Ювенальна юстиція

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Незнайомка, 22 Липень 2010.

  1. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Можете сказати де саме скачали?
     
  2. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    в що?

    Як на мене, то не стаття , а повна маячня, причому хвора.
     
  3. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Ми (ВО "Батьківський комітет") коли мали акцію протесту проти ЮЮ в березні місяці, і йшли від оперного по центру, через цілий центр і до міської ради і назад до оперного. На нас люди реагували по-різному: хтось підтримував, навіть приєнувався до нашої колони, але більшість казали що ми сектанти, баптисти, евангелісти, свідки єгові. І надалі багато в кого таке уявлення. Навіть просили в однієї нашої форумлянки деякої допомоги,а вона коректно відмовила нам наголошуючи мол що ми сектанти, а наразі в секту вона не планує вступати і вона має 3х дітей і має чим зайнятись))), ми і надалі в шоці з тих слів. Отже я вже нічому не дивуюсь. Але рано чи пізно ті що плюються, потім шукатимуть і проситимуть допомоги у так називаємих сектантів.
     
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    та спарва не в тому хто що каже і як кого називає...
    як на мене, то одна з найважливіших проблем ЮЮ це спосіб її подачі. Прихильники кричать про насильство в сім*ях, про знущання над дітьми і про потребу їх рятувати. Противники ж доводять про злочини проти сім*ї, про насильницьке вилучення дітей з родин і збочення. Я вважаю що вся спарава в адекватному підході до питання.
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Знаєте, я от теж не розумію акцій з транспарантами і походів в колонах через центр. Яка мета тих заходів? Інформувати населення? Тоді є способи більш дієві. Згадую, як будучи вагітною, проходила повз акцію якоїсь групи проти ЮЮ, то вони роздавали всім агітки ну і я з цікавості взяла. Вдома прочитала і випала в осад. Поруч з фактами про ЮЮ (перемішаними з якимись фанатичними бздурами) були якісь там статистичні дані про те, яким сексом і скільки разів займаються геї. Воно мені треба? То просто гидко було. Я не вкурсі, що то була за організація, але довіри до таких людей в мене нема.
    Ще мені цікава одна річ. В країнах, де масово процвітає ота розпуста і втягуються в неї діти, давним-давно нема ніякого впливу Церкви чи релігії. Чому наші священники мовчать? В нас поки що ситуація сприяє тому, щоб донести до людей можливі наслідки тих реформ якраз через Церкву. Хіба один раз на проповіді читав священник послання когось з єпископів про жах, який несе в собі толерантність до сексменшин. Якось мені то дивно.
    Ну і ще. Я не вірю, що поодинокі акції протесту змінять ситуацію. Якщо вже зараз на законодавчому рівні з"являються перші спроби просунути ЮЮ, то протистояти цьому теж мали б певні сили, що мають право голосу.

    Щодо статті Цокотухи і Скандинавії. Кума спілкується з шведкою, то та каже, що справді жахливі речі творяться в системі освіти, дітям змалку прививають оту "толерантність" і намагаються повністю знищити інститут сім"ї. Навіть гетеропари рідко узаконюють свої стосунки, та як це вже вважається пережитком.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Інша ситуація, поляки в Норвегії. Тут батька власне звинуватили в педофілії, бо дочка маленька вв школі розповіла, що бавилася з татом в басейні і він сказав їй що він акула, догнав її і вкусив в попу... І там в школі був шок, що як так.. Так, та система то є жах і такий перегин, що аж страшно... Батьки мають сто разів думати, що сказати своїй дитині... Ну але ситуація росіянки навпаки показує їхню байдужість до педофілії...
    http://www.youtube.com/watch?v=nl1TXmqpc8o
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    До речі, то правда, що в Польщі вже теж починають в школах просувати оту толерантність? Бо почула недавно, але думала, що до них це ще не добралося в таких масштабах.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    я не чула, щоби було, принаймні не говорить ніхто про це тут.. В неті є інформація 2012ого року, що з наступого року хочуть вводити такі служби для збирання даних про дітей..
     
