Ювенальна юстиція

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Незнайомка, 22 Липень 2010.

  1. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Ось тут дуже цікаве відео про ЮЮ в нашій Україні
    http://www.youtube.com/watch?v=Tw7A__QNKcA
     
  2. Jolene

    Jolene New Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Я ще додам коментар від себе....
    Для тих хто не знає , що таке ювенальна юстиція, то Ви або спите, або ховаєте голову в пісок і кажете, не хочу нічого знати, у нас цього немає.
    Це – система контролю держави над всіма сім’ями, у яких виховуються діти. Можливо, для деяких читачів це буде новиною, але, згідно з ч.1 ст.152 СК України, виховання дитини в сім’ї підлягає державному контролю.

    Власне, поява даної норми права повинна стати свідченням про напрям політики держави щодо сім’ї. Отже, на думку законодавця, сім’ю необхідно контролювати. Але як же це зробити? Елементарно, Ватсон! В Україні з 1 липня 2012 року приступили до цієї місії 12 тисяч соціальних працівників і кількість їх зростає з кожним днем.

    «Добрий день, ми закріплені за Вашою сім’єю, дозвольте, будь ласка, оглянути Ваше помешкання.» - Ви ще не чули цих слів. Ви – щасливець. Багато родин з сіл Львівської області вже були ощасливлені візитом соціальних працівників (починають роботу з села, надіються на те, що може в селі сильного шуму не піднімуть). Отже, перша дірочка в комірку для збору інформації про сім’ю відкрита. А другою дірочкою є анкетування в школах. В багатьох анкетах, крім питань про учбовий процес, є низка питань, які стосуються особистого життя сім’ї. До слова, будь-яке анкетування є добровільним. Так що вникайте, які анкети Ваші діти підписують в школі, а якщо діти малі, то краще у письмовій формі попередити адміністрацію школи про те, що будь-яке опитування Вашої дитини має відбуватися за Вашою згодою. А далі, що? А далі, поговоримо про Конвенцію прав дитини.

    Так, частина 1 статті 13 Конвенції про права дитини передбачає, що дитина має право вільно висловлювати свої думки; це право включає свободу шукати, одержувати і передавати інформацію та ідеї будь-якого роду, незалежно від кордонів. Отож, обмеження доступу до користування інтернетом з метою збереження психічного здоров’я дитини може трактуватись як порушення прав дитини.

    Повернемося до вітчизняної правової системи. Так, зміст іншої статті українського законодавства – частини 6 статті 150 Сімейного кодексу України – полягає у, на перший погляд, позитивній забороні будь-яких видів експлуатації дитини.
    Але розуміння поняття «експлуатація» у діючому законодавстві відсутнє. Так, за матеріалами фонду «Ла Страда», до експлуатації слід віднести залучення батьками сина віком від 13 до 18 років до сільськогосподарських робіт на присадибній ділянці. Отож, відсутність критеріїв «експлуатації» може призвести до вкрай негативних наслідків.

    Ви ще не вірите, що в Україні вводиться ювенальна юстиція? Рухаємось далі.

    Частиною 1 статті 152 СК України встановлено, що право на належне батьківське виховання забезпечується системою державного контролю, що встановлена законом. А в частині 2 статті 152 СК України закріплено право дитини противитися неналежному виконанню батьками своїх обов’язків. До цього слід додати введення у загальноосвітніх школах дисциплін із вивчення дітьми своїх прав, у тому числі прав подати скаргу на власних батьків державним органам. Отут-то і з’являється розуміння того, для чого скрізь трублять про права дитини і всі телеканали як один транслюють страхіття про знущання над дітьми. Адже, дитина має права, а це значить, що їх порушення веде до насилля, а від насилля, звісно ж, рятувати треба. А як? Якщо по старому Кримінально-процесуальному кодексі забирали того, хто спричиняє насилля на нічліг в міліцію, то новий КПК встановлює нові правила: тепер будемо ізольовувати жертву насилля. Для цього треба, щоб були місця: ну, наприклад, соціальні гуртожитки, а для дітей ідеально підійдуть прийомні сім’ї, де «тато» і «мама» за гроші (можливо навіть Ваші) будуть виховувати Вашу ж дитину. А забрати дитину можуть і без позбавлення Вас батьківських прав, про що свідчить стаття 170 Сімейного кодексу.

