Каміння в жовчному міхурі. Оперувати чи ні: за і проти

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем olevitska, 2 Травень 2010.

  1. dianisia

    dianisia New Member

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    А ви знаєте, що чим менші камінці тим, вони небезпечніші? Я після пологів мала біля 30 приступів. Хто не знає, що це за біль, то можу сказати однозначно, що краще б я 30 разів родила. Що я тільки не робили і капалась і прицмала ліки, звичайно ті що дозволені при ГВ. От у неділю мала останній приступ,який продовжувався близько 4 год. В понеділок поїхала у Винники здала аналізи, а у вівторок зробили мені лапараскопію.Витягли з мене 21 камінець і всі до 5 мм. Лікар сказав, що були такі сильні приступи, бо вони рухались до протоки і якби потрапили в нею, то я би пожовтіла і не йшла би мова ні прояку лапараскопію, порізали б і все!!! ГВ вдалось зберегти, посціджувала молоко 3 дні. В пятницю виписали додому. Дуже жалію, що не згодилась на операцію швидше( думала, що молоко пропаде). Один єдиний мінус, що не зможу піднімати свою малечу 2 тижні :d25:
     
  2. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    Бажаю Вам швидкого одужання! Бережіть себе!!!
    У мене наразі тьху тьху приступів немає...але і УЗД я вже не робила рік. Після свят берусь за свій так званий медогляд.
     
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    Дівчатка, в суботу говорила зі знайомою, вона має маленькі камені в жовчному. То вона, щось там п*є, для розширення жовчних протоків, і виводить ті камінці. Говорила, що вона їх реально бачила. Зараз настроєна таки їх вивести, і уникнути операції, говорить, що приступи зараз значно легше проходять. Але її лікування проходить під наглядом лікаря.
     
  4. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    а поцікавтесь, що саме? і під наглядом якого лікаря?
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

     
  6. Machaon

    Machaon New Member

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    Камені у жовчному міхурі не розчиняться, я це знаю точно. Їх звідти можна забрати лише оперативним шляхом. Лапароскопія легко вирішить проблему. В перший день після операції будете вже ходити, а на другий - можна виписуватись. Вдалої операції!
     
  7. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    Дякую Вам за дописи! Я от вичитала, що є так звані люди "камененосці", які протягом всього життя носять в собі камінці і вони їх не турбують, і таким людям неварто робити операцію.
    Чи хтось ще чув таку теорію?
     
  8. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    В моєї мами нещодавно знайшли камені. І болі в неї досить серйозні. Підкажіть будьласка хорошого лікаря-хірурга, що робить лапароскопію. . Буду дуже вдячна :girl_tender:
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    Дівчатка, задам вам дурне питання. Я завжди думала, що при лапароскопії витягають камінці, а жовчний залишається. Зараз мені мама говорить, що жовчний видаляється у будь-якому випадку, просто лапароскопія, це менш травматична операція. Скажіть, будь ласка, як є насправді?
     
  10. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    Ваша мама права. Це називається лапароскопічна холецистектомія.
     
  11. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    Після появи лапароскопії (переважно комерційної) кілкість видалень жовчевого міхура, особливо у молодих жінок, різко збільшилась. Причина, думаю, всім зрозуміла. То є злочин, бо часто жінки непотрібно калічаться. Байки і страшилки хірургів про ймовірні ускладнення досить часто не є обгрунтованими. Знаю ту проблему досить добре і зсередини, тому всі запереченння цьому не сприймаю.

    А тепер перерахую вам наслідки відсутності жовчевого міхура, про які вам не скаже жодний хірург (бо може про те й не знає)

    1. Гінекологічні наслідки. Місячка стає тривалою і інтенсивною в вигляді кровотечі. Через кілька років (3-4) майже всі ці жінки отримують фіброміому матки, потім патологічний важкий клімакс.

    2. Різке збільшеня ваги. Довго писати чому це так відбувається, але так воно є

    3. Суглобові проблеми. Переважно уражуються колінні і кульшові суглоби, що в поєднанні зі збільшенням ваги створює серйозну проблему.

    4. Головні болі, переважно в вигляді важких правобічних мігренів. Також підвищення артеріального тиску і очні проблеми

    5. Проблеми зі сном. Жінка засинає, але від 24 до 1 ночі будиться і не може спати

    6. Проблеми з нервовою системою, часто невмотивована злість, гнів, агресія, дратівливість

    7. Само собою різноманітні проблеми зі шлунково-кишковим трактом, поноси, бурчання, болі, кольки. В перспективі проблеми з печінкою і підшлунковою залозою
     
    Останнє редагування: 16 Лютий 2011
  12. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    ...ці перераховані пункти у мене і зараз присутні...питання - чому????
    Дуже цікава інформація . ДЯКУЮ!!!
     
