Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем La esposa, 17 Листопад 2010.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    а вологі серветки?

    а я вже другий день вчуся капою корстуватись — нарешті наловчилась, бо вчора взагалі не виходило. Думаю, на початок буде мені легше з лубрикантом (хоча і з ним приколи - в руці неможливо скласти, вислизає), а потім піде легше. Хвостик обрізала наполовину.

    Дівчата, хто має капи — таке питання: як стиснути нижню частину капи, не поранивши себе нігтями всередині?

    ---------- Додано в 14:36 ---------- Попередній допис був написаний в 13:59 ----------

    Залізла на чікковський форум, таке враження, що там ще кам"яний вік панує — капа фууу, як затичка до ванни, гидко, бридко, як можна руками братися, фііі, двома руками мити, а пляшечку в зубах тримати, гидота, в ресторан в сумочку дзеркальце і капу, бее... я в шоці... і з матюками вигнали новеньку з якогось форуму, яка заступилася, що капа - це добре.
     
  2. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

    Хотілось би спробувати капу,але стримує одне-в мене зараз рухлива робота,і часто приходиться з дітьми робити зарядку-руханку,і вправи типу берізки,пресу,ноги догори...І виникає питання:Як себе поводять виділення в капі?Хлюпають в середині???виплескуються назад звідки прийшли????Щось не можу уявити того...Поясніть турку з боку анатомії і може я щось не так розумію...???
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

    капа як найкраще підходить для руху, нічого не хлюпає)) я вже майже рік ношу, а спосіб життя - мега екстримальний. Постійно в бігах, в поїздках. Місяць дикого життя в Європі, в машині, ночуючи постійно в іншому місці, заправці, кемпінгу - я НЕ УЯВЛЯЮ ЯК БИ ДАЛА СОБІ РАДУ З ЧИМОСЬ ІНШИМ! проблем не було - милом руки помила, швиденько витягла капу, сполоснула чи протерла вологою серветкою, назад - і супер, і якось умудрилась ні інфекції не занести, ні бруду, ні молочниці вже рік!



    попробуй чуть підтужитися, щоб виліз хвостик. Тоді хапай за хвостик і легенько ще трішки підтягни донизу, щоб дно почало виходити, а тоді вже старайся за нього взятися і стиснути.

    Ірусь, мені кілька циклів заняло, щоб відчути своє тіло і як воно сприймє капу, зараз це мені займає хвилину - підмитися, сполоснути, вдягти. Тому не переживай, тіло само тобі підкаже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

    читала на сайті мункап, що ті, хто займаються йогою, рекомендіють капу. Вийняток, це коли в такому положенні бути довгий час - кілька десятків хвилин, тоді ніби є ризик "ретроградного потоку" (можу помилятися в термінах, бо читала з гуглівським перекладачем).


    та власне, що знайти зручне положення в мене вийшло майже зразу, а от порада "прокрутити" в мене не виходить, бо власне не можу вхопити за основу.
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

    :girl_impossible:таке птання виклакає в мене небажання тим користуватись
     
  6. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

    На основі є спеціальні рубчики по діаметру щоб можна було вхопити,стараюсь за них зачепити пальцями,а потім прокрутити и витягти,за хвостик витягати шось невиходить,користуюсь третій цикл,ніби вже наловчилась,хоча нігті трохи заважають.
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

    нууу, може бути, що в інших людей все з тим нормально — просто я маю певні особливості, от і все. Через це не могла користуватись тампонами без аплікаторів, а капа - саме те, що треба було. Зрештою, зараз за кілька спроб вже наловчилась, знайшла "шлях", так би мовити.
     
  8. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

    от, дівчата, ви мене сподвигли почитати що воно таке і чи файне.... класна штучка, треба спробувати щоб оцінити. переживаю чи дискомфорту не буде:girl_in_dreams:
    питання де ви то чудо купували? і по чому капи у Львові?
    бо поки наткнулась тільки на київські магазини , де капи від 185 грн і більше.... чосб дорогувато трошка....:girl_wink:
     
  9. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

    Я купувала тут http://www.mooncup.co.uk/ , надихнув допис Орман.

