Камера у подарунок від Посиденьок і нашого аукціону!

Тема у розділі 'Нове на посиденьках', створена користувачем MARTINI, 9 Лютий 2010.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    До 1 березня триває акція із нашим партнером аукціоном Aukro «Купуй на Аукро - вигравай відеокамеру!» для нових користувачів, які зареєструються на аукціоні в даний період, активують свій рахунок і зроблять не менше 2-х покупок, підтверджених позитивними відгуками.

    [​IMG]

    Переможця визначатимуть випадковим чином. Приз — выдеокамера Sony HDR-UX5E.

    ПОВНИЙ ОПИС АКЦІЇ ТУТ

    А якщо коротко, то треба просто зареєструватися, підтвердити свою реєстрацію і щось купити :) Аголовне все це встигнути до 1 березня! тому не зволікайте

    ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ І ВСЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Камера у подарунок від Посиденьок і нашого аукціону!

    А попередні реєстрації закривають доступ у акцію?

    Летит лайнер над океаном. Полный салон. Один мужичок суетится, ерзает в кресле. Сосед спрашивает:
    - Чего ты, мол, так волнуешься?
    - Я такой невезучий, такой невезучий, вот вы сейчас увидите - мы взлетим и обязательно что-нибудь случится!
    Вдруг входит стюардесса и объявляет:
    - Уважаемые пассажиры! Наш самолет терпит крушение, будем садиться прямо в океан. Одевайте жилеты. Океан в этом месте кишит акулами. Сейчас я все раздам свистки для отпугивания акул.
    Мужик торжествующе восклицает:
    - Вот видите, я же говорил! Это еще что, сейчас мне обязательно или сломанный свисток попадется или акула глухая!!!"
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Камера у подарунок від Посиденьок і нашого аукціону!

    такі правила, очевидно мета акції - залучення нових активних користувачів. А які проблеми? Зареєструй дружину! :)