    У Вас уже голова іде обертом. Ну, тоді, будемо завершувати. Що хотілося б до Вас донести?

    По-перше, соціальні працівники і зміни в законах – це не реформа соціальної політики, а введення ювенальної юстиції. Просто в Україні це слово приховують.

    По-друге, введення ювенальної юстиції в Україні призведе до свавілля чиновників, соціальних працівників і зростання корупції в державі.

    По-третє, ювенальна юстиція в Європі це – мільйони розбитих нормальних сімей, скалічених доль діточок. Так, в Німеччині в 2008 році забрано з сімей 70 тисяч дітей. 3а 10 років у Франції - 2 мільйони. В Німеччині за недопущення дітей на уроки сексуального виховання на батьків накладають штрафи або саджають у в’язницю.

    В Америці за підтримку вчителів-гомосексуалістів учні отримують додаткові бали. Дітям заборонено гуляти до 12 років самим на вулиці. При будь-якому тиску дитина має право дзвонити на гарячу лінію (до речі, реклама на бігбордах підтверджує, що такі гарячі лінії вже ж і в Україні) і батьків чекає візит соціального працівника.

    В 2009 році французька ювенальна юстиція відзначила своє 60-річчя і результати просто вражають, а точніше сказати – жахають. Якщо офіційно говорять, що кримінальна юстиція зменшить підліткову злочинність то давайте подивимось на факти. Двічі за останні роки в Парижі розгортались багатоденні підліткові бунти. Агресивні парубки, впевненні в своїй безнаказанності, підпалювали автомобілі, грабували будинки і магазини, били перехожих. Зовсім недавно схожі бунти повторились у Великобританії. Прикладів можна знайти більше, ніж достатньо.

    По-четверте, і найголовніше. Ювенальна юстиція протиставляє дітей – батькам, а батьків – дітям. Знищує міцність найціннішого, що має нація – сім’ю, розділяє її на частинки. Держава повинна спрямовувати свою законодавчу та розпорядчу діяльність на захист сім’ї як єдиної неподільної цінності, як фундаменту сильної держави.

    Як же можна захистити свою сім’ю від цього нашестя? На щастя, законодавство передбачає такі документи. Ось деякі із них.

    Стаття 30 Конституції України гарантує недоторканість житла (тобто Ви маєте повне право нікого не пускати, бо Вам так хочеться). Без Вашої згоди проникнення в помешкання можливе лише за рішенням суду.
    Стаття 32 Конституції України. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України.
    Офіційне тлумачення положення частини першої статті 32 див. в Рішенні Конституційного Суду № 2-рп/2012 від 20.01.2012.
    Конституційний Суд України, даючи офіційне тлумачення частин першої, другої статті 32 Конституції України, вважає, що інформація про особисте та сімейне життя особи (персональні дані про неї) - це будь-які відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована, а саме: національність, освіта, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров’я, матеріальний стан, адреса, дата і місце народження, місце проживання та перебування тощо, дані про особисті майнові та немайнові відносини цієї особи з іншими особами, зокрема членами сім’ї. Така інформація про фізичну особу та членів її сім’ї є конфіденційною і може бути поширена тільки за їх згодою.
    Стаття 63 Конституції України. Особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів, коло яких визначається законом. Тобто, ніхто не зобов’язаний давати показання проти себе і сім'ї.
    Стаття 3 Закону України «Про захист персональних даних».. Склад та зміст персональних даних мають бути відповідними та не надмірними стосовно визначеної мети їх обробки. Обсяг персональних даних, які можуть бути включені до бази персональних даних, визначається умовами згоди суб'єкта персональних даних або відповідно до закону.
    5. Стаття 11 Закону України «Про захист персональних даних». Пункт 1. Підставами виникнення права на використання персональних даних є:
    Частина 1) згода суб'єкта персональних даних на обробку його персональних даних. Суб'єкт персональних даних має право при наданні згоди внести застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних; Наприклад, Вас у поліклініці просять підписати згоду на обробку персональних даних. Ви маєте право дати згоду тільки на обробку в межах поліклініки без передачі третім особам (або інші обмеження, враховуючи конкретний випадок).
    Стаття 182 Кримінального кодексу передбачає обмеження волі на строк до трьох років за незаконне збирання, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про особу .
    Стаття 286 ЦК України гарантує таємницю відомостей про стан здоров’я.
    Стаття 301 ЦК України передбачає право фізичної особи на збереження у таємниці обставин свого особистого життя.
    Стаття 1 Сімейного кодексу України вказує, що одним із завдань Сімейного кодексу України є забезпечення кожної дитини сімейним вихованням, можливістю духовного та фізичного розвитку.
    Стаття 5 Сімейного кодексу України зазначає, що держава забезпечує пріоритет сімейного виховання дитини. Згідно зі статтею 151 цього кодексу, батьки мають переважне право перед іншими особами на особисте виховання дитини. Вони вправі обирати форми та методи виховання, крім тих, які суперечать закону чи моральним засадам суспільства.
    Стаття 5 Конвенції про права дитини регламентує, що держава повинна поважати права громади, в якій виховувалась дитина і згідно статті 20, зберігати релігійну спадкоємність у випадку необхідності розміщення дитини в прийомну сім’ю.
     
