнати потрібно одне - дописувачі дуже слабо орієнтуються в матеріалі яким вони володіють.

    ---------- Додано в 01:54 ---------- Попередній допис був написаний в 01:40 ----------

    Тому перш ніж критикувати Солонку раджу розібратися зі своїми поняттями і переконаннями до якогось відповідного рівня хоча би теоретичного, а не казати що хтось дурний бо я такого не знаю.
     
  9. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Складається враження, що, намагаючись читати поміж рядків, шукаючи якогось підступу, Ви не бачите того, що написано:) МЕНІ точно не вдасться заборонити, думаю, як і будь-якій іншій людині того не зробити одноосібно, але далеко не через належність до якоїсь конфесії. І, наскільки мені відомо, позиція УАПЦ є швидше обережною і невизначеною, ніж позитивною.
    Писала вже - про можливу небезпеку таких "процедур".

    Щось не пригадую, щоб висловлювалася про "всю" мою позицію.
    Та власне, що і не претендую на таке.
     
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    о, ще один пункт.

    Ви бачите те, що хочете побачити. перечитайте уважніше дописи, а вже тоді пишіть.

    це назва книжки. і те, що я там прочитала то просто рекомендації для здорового способу життя. тобто те, що вважається родовими гріхами і порчами залежить від нашого способу життя. але то само собою зрозуміло: якщо чоловік все життя п*є, товче жінку і дітей, то і його діти бачачи такий приклад будуть так само вести себе в дорослому житті. а тоді кумасі в селі будуть казати що то пороблено і родовий гріх. те сема стосується і хворіб. якщо мама курить і п*є під час вагітності то які діти в неї народяться? це медицина, а не бабусині чари.
     
  11. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Питалась, ця сестра нічого не чула про це. По моїх описах, вона теж казала, що то не від Бога, але може бути і провакація, тому тяжко стверджувати.
    Казала, що сам по собі він таким не мав би займатися, по-друге, люди, які виганяють демонів, як правило монахи, або неодружені, бо демон мстить не тій людині, а через родину. Боїться демон послуху, тому це повина бути людина, дійсно віруюча в Бога, слухнянна, яка постить і т.д.
    Казала, що якби щось дізналась, скаже мені.
    І ще порадила, мені краще навіть не цікавитись тим, вона сама казала, що намагається такі теми оминати, щоб не було помсти, бо боїться цього.
     
    Останнє редагування: 30 Вересень 2012
  12. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Небіблійно...!
    Вигадки людські...

    Кожен, хто ввірує в Ісуса, може це робити Його силою:
    Мар.16:17 А тих, хто ввірує, супроводити будуть ознаки такі: у Ім'я Моє демонів будуть вигонити,

    О!
    З цим погоджуюся!
    Послух Сатані не властивий, він був і залишається найбільшим бунтівником у вселенній.
     
  13. linajum

    linajum New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    В цій книжці конкретно написано що таке спадкова порча, так і написано. А слово порча це духовне поняття, і не треба перекручувати поняття. Ви краще замість того щоб так сміло писати свої псевдо припущення (без образ) поїдьте туди, і хай якийсь зі священників які там щонеділі читають ті молитви дадуть вам конкретні пояснення. Людям один священник довго пояснював що аборт це гріх який йде до кількох колін вперід, згідно вашої теорії щось воно не вяжеться докупи... Кажу ще раз, на такі серйозні теми не пишіть великих домислів а слухайте те що кажуть ті хто в тому розуміють, священників які дійсно щось в тому розбираються.. Там навіть Папа з Риму приїздив і дав то благословіння, значить є суть в тому що намагаються донести до нас в тому місці...
     
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    куди саме? я вже заплуталась у географії, Ви щоразу інше місце називаєте.

    а я і не заперечую що гріх, але той гріх лежить на батьках тої ненародженої дитинки, але аж ніяк не на наступних поколіннях.
    Не мішайте грішне з праведним. Ще раз пояснюю: якщо батьки ведуть аморальний спосіб життя, а потім їхні діти так само себе поводять то не родове прокляття і порча, то поганий приклад до наслідування.
    Скажу за себе: я ніколи особливо не вірила у врікання і ще жодного разу мене не врекли, хоча за ознаками бабульок мали б (світловолоса, голубі очі). так само і з дитиною. кілька років тому чомусь вірила в те, що дитину врекли, навіть червону нитку чіпляла, а як викинула ті бздури з голови то і нічого такого не стається. погане стається з тими, хто цього чекає. тому просто моліться і не забивайте голову дурницями.
     
  15. linajum

    linajum New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    мені здається що ви не на ту гілку форуму зайшли. Є люди які стикнулися з тим лоб в лоб по-справжньому, і для них дискусії є це чи ні виглядають смішно.
     
  16. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    а є ті, що вірять в бога і для них такі ж дискусії не менше смішні.
    все, не вважаю за потрібне ще щось дописувати. як людині *пороблено*, то тут хоч розіпнися, а нічого не доведеш
     
  17. linajum

    linajum New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    просто навіщо, на основі власних гіпотетичних домислів, доводити те, що і так давно розкрито і зрозуміло дуже багатьом людям, які дійсно живуть, на відміну від вас в дуже тяжкому стані коли у них немає душевної радості, а що ви скажете про тих які кричать у храмах від хрестів і т.п...
    може вони не так ревно моляться як ви?
     
  18. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    :khomyak:
     
  19. linajum

    linajum New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    подивіться на ютубі як виглядає екзорцизм в одній з російських церков, і тоді скажете мені що те все єрунда і не треба видумувати...
     
  20. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Те, що це дуже видовищне дійство - ніхто не сумнівається. Давайте пригадаємо, що робив Ісус. Він воскрешав людей, зціляв їх і також виганяв демонів. Як він поводився у таких випадках? Чи він рекламував себе, робив різні видовища у призначений час (щоб побільше глядачів)? Часто - навпаки. Прочитайте у Біблії Марка 1:35-45 Зверніть, будь-ласка, увагу саме на 38 і 39 вірші. Ісус сам каже, для чого він був на землі. Зцілення не були самоціллю, вони виконувалися попутно. Також пригадайте, як найчастіше називали Ісуса його учні: Зцілитель, Воскреситель, Виганятель демонів? Ні. Учитель. А чого вчать ті, що зціляють зараз?