    замовити можна тут http://ecomir.at.ua/shop/mooncup, мені обійшлося 270 грн + доставка 24 гривні. Ще думала, чи брати іншу, дешевшу, є всякі гарні-кольорові, але так подумала, що будь-яка фарба то є хімія, навіть з "дозволених матеріалів". Це ж все-таки для себе.

    Зрештою, порівнюючи ціни на прокладки, я би не сказала, що дорого. Просто треба викластися за один раз :)
     
  11. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

    Вперше про існування капи прочитала тут на форумі і одразу замовила в інтернеті.
    Якраз до початку М мені її прислали, а тепер не розумію, як раніше без неї обходилась. Перші два місяці, звичайно були з підстраховкою, постійно боялася, що погано ввела і протече, але коли зрозуміла, як вона має відчуватися, коли правильно введена, то почала справлятися за 2 сек. Дуже зручно, що в робочі дні процедуру випорожнення чаші майже завжди можу робити вдома, бо її вистачає на 8 годин, а то й довше. Насправді немає відчуття сухості як після тампонів, а прокладками ще зі школи ненавиджу користуватись.
    Я мала таку саму проблему, але коли обрізала хвостик зовсім, то й ранити себе перестала. Можливо він заважав.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

    в мене вона окупилася від червня (скільки там місяців?). А капа років на 5 точно згодиться як не більше.

    про нігті - в мене пазурі.
    Як вже радили - потужитись на капу (як на прийомі в гінеколога коли інструменти виймають). Я середній палець завожу по дальній стороні піхви (та що ближче до анусу) і так нормально все захоплюється. А і ще я повністю присідаю і так наприсядки процедуру витягування проводжу. вставляю просто як тампон. І ще Ірусь, може ти заглибоко вставляєш?

    п.с. я хвостик зовсім відрізала. Спершу трохи, потім ще, а тепер нема його :)
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

    точно ні.

    А я читала ще про одноразові капи - хто знає, що то? бо не можу знайти ніде.
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

    це по-моєму профанація ідеї - основна ж ідея те що вони для багаторазового використання, і файні для природи.
     
  15. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

    Я за період, який користуюся капою, вже б в два рази більше грошей на ті жахливі прокладки і тампони викинула. І ці постійні хвилювання на відпочинку чи на забавах! Скептично ставилася, але ризикнула купити і не жалкую ані трохи.
     
  16. Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

    Хі-хі.. А я собі якраз рожевеньку замовила.
    Той силікон (чи що там), з чого сама капа зроблена - теж хімія..
    А так я буду всюди гламурненька :girl_crazy::girl_haha:
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

    от саме через те і я захотіла капу :)

    я вже десь писала, що частенько буває, що їжджу цілий день чужими машинами, не маючи змоги сходити в туалет і приділити собі хвильку часу. А особливо "добила" мене ситуація, коли в машині був білий салон, а в мене була "біда", та ще й яка! Довелося їхати на боці (на стегно спершись), а на сидіння накидати своїх сумок, щоб не дуже питались. Ото був екстрім :girl_impossible: І не допомогла ні прокладка, ні тампон разом взяті, а про дискомфорт психологічний я взагалі мовчу.



    та я знаю, але ті одноразові - то якісь медичні, типу, після операцій в тій зоні, щоб не маститися. Читала, що наш народ їх використовує як звичайні капи.

    ---------- Додано в 21:47 ---------- Попередній допис був написаний в 21:46 ----------

    Читала, що силікон добувають з кремнію без хімічних домішок, тому він найбільше підходить для організму.

    О, знайшла: тріоксид кремнію з домішками алюмінію і його солей, залежно від призначення.

     
    Останнє редагування: 17 Листопад 2010
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

    мене така логіка трохи добиває - раз то хімія, то давайте ще іншою себе доб"ємо. І чим вам силікон не догодив?

    ---------- Додано в 21:52 ---------- Попередній допис був написаний в 21:47 ----------

    то рекомендують просто шматок нарвати. І не коштує, і не шкода викидати, і екологію не погіршує.
     
  19. Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

     
  20. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Капи (менструальні чаші, menstrual cup)

    а я от найшла найдешевші від 260 грн.
    Дівчата, а хтось купляв собі капу не замовляючи через інтернет?