  3. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    то виходить, що держава не зобовязує батьків відвідувати якісь спеціально створені курси (освітні заходи) щодо питань повноцінного, нормального виховання дитини, а вкладає гроші в цілу мережу соціальних працівників, які вже будуть забирати дітей від батьків?

    Для чого вкладати кошти в покращення психологічної атмосфери в сімях, треба забрати дитину.. Печально все виходить..

    Бізнес то все.. А не захист прав дітей.. То моя особиста думка.. Прийде бездітна сімя, заплатить грошики і буде мати готову дитину.. При нашому рівні корупції мені взагалі страшно думати про ювенальну юстицію..
     
  4. pidlisniy

    pidlisniy New Member

    Відповідь: Про право жінки кохати іншу жінку..

    ще раз вертаюсь до цієї теми і звертаюсь до небайдужих до своїх дітей!!!!!
    тільки що приходили 2 мужчин(добровільні волонтери) і принесли листівку із закликом боротьби проти Ювенальної Юстиції.29.04. на Театральній, 15 біля СШ № 62 відбудуться збори, де розкажуть, як захистити ваших дітей від соцпрацівників, які вже ходять по квартирах.також кину декілька сайтів.гляньте, кому цікаво.
    www.pokrov.lviv.ua
     
  5. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    "коломийки" пов'язані з ювенальною юстицією Цієї ночі я спокійно не спала. Щось мене дуже зачепила дана стаття. Я не хочу стати свідком таких подій в своїй країні, а це зло таки насувається.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Tsokotukha, а тебе не збентежило, те що все в купу змішали. Особливо США, Британію і Скандинавію. Не те щоб там все гаразд, але як мінімум ставлення до педофілії кардинально різне. Легше якось боротися, коли фактами не жонглюють, а так важко розібратись. В Фінляндії - це точно не так працює... Жінка (росіянка) порушувала закон щодо дитини (саму вдома лишала), то їй там ще помагали, а не те що дитину відбирали, а по-їхньому дитину лишати - це ого-го яке порушення.
     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    мені не намішано. і воно помалу, як спрут пролізає і до нас

    особливо якшо погуглити про той барневарн, то волосся дибки
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    тому...............
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    знаєш, в страху очі великі, а страх за дитину робить їх безмежновеликими
    і ти будеш змішувати все і всюди
    я недавно підняла тему про шось_таке_схоже і шо? заклювали, заплювали (можеш в ФБ почитати) - людям дурманять голову медовими балачками
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    читала-підтримую.
    В шоці з "плювальників".
     
  11. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Дякую за зсилку на статтю, дівчата))) Скачала заяву про заборону обробки особистої інформації дитини. Треба з вересня позаносити в школи дівчат.
     
