Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 15 Вересень 2009.

  1. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @nibysh я думаю, що чисто фізично рука не готова до письма в 4 роки. Я б зараз давала більше малювати, розмальовувати, обводити лінії та з'єднувати крапочки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Теж такої думки


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    власне це й робимо. ставиться 2 крапки - і виходить палочка, 3 крапки- трикутник, обводить клітинку- квадрат, 2клітинки- прямокутник, ще зигзаги пишемо.... Для мене це письмо називається.
     
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @nibysh я мала на увазі такі малюнки по крапочках. Дитині значно цікавіше, ніж просто обводити клітинки.
     
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    а... Проблема ще й в тім, що малий НЕ любить малювати-замальовувати іт.д. Намагалась зацікавити вже дуже давно, але не його це певно...
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Знову ж наш досвід з крапками). Ваш ще малий і може так не станеться, в нас крапки показав тато(вистарчило одного разу) і так він собі вподобав.Заледве відівчила.
    Оті друковані прописи, де обводити потрібно- краще. Але в зошиті простому для письма, я б не радила ставити крапки.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Fast

    Fast Well-Known Member

    Якщо чесно, то не так і зле :)
    В моєї Мії той пофігізм був і є. Вона досі відповідає - яж не можу то акуратно, правильно написати бо я тільки вчуся. Кажу їй, а чого ти домашню спершу в чернетці не напишеш? Відповідь - навіщо, я один раз пишу і думаю, а другий - тупо переписую? Яка гарантія, що перепишу без помилок. Так і вирішили - домашнє одразу в чистовик :)
     
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Fast, от десь така сама логіка і в нього.
    Дівчата, дякую за те, що поділились своїми історіями. Корисне для себе почерпнула.