  9. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Про Бергсет дивилась ще кілька місяців назад відео-інтерв*ю. Потім пішла гуглити - почитала і інтерв*ю з її норвезьким чоловіком, і обговорення в дусі "фанатчики".
    Вже писала, не варто впадати паніку, але і казати, що все ок, нам нічого не загрожує , мабуть теж не варто.
    Я вперше задумалась про ЮЮ, коли мої діти літом бігали неодягнені по балкону (живем в центрі, в нас вхід по загальному балкону), а сусід знизу розказував, що бігати голим не можна. І шапку треба при +15 обов*язково. І тоді мені стало трохи моторошно, що ЮЮ дає право доброзичливцям втручатись в виховання, в уклад сім*ї. Хтось може збоку прийти, і розказати що і як треба робити з дитиною. І це в кращому випадку.
    Мене наприклад , цікавить, для чого ВР кожен рік щось змінює з реєстрацією вдоманароджених дітей.
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2013
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Знаєте, так мене зацікавила та тема, що я півдня читаю і дивлюся різні відео. Це шок, дійсно. Хоча думок багато, одні в шоці і кажуть, що це гітлеровські методи (поляки маю на увазі кажуть), інші кажуть, що не такий той Барневернет страшний і що методи в них не такі, як подають. Що до того, як забирають дітей є купа розмов з батьками і такого іншого. Ще одні кажуть, що нащо тоді їхати в такі країни, якщо не можеться звикнути до їхніх укладів? Ну так, з одного боку, то є зовсім інші люди. В тих північних краях мало сонця і люди є більш замкнуті в собі, менш емоційні. Можливо для них такі правила є нормальними.. Але от ще на ніч подивилася фільм про те, як батьки польські мусили фактично викрадати свою рідну дитину, яку забрали через те, що вона два дні ходила в школі підозріло сумна...
    https://www.youtube.com/watch?v=A3RDaTB0YpI

    На кінець лиш скажу, що я таки не думаю, що в наших країнах таке буде. Бо знову ж таки-люди інші зовсім. Для них плакати-ненормально, у нас то просто емоції і ніякі служби по-іншому то не поставлять, бо всі ми тут такі самі-емоційні. Там у них та немоційність так само в крові, тому напевно їм то підходить.
    https://www.youtube.com/watch?v=jvYa-kG_j10
     
  11. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Як казав один представник гомо " Ми з цього в Європі починали". Починали з перших парадів, починали з нав"язування толерантності до гомо, бо були зовсім інші люди.
    Ну, але це в тему про гомо.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    відповіла, що то все брєд і нема що навіть коментувати.

    ---------- Додано в 10:48 ---------- Попередній допис був написаний в 10:37 ----------

    оте ЮЮ з гейотолерантністю і іншим брєдом на нас насувається ще й як. Тепер модно бути таким толерантним, що нема кого копнути. Толерантними до всього крім того як виховувати своїх дітей хоч на якихось моральних принципах чи традиціях.

    В нашій країні забирати дитину з сім"ї добре для дитини хіба коли є загроза життю. Бо що твориться в інтернатах-дитбудинках - коротка і дуже страшна історія.

    Але безладне кіпішування і подання перекрученої інформації тільки відвертає тих хто ще не визначився.
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    еммм, а вона працює в норвезькій системі?
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    що значить "система"?
    вона приватий дитячий психолог.
    кого мала того і спитала. Більше нікого в Норвегії не маю :). Ні на що особо не претендую (на істину, в смислі).
     
  15. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Не хочеться вірити, що все, що та жінка розповідає, правда. Але, направду, те привчення до толерантності, називання батьків не тато і мама, а номер 1 і номер 2, перекручування казок, то вже давно поширюється. І прикро, що уряди західних країн то підтримують і заохочують.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    а там що вівці живуть? Хай би щось громадяни казали. Але це ж не модно бути нетолерантним. Тьху.

    а ще всі так кінця світу бояться ніби не заслужили. Чи того і бояться...
     
  17. Улянка

    Улянка Well-Known Member

  18. Mika Nika

    Mika Nika New Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Я чую про дану ювенальну юстицію вже напротязі 5 років що її введуть в дію,але реально щоб її ввести в дію потрібно зміни наше законодавство.По перше якщо до Вас завітали соціальні працівники ви маєте право не впустити їх у свою квартиру,тому що це Ваша приватна власність.На даний момент є пробленні родини,які стоять на обліку у службах у справах дітей,однак хоч в них не відповідні житлові умови,батьки постійно вживають алкогольні напої,діти не доглянуті, не мають необхідного харчування, не мають одягу та іграшок та всього необхідного,однак ніхто дітей у них не забирає.Не забирають дітей, тому що згідно чинного законодавства не так легко і просто забрати дитину з сім'ї там декілька пунктів по яких можна всіх не пам'ятаю.Один пункт це якщо дитина покинула свою сім'ю тоді якщо її знайдуть то помістять дитину в притулок.Також вродіби,якщо дитину вигнали дитину з дому,якщо дитина жебракую.Я була свідком події коли 3 річну дитину мати залишила на вулиці біля будинку де жила,ця дитина в 3 роки важила 10 кілограмів, дитина була легко одягнена не по сезону,цю дитину забрали в притулок.Дуже тяжко забрати дитину з сім'ї навіть,якщо сім'я не благополучна.
     
  19. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    В контексті останніх подій , коли розкривається вся суть фейковості і зомбування російських теле/ інтернет ресурсів, часто згадую історію з Бергсет, тим більш , що часто натрапляю на її інтерв"ю і зараз.
    гейропа. Будь-яким способом, але власне так -"ГЕЙропа".
    Сподіваюся, що тепер таку інформацію, особливо з російських ресурсів, багато людей будуть розглядати під лупою, ніколи не вірячи їм на писане і чуте слово((.