Каміння в жовчному міхурі. Оперувати чи ні: за і проти

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем olevitska, 2 Травень 2010.

  1. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Моя хресна мала камінці в жовчному (не знаю як правильно, по медичному, назвати її діагноз). Операцію дуже боялась робити, пробували різні народні методи, знайшли якесь тібецьке лікарство, яке реально за два місяці "розчепило" ці каміння. Вся родина була в шоці від такого.
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Ціни минулорічні, в касу, бо не залізничники. Платите і нічого більше не обходить. В меді лікаря шукай, за анестезіологом бігай-домовляйся, реанімація ще гірше.
     
  3. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    А якщо у нас направлення в медінститут? Чи це нічого не означає?
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Не знаю, раз самі шукали, а раз по напрвленні в мед.
     
  5. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Хто недавно робив операцію в залізничній лікарні? Яка оплата? Мені по тел. кажуть 3500 без медикаментів, а скільки потянуть ще приблизно медикаменти.
    Знайомим в іншій області сказали 9тис.
    На що варто розраховувати?
     
  6. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Це залежить, які саме медикаменти вони будуть використовувати і чи входить в ту суму плата анестезіологу. Мені робили операцію в 2013р. на Топольній, то чоловік на аптеки витратив приблизно тисячу (гривень): купували все, від шприца до пластира, окремо ще платили анестезіологу - тільки не пам"ятаю, 50 доларів чи 100.
    Як не дивно, в кишеньку не хочуть. Я цього року лежала в тому відділі через загострення панкреатиту, то за тиждень хіба що найприємнішій сестричці принесла відерко морозива (тоді була неможлива спека), вона тішилася неймовірно. Крім того, ще там пройшла цілий медогляд: узд, рентген, кардіолог і навіть гінеколог. Для мене, як для жінки залізничника, вийшло безкоштовно, хіба що за рентген платила ну і ліки дуже вже золоті, тоді як на Топольній лікар відкритим текстом міг сказати кому скільки платити (вийшла навіть смішна ситуація, коли мені треба було пройти терапевта: молоденька асистентка сказала, щоб навіть не думала про "кишеньку" - нема там за що платити, тоді як моїй сусідці старший лікар сказав заплатити тому ж терапевту чи то 20, чи 30 грн. ).
    От що мене обурило: лежала зі мною жінка з якогось села, залізничниця, відповідно мала би платити тільки за ліки, то все тільки бідкалася, як то так можна не віддячити лікарю. У них там вдома бідося, то вона заставляла дочку бігати за лікарем і туляти йому і медсестрам продукти, бо як же то так бути в лікарні і ніц не заплатити. :wacko:
    А, що ще приємно здивувало: якщо на Топольній після операції тебе мусить пильнувати хтось з рідних, то в залізничній на ніч категорично всіх виганяють додому: сестрички на ніч навіть не зачиняють двері післяопераційної палати, постійно самі прислухаються як там хворі.
     
    Останнє редагування: 16 Березень 2015
    • Корисно Корисно x 1
  7. Galynuk

    Galynuk New Member

    Зробили операцію 17,03,15 у м.Бібрка.Лікар Курч Ігор Миколайович.Лікарі і персонал чудовий!Всім вдячна,на з-й день вдома.Було 3 "жолуді" і кулак "гречки", а в сусідки по палаті одна "шишка",але з гноєм.Тепер вичитую дієти.Загальний кошторис з аптекою 7500гнр, Чоловік був біля мене,але медсестри бігали щоразу,як на район,то умови добрі.
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2015
    • Подобається Подобається x 3
  8. Galynuk

    Galynuk New Member

    Як мені розказав лікар,що все індивідуально,залежить в якому стані ви і ваш ЖОВЧЕВИЙ,чи запальний,чи гнійний,той лікування різне.Навіть анастезія коштує порізному - принаймі я так зрозуміла,тиск-серце- хвороби все враховують.
     
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Вам лапаросопічно видаляли жовчний?
     
  10. Galynuk

    Galynuk New Member

    Так 4 дирочки,2 менші і 2 більші.Йшла на операцію свідомо,бо боялась їсти,мала часті приступи.Подивилась по you tube як роблять таку операцію і заспокоїлась нема нічого страшного.Бажаю і Вам відваги!
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2015
  11. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    На ліки ще десь 1 тис, але в касу я платила 2+ тисячі (робила 4 місяці тому). Лікарю і анастезіологу хочете платите, хочете ні. Лікар був хороший, до операції ходила до нього на консультацію, тому і після операції цому дала 600 грн. Анастезіологу не давала нічого, якось не було підходящого моменту (та і не хотілося). Головна медсестра не бере грошей. А взагалі, якби попердньо не бігала з запитаннями до лікаря, то нічого б "в кишеню" нікому не давала.
     
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Якщо в касу ціна є для чого тоді ще всім платити?
    Мені сказали 3500.
     
  13. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    І ми прооперувалися лапароскопічно, у медінституті. Ціни: анастезіолог - 1500 грн., ст. медсестрі - 800 грн + 100 грн. на ремонт приміщення. Хірург і лікуючий лікар не вимагали, але звичайно, ми їм подякували. Люди віддячують по різному - від 2 тис. грн. до 10 тис. грн. за подібні операції (про це довідувалася впродовж 3-х днів перебування на місці).
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

     
  15. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    @Tutuka мені трапився високий сивий дядечко, анастезія пройшла тьфу-тьфу добре. Сусідні по палатці якась жінка робила, гірше вийшло (прокинулас раніше ніж потрібно) + лікарка гроші вимагала.
     
  16. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Дівчатка, може хтось щось чув про лікаря Васильєва в залізничній лікарні. Організувала мені страхова в четвер у нього консультацію... і щось так страшно йти, бо ж жодного відгука про нього не чула.
    І ще, може хтось має контакти Прикупенка молодшого... скиньте в пп, буду дуже вдячна...
     
  17. irakicya

    irakicya New Member

    Дівчата, в мене були камінці в нирках, то трошки може інша ситуація. Але можу сказати, що не треба спішитися з хірургічною операцією. Я от полікувала і обійшлося. Ультразвуком подробили...
     
  18. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Це ЗОВСІМ інша ситуація. Про дроблення у жовчному я ще ніде не читала і не чула.
     
  19. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Бо в жовчному камінці не дроблять. Я питала в лікаря, який робив мені УЗД. Каже, що як є сприятливі умови, то 100% вони з'являться знов. Все життя на дієті не посидиш, тому вихід - видалення жовчного.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"