Канцелярські товари, шкільні ранці. Які найкраще купувати?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем хельга, 26 Квітень 2013.

  1. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А хіба там не гуртівня лише для підприємців? Там раніше з вулиці не впускали, лише в іх магазин, а в магазині націнка така ж як всюди.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  3. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    не знаю, я їм дзвонила, вони питали чи я підприємець. Я сказала, що ні, мені нічого не говорили.
    --- дописи об"єднано, 18 Липень 2018 ---
    сказали можна зробити замовлення на сайті, і прийти забрати самому
     
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ну так, але там вам поштучно не продадуть, лише упаковками, зошити, ручки, олівці. Ну але пробуйте, успіху.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  5. Arika

    Arika Well-Known Member

    Булая вчора в канцелярії А+, дивилася лише на рюкзаки, дешевих цін на них не побачила, плюс мінус як всюди, вибір є, також була в Лімпопо на Південному, та в 2-3 інших магазинчиках на Південному, в Лімпопо сподобалося, вибір також великий, на кілька штук була знижка. Взагалі хотіла купити Кайт, бо ми свій попередній 3 роки відносили на ура, замки всі цілі, хіба кутики і кишені трохи протерлися, в загальному дуже задоволена, а вчора почала заглядатимя на YES, більше сподобалися зовні, але і дорожчі (орієнтовно 1100-1500 нова колекція). Ще якийсь в Лімпопо радили CFS ніби, що то за фірма? І ще, думаю чи купляти дитині ( планую на 4-5 класи) з металевими пластинами на спинці (він трохи важчий, дорожчий) чи просто з мякою ортопедичною спинкою (дешевший і легший)?
     
  6. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    мене більше рюкзаки цікавили і зошити, які я упаковками й так купую
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Freedom UK можу вам порадити не брати рюкзаки такого типу защіпання:
    C16EB4C7-D139-4247-B085-3DD511CE8AD7.jpeg F230876F-F86C-49C6-A71C-04831D47DE1A.jpeg
    На наступний рік куплю рюкзак який зверху засувається на замок. І більший, нам з цим рюкзаком часто бракувало місця.
    У нас Kitе, малому подарували набір - рюкзак, пенал, сумка для взуття/ форми, от по якості претензій нема, нічого не відірвалося, не поламалося, не потерлося, рюкзак в прекрасному стані. Але і як супер якісну річ теж не порекомендую, такий задовільний масмаркет, нічого особливого.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас в такому порвався замочок. Перезувне і скриньку з перекусом носили окремо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ага. Мене та тіснота в середині нервує. Навіть на трудове часом місця бракує, коли треба нести пластилін з дощечкою, скажімо.
    Я хочу зараз взяти такий upixel:
    18B411CE-ACA9-45E5-A580-C43EBF9D149A.png
    Минулого року чоловік хотів купити, я протестувала, бо завеликий. А зараз порівнюю з kite і бачу, що для комфорту якраз все що треба - і розмір, і замок, і відсутність накладних кишень
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Якоі це фірми? Де купляли?
    Зручний? Легкий в догляді? А4 формат влазить??
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Kite, купували на Південному, біля продуктового ринку є ряд з рюкзаками. Зручний, легко чиститься, А4 влазить, але по бокам може загинати за рахунок того, що півкруглий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Підкажіть, який буде зручніший для молодших класів. Де більше кишеньок, чи навпаки заберуть корисне місце?[​IMG][​IMG]
     
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Бокові кишеньки з сіткою як на фото 1 дуже практичні . Можна пляшку води запхати або згорнутий трубочкою великий листок з проектом, чи забрати додому якісь поробки з трудового, майстеркласу і т.д. Воно там не помнеться, не залиє-замастить інші речі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, вибираю рюкзак для першоклашки...
    Моя дівчинка худенька
    Два легкі
    Некаркасні
    Ортопед. спинка
    Що скажете??
    B843D1BB-C348-4F4C-90D5-1096EBD527B4.jpeg 7BACC2DA-0570-423B-9F87-759AD2D2FDAF.jpeg 57B01A71-89AE-419B-AE50-C554BF191865.jpeg
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ви собі рюкзак вибираєте. Бо вам доведеться його носити. Дитина не може таку вагу носити. Моя дівчинка не худенька, і не дуже багато ніби і речей в рюкзаку, а датчик в машині спрацьовував на рюкзак як на пасажира.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Погоджуюсь з дописом вище. Врахуйте розмір підручників для НУШ - вони досить великі (колишні букварі-математики були менші), а також альбом для малювання і підручники/зошити для уроків іноземної мови. Папку для трудового навчання наші не носять, тримають в школі.
     
  17. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Чиї діти носять в школу годинник(який можна відстежити, прослухати, дзвонити...) ???
    Порадьте модель і де купити???
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @fiesta маємо Еларі(купила те,що було в магазині в той момент). Добре працює наразі.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @fiesta в на є окрема тема про оці штуки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    Чим пишуть ваші дітки в молодшій школі?
    Я не можу попасти на нормальну гелеву чи масляну фіолетову ручку.
    То вона пише грубо, розмазує і перебиває на інший бік сторінки. То навпаки тонко і пропадає час від часу чорнило, малий наводить. То вона дуже широка, чи трикутна по формі, важко тримати нашими тоненькими пальчиками.
    Вдома маю гарну капсульну ручку, Саша нею пише добре, навіть букви якісь охайніші виходять, через перо не тисне ручкою, це теж покращує навики і вигляд. Але в школу капсульна ручка не варіант.
    Є якісь « кращі» виробники одноразових ручок? Чи може є якісь не одноразові, зі змінними стержнями?