Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 15 Вересень 2009.

  1. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Щось в мене то ніц не виходить, хоч сама на себе вже серджусь.
    В садочку нас навіть хвалили за прописи, а зараз то чиста біда, особливо ті петельки-крючечки.
    Мала не хоче їх писати, навіть не намагається старатись, а мене криє.
    Я спробувала не втручатись, не контролювати - рядок не написала,сказала, що все зробила і пішла гуляти.
    Так що контроль мусить бути,але спокійніший, спокійніший...
    А поки пишемо олівцем,то більше стираємо,ніж пишемо, і переписуємо...
     
  2. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    ми вже 2й клас , я то якраз i спокiйна. В малоi зразу настрiй падае i отаке то ((. Ну хоче переписувати хай переписуе, десь тi ii пальчики бiжать попереду неi. Наставить купу лишнього ) не впильнуеш.
     
  4. zeza

    zeza New Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Знайома ситуація.:girl_yes2: Синочок питає для чого їх писати. Це ж не букви!:girl_impossible:
    Думаю, що треба перетерпіти.
     
  5. true

    true New Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Ми теж стараємося, але не завжди виходить. В нас в школі дітки пишуть олівчиком і тому ми маємо можливість стерти. Донечка вдома пише коло мене охайно, а як подивилась на класну роботу, то вона зовсім не старалась. Я просто заставила декілька класних робіт переписати вдома, тоді вона почала писати акуратно, щоб менше було потім роботи. Навіть вчителька зауважила, що в дитини є прогрес. Для неї це був великий стимул, бо отримала "відмінно" , її похвалили. А так на разі жалітись нема на що. Лише дуже багато дають малювати. Отже, ми в процесі звикання....:girl_in_dreams:
     
  6. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Я вчора перший раз порвала дитині зошит і заставила переписати домашнє завдання. Чогось останнім часом доня пише дедалі гірше, хоча мало би бути навпаки. Вона починає акуратніше писати після того, як вчителька зробить їй зауваження і напише в зошиті, щоб писала каліграфічніше.
     
  7. altari

    altari New Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Наші зошити кріпили на дошці,як взірець(1-4класи).А тепер(9) треба вкладати вчителеві 20 гривень в твір або диктант,щоб змогла перевірити його закарлюки.Почерк як у лікаря.:sad:
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    почитала це все і стало мені легше :girl_smile:
    я помітила, що в нас почерк дуже залежить від того, як сидить.
    Тобто коли контролюю, щоб сидів рівно, спину рівно, одна рука тримає зошит, інша правильно тримає ручку, то і почерк навіть більш менш читабельний, гиг.
    А як скрючиться, то і букви закарлючки. А ще його підтрунюю, що він свої букви не любить і не годує, бо всі якісь худі і "без животика"
     
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    В нас в першому класі були зразково-показові букви, а зараз - кривущі якісь.. То букви зникають, то склади (!) додаються.. Про що та дитина думає, коли пише - загадка.. В мене також почерк страшненький, може, генетично передалося )) Але уважність..
    І так довго ми щось над тим домашнім сидимо. От власне "сидимо", бо головне - переварити завдання, переповісти мені, як він його зрозумів (навіщо??), записати умову, якщо задача (то довго..), а решта вже - раз-два. От на тому першому етапі якась така невпевненість у діях, і з тим перепитуванням, що я вже прям не можу. І чого так боятися помилитися??
    Цікаве ноу-хау. А що, може і не перевірити та поставити 1 вже тільки за почерк? Ну чисто теоретично? Та, і як зрештою оцінки за твори, якщо не секрет?
     
  10. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    В нас такий метод діє, як напише в різні сторони і поза лінійки та ще і позакреслює,- я вириваю сторінку, в середину зошита вставляю новий подвійний листок і переписуємо все- якщо треба- то і частину класної роботи (не вириваю лише, якщо попередня робота була вчителем перевірена), на якийсь час тої "профілактики" досить, починає виводити букви. А зауваження вчительки про почерк і "будь уважна" в зошиті вже не дуже діють. Може тому, що то другий клас? :confused:
     
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Дівчата, не знала в яку тему написати, нехай буде в цій, бо стосується дитячого писання. Порадьте, чим дитині найкраще обводити прописи: олівцем, ручкою, фломастерами, гелевою ручкою? На разі обводимо фломастерами, але мені щось це не дуже до вподоби, а ручкою звичайною не виходить, донечка тримає під таким кутом, що ручка не пише
     
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Mazerati я б радила простий олівець.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    наскільки я знаю, рекомендують вчитися писати олівцем.
    а фломастером ні в якому разі
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    В садочку середня, старша група пишуть олівцем, ніяких ручок чи фломастерів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    В школі теж починають з простого олівця
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Нам було зле простим олівцем. Усвідомлення того, що можна парканайдцять разів стирати/виправляти не добре впливало. Перейшли ще на підготовці на ручку і значно краще.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    На підготовці ми олівцем писали і нічого не стирали. Коли рука звикла- перейшли на ручку. А в школі той перший місяць стирати вже навчилася. То мусила пильнувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    У нас на підготовці терли всі або писала шопопало)). Ну, і тепер в школі декотрим дітям важкувато з ручкою.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Олівцем або ручкою з пером ( але тут важко підібрати зручну дитині- щоб ще і не випацькувалася, і не злилася,коли не пише при неправильній постановці руки). Тому- олівець оптимально. Ним рекомендують починати не заради того,що можна витерти. А тому що олівці,як і ручки з пером, дозволяють твердо ставити руку на письмо. Гелеві і кулькові " погано тримають руку"
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @сніжна так, то воно так але на практиці є в багатьох інакше з тим. Я б із радістю дала писати пером- це, як на мене оптимальний варіант для саме навчання каліграфічного письма але наразі малий пише добре такою ручкою. Але на зборах вчителька сказала, що багато діток неправильно тримають ручки при письмі і т.п. але при тому вона за ручку, а не за олівець.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1