  13. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    напевне тому, що ви чомусь читаєте цю тему, тобто маєте камені чи інші проблеми в жовчевому міхурі

    Бо ті всі проблеми починаються ще тоді коли хвороба жовчевого міхура починається і розвивається. Але по справжньому вони починають дошкуляти тоді, коли жовчевий міхур видалять
     
  14. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    Розкажу і свою історію. Прихопив мене такий біль, що краще б родила. Пішла на узд- 2 дрібні камені. Походила по хірургам сказали видаляти лапароскопічно бо як встане в протоці то розпанахають. Здала аналіз крові і сечі, зонд, екг ще раз узд. Ввечері клізму нормакол, не їсти. В цю середу прооперували в 13:00, привезли в 15;00 з операційної. В четвер вже ходила. Трохи боліло, трохи дуло живіт, температура вище 37,2 не піднімалась. Але в мому жовчному була купа колючих розростань тонких і крихких яких узд не показало а ще розширена протока в яку це все могло полізти і була б проблема. Нехотілось би шрам в 15 см, великих крововтрат і 2тижні в лікарнї. А так в суботу була в 12:00 вдома. 4 маленьких розрізи, всього 5 швів і все! Поки все добре, в четвер поїду знімати шви. А там поживем- побачим!
     
    Останнє редагування: 25 Липень 2011
  15. Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    читаю допис Віктор про лапороскопію жовчногоі просто гнів бере мене. Не можна тягнути з камінням в жовчному. Для себе погугліть і передачу Малишевої Здоров"я на цю тему, і по 1+1 Лікарі була передача - там теж присвячена ціла тема. Всі в одни голос твердять видаляти і є вагомі причини - можливий летальний випадок якщо запустити цю справу.
    Я живу без жовчевого вже 8 міс. дотримуюсь час від часу дієти №5. Трошки шлунок мене вхопив після Пасхи бо дорвалась до салатів майонезних та жирного, пролікувалась. Попила есенціале 30днів (бо печінка через це збільшилась). Щойно завершила курс з 10 днів жовчогінного хофітолу пропила, та одночасно 7 днів ранітидину. Тттттт, крім шрамика під грудями про операцію нічого не нагадує.
    Принаймі я тепер сплю спокійно! і не боюся поїхати кудась, на відстань від свого хірурга. І не пью ношпу цілими днями.
    Дівчата, якщо тягнути зжовчевим то ви садитие підшлункову.

    Я чесно кажучи боялась операції, і думала що на мені хочуть заробити гроші. видумують діагноз - але походил по пару узд-тах і всі різні сказали один і той же діагноз. Не забудьте пошукати ті відео про які я вам вище написала, дуже детальноі я сно розповідається.
     
  16. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    3гідна з вами, після операції пройшов майже місяць, все добре, і я не переживаю що мене може прихопити і тоді розпанахають на 15 см і буде купа ускладнень. Мені лікар сказав що їсти можна все але потрохи. І я рада що жива, і зі здоровою підшлунковою печінкою і всім решта, а не дотягнути аж поки одне за одним все піде не так!
     
  17. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    Слепое зондирование , или тюбаж
    Скільки себе пам'ятаю мама завжди промивала жовчний оливковою олією і лимонним соком, прогрівала печінку. Тут без доброї діагностики і нагляду лікарів-ніяк, але якщо періодично робити цю процедуру, камінчики розм'якають і виходять легше, або взагалі не утворються.

     
  18. martadella

    martadella New Member

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    мою маму також оперували, в жовчевому були камінці 122 штуки (різної величина). ніколи вони не турбували, а тут приступ і операційний стіл. оперували відкритим способом, а не лапароскопією. зараз все добре.
    краще не зволікати, а прооперувати і жити спокійно.
    особисто я є прихильник відкритого оперативного втручання, тому що можна рукою все пощупати, та неозброєним оком подивитись на все, а лапароскапом цього не зробиш, і скільки є випадків, що після лапароскопії, оперують ще раз, бо не всі камінці забрали, чи не добре зашили жовчні протики. розумію що лапароскопія, то лише кілька дирочок, а відкритий спосіб, то порізаний цілий правий бік. і важчий післяопераційний період.
     
  19. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    не можна її гріти!! їй просто повезло. бо від такого бувають і фатальні випадки
     
  20. Зіра

    Зіра Well-Known Member

    Відповідь: камені в жовчевому міхурі, оперувати чи ні, за і проти

    в мене пройшло трошки більше місяця після лапороскопії. Самопочуття прекрасне, не боюсь тепер тих страшних болів які мучили мене, і коли почалися серйозні приступи такі що швидка серед ночі біль не могла втихомирити, я пішла на оперцію! До того ходила з камінням 11 років. Але сплю спокійно тепер без боязні нового приступу.
    А зробила б швидше оперцію менше б мучилась однозначно!