  12. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Orman, згідна, що немало намішали. Проте, в руслі останніх подій мене це неабияк насторожило. І якщо ще можна сподіватись, що моїх дітей це може мало зачепити (хоча...) то наступне покоління вже в неабиякій небезпеці.
    Чесно, мені страшно. Розумію, що варто боротись, що швидко й легко це все не настане, бла-бла-бла.... та все ж це ж повний жах
     
  13. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    може і намішали, але оцей 150-метровий гей-парад у києві, на який приїхав мер Мюнхена і був здивований чого це наш мер не прийшов, бо ж то ми міста-побратими(цікаво в чому?) у Росії розігнали парад.... у швеції зараз діти підпалюють масово машини і т.д і мені здається, що не спроста це все...
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Київ і Мюнхен з 1989 року є містами-побратимами.
     
  15. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Щось і я не можу йти спокійно спати... Почала ритися в інтернеті і надибала цілий фільм про цю історію та інтерв"ю з мамою.
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=utVLescQI8s
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    омг невже це правда? Як таке може бути? Просто в голові не вкладається
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Ще як почитала статтю, то якось трохи вразилася, ну думаю, як так може бути? Невже таке коїться? Але подивилася відео, що вам сказати... Ну не вірю я їй. Не знаю, що там в неї насправді сталося, але таку ахінею часом несе, яка взагалі не має ніякого відношення до ювенальної юстиції( типу там про села, про не кормлення в школах, про пісяння за будинками....). Або то якась проплачена стаття, або вона просто хоче комусь насолити, не знаю.. Але якби у мене забрали дітей, я би певно гризла землю , але би вибивала своїх дітей , а не знімала відео з чайом і білою шоколадкою... І взагалі, маю знайомих котрі живуть в Скандинавії, і зокрема в Норвегії, нічого навтіь приблизного не чула досі...
    Ось це відео знайшла
    http://www.youtube.com/watch?v=leKC8ErRmvw

    ---------- Додано в 23:38 ---------- Попередній допис був написаний в 23:22 ----------

    І в інтерв'ю коли говорять про педофілію батька, вона говорить, що висловила лиш підозру. Якось надто багато нюансів... Познайомилася в інтернеті з чоловіком, поїхала туди, раптом щось не так і все пішло шкереберть і одразу країна стала аж так відсталою і жорстокою..
    http://www.youtube.com/watch?v=24tkZjQoQp0

    ---------- Додано в 00:01 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:38 ----------

    І ще одна стаття. Я нікого ні в чому не переконую, сама дууже проти тої ювенальної юстиції і в шоці від того всього, тому і почала рити в неті трохи. І власне маю на увазі лиш саме цю історію
    http://www.democracy.ru/article.php?id=3609

    Найгірше те, що пережили і переживають ці діти.. Де там правда, де ні невідомо, але хлопчиків дуже шкода...
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    Це дійсно її слова, я дивилася інтерв'ю. І дуже вже виглядає , що їй добрі гроші платять за ті всі мітинги . І можна було би її зрозуміти і повірити, і ніби мета непогана-проти тої юстиції, але ж явно видно, що людина не адекватна. Те, що вона говорила про Норвегію-це жах. Уявіть якби приїхала якась іноземка до України і потім би говорила , що всі там якісь ненормальні, насильники, тупі і т.д. Ну як тобі щось там в твоїй сім'ї сталося-ну то принаймні говорили лиш про ту сім'ю , а не про всю країну. І потім дивуватися , що в неї забрали дітей? Якщо вона в Росії несе таке, як от про той костюм Путіна, то цікаво що вона там говорила. Я не вірю, що отак просто взяли і відібрали дітей. Причина мусила бути поважна. Та Норвегія то не Північна Корея....

    І ще з жж
    http://diakonoff.livejournal.com/32483.html
    Приблизно і в мене таке враження склалося, навіть не знаючи тих фактів. Тому не варто такий випадок ставити як приклад проти ювенальної юстиції. Треба якимись більш реальними фактами оперувати.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    я написала дитячому психологу з Норвегії (вона сама росіянка), попросила статтю прокоментувати. Якщо відповість, то дам знати.

    ---------- Додано в 11:21 ---------- Попередній допис був написаний в 11:13 ----------

    у Львові теж мав бути - суд заборонив, а ще рік тому мені закидали, чого я проти геїв і де я бачила у Львові гей-парад...
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ювенальна юстиція

    я погуглила не ту паню, а власне ту службу ЮЮ
    і стільки свідчень РІЗНИХ людей, шо я вірю
    про годування в школах - попитайте у світі чи взагалі школи зобов*язані годувати дітей